Rozkład jazdy linii 404 – Bydgoszcz – Mrocza (ważny od 10 grudnia 2017)

przez Wojnowo, Sicienko, Trzemiętowo, Drzewianowo

1-6, b 1-6, b 1-5, b 6-7, b 1-6, b 1-5, b 1-7, b 1-6, b 1-7, b 1-5 S, b 1-5, b 1-7, b 1-5, b 1-5, b 1-5, b
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 5:00 6:05 7:30 7:30 10:10 10:55 12:45 14:05 15:15 16:10 16:55 18:30 19:10 20:45 22:05
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy (przed CH Fokus) 5:01 6:06 7:32 7:32 10:12 10:57 12:47 14:07 15:17 16:12 16:57 18:32 19:12 20:46 22:06
Bydgoszcz, Jagiellońska – Piotrowskiego 5:02 6:07 7:33 7:33 10:14 10:59 12:49 14:09 15:19 16:13 16:58 18:33 19:13 20:47 22:07
Bydgoszcz, Focha – Opera 5:04 6:10 7:36 7:36 10:17 11:02 12:52 14:14 15:24 16:18 17:03 18:36 19:16 20:50 22:10
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 5:06 6:12 7:40 7:40 10:21 11:06 12:56 14:18 15:28 16:22 17:07 18:40 19:20 20:52 22:12
Bydgoszcz, Grunwaldzka 90 5:07 6:14 7:42 7:42 10:23 11:08 12:58 14:20 15:30 16:24 17:09 18:42 19:22 20:54 22:14
Bydgoszcz, Rondo Maczka 5:09 6:16 7:45 7:45 10:26 11:11 13:01 14:23 15:33 16:27 17:12 18:45 19:25 20:57 22:17
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 5:10 6:17 7:46 7:46 10:27 11:12 13:02 14:24 15:34 16:28 17:13 18:46 19:26 20:58 22:18
Bydgoszcz, Kolbego – Grunwaldzka 5:13 6:20 7:49 7:49 10:30 11:15 13:05 14:29 15:39 16:31 17:16 18:49 19:29 21:01 22:21
Bydgoszcz, Rekinowa 5:15 6:23 7:52 7:52 10:33 11:18 13:08 14:32 15:42 16:34 17:19 18:52 19:32 21:04 22:24
Osówiec Leśniczówka 5:16 6:24 7:53 7:53 10:34 11:19 13:09 14:33 15:43 16:35 17:20 18:53 19:33 21:05 22:25
Osówiec I 5:18 6:26 7:55 7:55 10:36 11:21 13:11 14:35 15:45 16:37 17:22 18:55 19:35 21:07 22:27
Osówiec 5:19 6:27 7:56 7:56 10:37 11:22 13:12 14:36 15:46 16:38 17:23 18:56 19:36 21:08 22:28
Wojnowo 5:22 6:30 7:59 7:59 10:40 11:25 13:15 14:39 15:49 16:41 17:26 18:59 19:39 21:11 22:31
Sicienko (poczta) 5:25 6:33 8:02 8:02 10:43 11:28 13:18 14:42 15:52 16:44 17:29 19:02 19:42 21:14 22:34
Sitno I 6:35 8:04 10:45 11:30 13:20 14:44 15:54 16:46 17:31 19:04 21:16 22:36
Sitno 6:36 8:05 10:46 11:31 13:21 14:45 15:55 16:47 17:32 19:05 21:17 22:37
Ugoda 6:37 8:06 10:47 11:32 13:22 14:46 15:56 16:48 17:33 19:06 21:18 22:38
Goncarzewy 6:38 8:07 10:48 11:33 13:23 14:47 15:57 16:49 17:34 19:07 21:19 22:39
Teresin 6:40 8:09 10:50 11:35 13:25 14:49 15:59 16:51 17:36 19:09 21:21 22:41
Michalin 6:42 8:11 10:52 11:37 13:27 14:51 16:01 16:53 17:38 19:11 21:23 22:43
Samsieczno – Kościół 6:44 8:13 10:54 11:39 13:29 14:53 16:03 16:55 17:40 19:13 21:25 22:45
Gliszcz 6:47 8:16 10:57 11:42 13:32 14:56 16:06 16:58 17:43 19:16 21:28 22:48
Trzemiętowo – Dom Dziecka 6:49 8:18 10:59 11:44 13:34 14:58 16:08 17:00 17:45 19:18 21:30 22:50
Trzemiętowo – Szkoła 6:50 8:19 11:00 11:45 13:35 14:59 16:09 17:01 17:46 19:19 21:31 22:51
Trzemiętowo skrzyżowanie 5:31 6:51 8:08 8:20 11:01 11:46 13:36 15:00 16:10 17:02 17:47 19:20 19:48 21:32 22:52
Trzemiętowo (Prosperowo działki) 5:33 6:53 8:10 8:22 11:03 11:48 13:38 15:02 16:12 17:04 17:49 19:22 19:50 21:34 22:54
Prosperowo skrzyżowanie 5:34 6:54 8:11 8:23 11:04 11:49 13:39 15:03 16:13 17:05 17:50 19:23 19:51 21:35 22:55
Słupowo (przy pomniku) 5:35 6:55 8:12 8:24 11:05 11:50 13:40 15:04 16:14 17:06 17:51 19:24 19:52 21:36 22:56
Słupowo 5:37 6:57 8:14 8:26 11:07 11:52 13:42 15:06 16:16 17:08 17:53 19:26 19:54 21:38 22:58
Drzewianowo 5:40 7:00 8:17 8:29 11:10 11:55 13:45 15:09 16:19 17:11 17:56 19:29 19:57 21:41 23:01
Drzewianowo pos. nr 2 5:42 7:02 8:19 8:31 11:12 11:57 13:47 15:11 16:21 17:13 17:58 19:31 19:59 21:43 23:03
Dąbrowice skrzyżowanie 5:44 7:04 8:21 8:33 11:14 11:59 13:49 15:13 16:23 17:15 18:00 19:33 20:01 21:45 23:05
Mrocza, ul. Kościuszki 5:48 7:08 8:25 8:37 11:18 12:03 13:53 15:17 16:27 17:19 18:04 19:37 20:05 21:49 23:09
Mrocza, Plac 1 Maja – rynek 5:49 7:09 8:26 8:38 11:19 12:04 13:54 15:18 16:28 17:20 18:05 19:38 20:06 21:50 23:10
Mrocza, Dworzec autobusowy 5:50 7:10 8:27 8:39 11:20 12:05 13:55 15:19 16:29 17:21 18:06 19:39 20:07 21:51 23:11
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli oraz w święta
s – kursuje w dni nauki szkolnej
b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII

 

 

 

Rozkład jazdy linii 404 – Mrocza – Bydgoszcz (ważny od 10 grudnia 2017)

przez Drzewianowo, Trzemiętowo, Sicienko, Wojnowo

1-6, b 1-6, b 1-7, b 1-6, b 1-7, b 1-6, b 1-5, b 1-7, b 1-5, b 1-7, b 1-5, b 1-5, b 1-5, b
Mrocza, Dworzec autobusowy 4:00 4:55 6:05 7:10 8:45 11:35 12:10 14:05 15:35 17:10 18:10 19:45 20:30
Mrocza, ul. Kościuszki 4:02 4:57 6:07 7:12 8:47 11:37 12:12 14:07 15:37 17:12 18:12 19:47 20:32
Dąbrowice skrzyżowanie 4:06 5:01 6:11 7:16 8:51 11:41 12:16 14:11 15:41 17:16 18:16 19:51 20:36
Drzewianowo pos. nr 2 4:07 5:02 6:12 7:17 8:52 11:42 12:17 14:12 15:42 17:17 18:17 19:52 20:37
Drzewianowo 4:09 5:04 6:14 7:19 8:54 11:44 12:19 14:14 15:44 17:19 18:19 19:54 20:39
Słupowo 4:11 5:07 6:17 7:22 8:57 11:47 12:22 14:17 15:47 17:22 18:22 19:57 20:42
Słupowo (przy pomniku) 4:12 5:09 6:19 7:24 8:59 11:49 12:24 14:19 15:49 17:24 18:24 19:59 20:44
Prosperowo skrzyżowanie 4:13 5:10 6:20 7:25 9:00 11:50 12:25 14:20 15:50 17:25 18:25 20:00 20:45
Trzemiętowo (Prosperowo działki) 4:14 5:11 6:21 7:26 9:01 11:51 12:26 14:21 15:51 17:26 18:26 20:01 20:46
Trzemiętowo skrzyżowanie 4:16 5:13 6:23 7:28 9:03 11:53 12:28 14:23 15:53 17:28 18:28 20:03 20:48
Trzemiętowo – Szkoła 4:17 5:14 6:24 7:29 9:04 11:54 12:29 14:24 15:54 17:29 20:49
Trzemiętowo – Dom Dziecka 4:18 5:15 6:25 7:30 9:05 11:55 12:30 14:25 15:55 17:30 20:50
Gliszcz 4:20 5:17 6:27 7:32 9:07 11:57 12:32 14:27 15:57 17:32 20:52
Samsieczno – Kościół 4:22 5:19 6:29 7:34 9:09 11:59 12:34 14:29 15:59 17:34 20:54
Michalin 4:24 5:21 6:31 7:36 9:11 12:01 12:36 14:31 16:01 17:36 20:56
Teresin 4:25 5:22 6:32 7:37 9:12 12:02 12:37 14:32 16:02 17:37 20:57
Goncarzewy 4:27 5:25 6:35 7:40 9:15 12:05 12:40 14:35 16:05 17:40 21:00
Ugoda 4:28 5:26 6:36 7:41 9:16 12:06 12:41 14:36 16:06 17:41 21:01
Sitno 4:29 5:27 6:37 7:42 9:17 12:07 12:42 14:37 16:07 17:42 21:02
Sitno I 4:30 5:28 6:38 7:43 9:18 12:08 12:43 14:38 16:08 17:43 21:03
Sicienko, ul. Bydgoska – Poczta 4:31 5:30 6:40 7:45 9:20 12:10 12:45 14:40 16:10 17:45 18:35 20:10 21:05
Wojnowo II (centrum wsi) 4:34 5:34 6:44 7:49 9:24 12:14 12:49 14:44 16:14 17:49 18:39 20:14 21:09
Osówiec 4:37 5:37 6:47 7:52 9:27 12:17 12:52 14:47 16:17 17:52 18:42 20:17 21:12
Osówiec I 4:38 5:38 6:48 7:53 9:28 12:18 12:53 14:48 16:18 17:53 18:43 20:18 21:13
Osówiec Leśniczówka 4:40 5:40 6:50 7:55 9:30 12:20 12:55 14:50 16:20 17:55 18:45 20:20 21:15
Bydgoszcz, Kolbego – Wielorybia 4:41 5:42 6:52 7:57 9:32 12:22 12:57 14:52 16:22 17:57 18:47 20:22 21:17
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kolbego 4:43 5:44 6:58 8:03 9:34 12:24 12:59 14:54 16:24 17:59 18:49 20:24 21:19
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 4:45 5:47 7:01 8:06 9:37 12:27 13:02 14:57 16:27 18:00 18:52 20:27 21:22
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Flisacka 4:46 5:48 7:02 8:07 9:38 12:28 13:03 14:58 16:28 18:03 18:53 20:28 21:23
Bydgoszcz, Grunwaldzka 101 4:49 5:51 7:05 8:10 9:41 12:31 13:06 15:01 16:31 18:06 18:56 20:31 21:26
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 4:51 5:54 7:08 8:13 9:44 12:34 13:09 15:04 16:34 18:09 18:59 20:34 21:29
Bydgoszcz, Plac Teatralny 4:53 5:56 7:10 8:15 9:46 12:36 13:11 15:06 16:36 18:11 19:01 20:36 21:31
Bydgoszcz, Rondo Jagiellonów (Jagiellońska 28) 4:55 5:58 7:12 8:17 9:48 12:38 13:13 15:08 16:38 18:13 19:03 20:38 21:33
Bydgoszcz, Ogińskiego – Dworzec Autobusowy 4:57 6:00 7:14 8:19 9:50 12:40 13:15 15:10 16:40 18:15 19:05 20:40 21:35
Bydgoszcz, Ogińskiego – Moniuszki 4:58 6:01 7:15 8:20 9:51 12:41 13:16 15:11 16:41 18:16 19:06 20:41 21:36
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 4:59 6:02 7:16 8:21 9:52 12:42 13:17 15:12 16:42 18:17 19:07 20:42 21:37

 

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli oraz w święta
6-7 – kursuje w sobotę, niedzielę oraz w święta
b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
s – kursuje w dni nauki szkolnej

Drukuj