Rozkład jazdy linii 404 – Bydgoszcz – Mrocza (ważny od 1 lipca 2018)

przez Wojnowo, Sicienko, Trzemiętowo, Drzewianowo

1-6, b 1-5, b 1-5, b 6-7, b 1-5, b 6-7, b 1-5, b 6-7, b 1-5, b 1-5, b 1-7, b 1-5, b 1-5, b 6-7, b 1-5, b 1-5, b
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 5:00 6:00 7:15 7:30 9:50 10:00 11:15 12:25 12:40 14:40 15:30 16:20 17:30 18:10 19:45 22:20
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy (przed CH Fokus) 5:01 6:01 7:17 7:31 9:52 10:01 11:16 12:26 12:42 14:42 15:32 16:22 17:32 18:12 19:46 22:21
Bydgoszcz, Jagiellońska – Piotrowskiego 5:02 6:02 7:18 7:32 9:54 10:02 11:18 12:27 12:44 14:44 15:34 16:24 17:33 18:14 19:47 22:22
Bydgoszcz, Focha – Opera 5:04 6:05 7:21 7:34 9:57 10:04 11:21 12:29 12:47 14:49 15:39 16:27 17:38 18:17 19:49 22:25
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 5:06 6:07 7:25 7:36 10:01 10:06 11:25 12:31 12:51 14:53 15:43 16:31 17:42 18:21 19:51 22:27
Bydgoszcz, Grunwaldzka 90 5:07 6:09 7:27 7:37 10:03 10:07 11:27 12:32 12:53 14:55 15:45 16:33 17:44 18:23 19:52 22:29
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:08 6:10 7:28 7:38 10:04 10:08 11:28 12:33 12:54 14:56 15:46 16:34 17:45 18:24 19:53 22:30
Bydgoszcz, Rondo Maczka 5:09 6:11 7:30 7:39 10:06 10:09 11:30 12:34 12:56 14:58 15:48 16:36 17:47 18:26 19:54 22:32
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 5:10 6:12 7:31 7:40 10:07 10:10 11:31 12:35 12:57 14:59 15:49 16:37 17:48 18:27 19:55 22:33
Bydgoszcz, Kolbego – Grunwaldzka 5:13 6:15 7:34 7:43 10:10 10:13 11:34 12:38 13:00 15:04 15:54 16:41 17:51 18:31 19:58 22:36
Bydgoszcz, Rekinowa 5:15 6:18 7:37 7:45 10:13 10:15 11:37 12:40 13:03 15:07 15:57 16:44 17:54 18:34 20:00 22:39
Osówiec Leśniczówka 5:16 6:19 7:38 7:46 10:14 10:16 11:38 12:41 13:04 15:08 15:58 16:45 17:55 18:35 20:01 22:40
Osówiec I 5:18 6:21 7:40 7:48 10:16 10:18 11:40 12:43 13:06 15:10 16:00 16:47 17:57 18:37 20:03 22:42
Osówiec 5:19 6:22 7:41 7:49 10:17 10:19 11:41 12:44 13:07 15:11 16:01 16:48 17:58 18:38 20:04 22:43
Wojnowo 5:22 6:25 7:44 7:52 10:20 10:22 11:44 12:47 13:10 15:14 16:04 16:51 18:01 18:41 20:07 22:46
Sicienko (poczta) 5:25 6:28 7:47 7:55 10:23 10:25 11:47 12:50 13:13 15:17 16:07 16:54 18:04 18:44 20:10 22:49
Sitno I 6:30 7:57 10:25 10:27 11:49 12:52 13:15 15:19 16:09 16:56 18:06 18:46 20:12 22:51
Sitno 6:31 7:58 10:26 10:28 11:50 12:53 13:16 15:20 16:10 16:57 18:07 18:47 20:13 22:52
Ugoda 6:32 7:59 10:27 10:29 11:51 12:54 13:17 15:21 16:11 16:58 18:08 18:48 20:14 22:53
Goncarzewy 6:33 8:00 10:28 10:30 11:52 12:55 13:18 15:22 16:12 16:59 18:09 18:49 20:15 22:54
Teresin 6:35 8:02 10:30 10:32 11:54 12:57 13:20 15:24 16:14 17:01 18:11 18:51 20:17 22:56
Michalin 6:37 8:04 10:32 10:34 11:56 12:59 13:22 15:26 16:16 17:03 18:13 18:53 20:19 22:58
Samsieczno – Kościół 6:39 8:06 10:34 10:36 11:58 13:01 13:24 15:28 16:18 17:05 18:15 18:55 20:21 23:00
Gliszcz 6:42 8:09 10:37 10:39 12:01 13:04 13:27 15:31 16:21 17:08 18:18 18:58 20:24 23:03
Trzemiętowo – Dom Dziecka 6:44 8:11 10:39 10:41 12:03 13:06 13:29 15:33 16:23 17:10 18:20 19:00 20:26 23:05
Trzemiętowo – Szkoła 6:45 8:12 10:40 10:42 12:04 13:07 13:30 15:34 16:24 17:11 18:21 19:01 20:27 23:06
Trzemiętowo skrzyżowanie 5:31 6:46 7:53 8:13 10:41 10:43 12:05 13:08 13:31 15:35 16:25 17:12 18:22 19:02 20:28 23:07
Trzemiętowo (Prosperowo działki) 5:33 6:48 7:55 8:15 10:43 10:45 12:07 13:10 13:33 15:37 16:27 17:14 18:24 19:04 20:30 23:09
Prosperowo skrzyżowanie 5:34 6:49 7:56 8:16 10:44 10:46 12:08 13:11 13:34 15:38 16:28 17:15 18:25 19:05 20:31 23:10
Słupowo (przy pomniku) 5:35 6:50 7:57 8:17 10:45 10:47 12:09 13:12 13:35 15:39 16:29 17:16 18:26 19:06 20:32 23:11
Słupowo 5:37 6:52 7:59 8:19 10:47 10:49 12:11 13:14 13:37 15:41 16:31 17:18 18:28 19:08 20:34 23:13
Drzewianowo 5:40 6:55 8:02 8:22 10:50 10:52 12:14 13:17 13:40 15:44 16:34 17:21 18:31 19:11 20:37 23:16
Drzewianowo pos. nr 2 5:42 6:57 8:04 8:24 10:52 10:54 12:16 13:19 13:42 15:46 16:36 17:23 18:33 19:13 20:39 23:18
Dąbrowice skrzyżowanie 5:44 6:59 8:06 8:26 10:54 10:56 12:18 13:21 13:44 15:48 16:38 17:25 18:35 19:15 20:41 23:20
Mrocza, ul. Kościuszki 5:48 7:03 8:10 8:30 10:58 11:00 12:22 13:25 13:48 15:52 16:42 17:29 18:39 19:19 20:45 23:24
Mrocza, Plac 1 Maja – rynek 5:49 7:04 8:11 8:31 10:59 11:01 12:23 13:26 13:49 15:53 16:43 17:30 18:40 19:20 20:46 23:25
Mrocza, Dworzec autobusowy 5:50 7:05 8:12 8:32 11:00 11:02 12:24 13:27 13:50 15:54 16:44 17:31 18:41 19:21 20:47 23:26
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli oraz w święta
6-7 – kursuje w soboty, niedziele oraz w święta
b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII

Uwaga! W dniach okołoświątecznych (np. weekend majowy) mogą występować ograniczenia i zmiany w kursowaniu linii. Prosimy sprawdzać dział aktualności.

 

 

 

Rozkład jazdy linii 404 – Mrocza – Bydgoszcz (ważny od 1 lipca 2018)

przez Drzewianowo, Trzemiętowo, Sicienko, Wojnowo

1-6, b 1-5, b 1-5, b 6-7, b 1-5, b 1-5, b 6-7, b 1-5, b 6-7, b 1-5, b 1-5, b 1-7, b 1-5, b 6-7, b 1-5, b 1-5, b
Mrocza, Dworzec autobusowy 4:00 4:50 5:55 6:15 7:05 8:15 8:45 9:45 11:10 11:20 12:25 14:10 16:05 16:55 18:30 20:30
Mrocza, ul. Kościuszki 4:02 4:52 5:57 6:17 7:07 8:17 8:47 9:47 11:12 11:22 12:27 14:12 16:07 16:57 18:32 20:32
Dąbrowice skrzyżowanie 4:06 4:56 6:01 6:21 7:11 8:21 8:51 9:51 11:16 11:26 12:31 14:16 16:11 17:01 18:36 20:36
Drzewianowo pos. nr 2 4:07 4:57 6:02 6:22 7:12 8:22 8:52 9:52 11:17 11:27 12:32 14:17 16:12 17:02 18:37 20:37
Drzewianowo 4:09 4:59 6:04 6:24 7:14 8:24 8:54 9:54 11:19 11:29 12:34 14:19 16:14 17:04 18:39 20:39
Słupowo 4:11 5:02 6:07 6:26 7:17 8:27 8:57 9:57 11:21 11:32 12:37 14:22 16:17 17:06 18:42 20:42
Słupowo (przy pomniku) 4:12 5:04 6:09 6:27 7:19 8:29 8:59 9:59 11:22 11:34 12:39 14:24 16:19 17:07 18:44 20:44
Prosperowo skrzyżowanie 4:13 5:05 6:10 6:28 7:20 8:30 9:00 10:00 11:23 11:35 12:40 14:25 16:20 17:08 18:45 20:45
Trzemiętowo (Prosperowo działki) 4:14 5:06 6:11 6:29 7:21 8:31 9:01 10:01 11:24 11:36 12:41 14:26 16:21 17:09 18:46 20:46
Trzemiętowo skrzyżowanie 4:16 5:08 6:13 6:31 7:23 8:33 9:03 10:03 11:26 11:38 12:43 14:28 16:23 17:11 18:48 20:48
Trzemiętowo – Szkoła 4:17 5:09 6:14 6:32 7:24 8:34 9:04 10:04 11:27 11:39 12:44 14:29 16:24 17:12 20:49
Trzemiętowo – Dom Dziecka 4:18 5:10 6:15 6:33 7:25 8:35 9:05 10:05 11:28 11:40 12:45 14:30 16:25 17:13 20:50
Gliszcz 4:20 5:12 6:17 6:35 7:27 8:37 9:07 10:07 11:30 11:42 12:47 14:32 16:27 17:15 20:52
Samsieczno – Kościół 4:22 5:14 6:19 6:37 7:29 8:39 9:09 10:09 11:32 11:44 12:49 14:34 16:29 17:17 20:54
Michalin 4:24 5:16 6:21 6:39 7:31 8:41 9:11 10:11 11:34 11:46 12:51 14:36 16:31 17:19 20:56
Teresin 4:25 5:17 6:22 6:40 7:32 8:42 9:12 10:12 11:35 11:47 12:52 14:37 16:32 17:20 20:57
Goncarzewy 4:27 5:20 6:25 6:42 7:35 8:45 9:15 10:15 11:37 11:50 12:55 14:40 16:35 17:22 21:00
Ugoda 4:28 5:21 6:26 6:43 7:36 8:46 9:16 10:16 11:38 11:51 12:56 14:41 16:36 17:23 21:01
Sitno 4:29 5:22 6:27 6:44 7:37 8:47 9:17 10:17 11:39 11:52 12:57 14:42 16:37 17:24 21:02
Sitno I 4:30 5:23 6:28 6:45 7:38 8:48 9:18 10:18 11:40 11:53 12:58 14:43 16:38 17:25 21:03
Sicienko, ul. Bydgoska – Poczta 4:31 5:25 6:30 6:46 7:40 8:50 9:20 10:20 11:41 11:55 13:00 14:45 16:40 17:26 18:55 21:05
Wojnowo 4:34 5:29 6:34 6:49 7:44 8:54 9:24 10:24 11:44 11:59 13:04 14:49 16:44 17:29 18:59 21:09
Osówiec 4:37 5:32 6:37 6:52 7:47 8:57 9:27 10:27 11:47 12:02 13:07 14:52 16:47 17:32 19:02 21:12
Osówiec I 4:38 5:33 6:38 6:53 7:48 8:58 9:28 10:28 11:48 12:03 13:08 14:53 16:48 17:33 19:03 21:13
Osówiec Leśniczówka 4:40 5:35 6:40 6:55 7:50 9:00 9:30 10:30 11:50 12:05 13:10 14:55 16:50 17:35 19:05 21:15
Bydgoszcz, Kolbego – Wielorybia 4:41 5:37 6:42 6:56 7:52 9:02 9:32 10:32 11:51 12:07 13:12 14:57 16:52 17:36 19:07 21:17
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kolbego 4:43 5:39 6:48 6:58 7:58 9:04 9:34 10:34 11:53 12:09 13:14 14:59 16:54 17:38 19:09 21:19
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 4:45 5:42 6:51 7:00 8:01 9:07 9:37 10:37 11:55 12:12 13:17 15:02 16:57 17:40 19:12 21:22
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Flisacka 4:46 5:43 6:52 7:01 8:02 9:08 9:38 10:38 11:56 12:13 13:18 15:05 16:58 17:41 19:13 21:23
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kraszewskiego 4:48 5:44 6:54 7:03 8:04 9:10 9:40 10:40 11:58 12:15 13:20 15:07 17:00 17:43 19:15 21:25
Bydgoszcz, Grunwaldzka 101 4:49 5:46 6:55 7:04 8:05 9:11 9:41 10:41 11:58 12:16 13:21 15:08 17:01 17:44 19:16 21:26
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 4:51 5:49 6:58 7:06 8:08 9:14 9:44 10:44 12:01 12:19 13:24 15:11 17:04 17:46 19:19 21:29
Bydgoszcz, Plac Teatralny 4:53 5:51 7:00 7:08 8:10 9:16 9:46 10:46 12:03 12:21 13:26 15:13 17:06 17:48 19:21 21:31
Bydgoszcz, Rondo Jagiellonów (Jagiellońska 28) 4:55 5:53 7:02 7:10 8:12 9:18 9:48 10:48 12:05 12:23 13:28 15:15 17:08 17:50 19:23 21:33
Bydgoszcz, Ogińskiego – Dworzec Autobusowy 4:57 5:55 7:04 7:12 8:14 9:20 9:50 10:50 12:07 12:25 13:30 15:17 17:10 17:52 19:25 21:35
Bydgoszcz, Ogińskiego – Moniuszki 4:58 5:56 7:05 7:13 8:15 9:21 9:51 10:51 12:08 12:26 13:31 15:18 17:11 17:53 19:26 21:36
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 4:59 5:57 7:06 7:14 8:16 9:22 9:52 10:52 12:09 12:27 13:32 15:19 17:12 17:54 19:27 21:37

 

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli oraz w święta
6-7 – kursuje w sobotę, niedzielę oraz w święta
b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII

Uwaga! W dniach okołoświątecznych (np. weekend majowy) mogą występować ograniczenia i zmiany w kursowaniu linii. Prosimy sprawdzać dział aktualności.

Drukuj