Rozkład jazdy linii 404 Bydgoszcz – Sicienko – Mrocza

Przystankipn-ptpn-ptpn-ptpn-pt (S)pn-ptpn-ptpn-ptpn-ptpn-ptpn-ptpn-ptsobotasobotasobotasobota

Bydgoszcz:

Rondo Wielkopolskie

6:007:1510:0011:15 (S)12:5014:4015:4016:2017:3019:4522:107:3012:2515:1518:10

Bydgoszcz:

ul. Jagiellońska (Galeria Focus)

6:017:1710:0211:17 (S)12:5214:4215:4216:2217:3219:4622:117:3112:2615:1718:12

Bydgoszcz:

ul. Jagiellońska – Piotrowskiego

6:027:1810:0411:19 (S)12:5414:4415:4416:2417:3419:4722:127:3212:2715:1818:13

Bydgoszcz:

ul. Focha – Opera

6:047:2110:0711:22 (S)12:5714:4915:4916:2917:3919:4922:147:3412:2915:2118:16

Bydgoszcz:

Rondo Grunwaldzkie

6:067:2510:1111:26 (S)13:0114:5315:5316:3317:4319:5122:167:3612:3115:2518:20

Bydgoszcz:

ul. Grunwaldzka 90

6:077:2710:1311:28 (S)13:0314:5515:5516:3517:4519:5222:177:3712:3215:2718:22

Bydgoszcz:

ul. Grunwaldzka-Kraszewskiego

6:087:2810:1411:29 (S)13:0414:5615:5616:3617:4619:5322:187:3812:3315:2818:23

Bydgoszcz:

Rondo Maczka

6:097:3010:1611:31 (S)13:0614:5815:5816:3817:4819:5422:197:3912:3415:3018:25

Bydgoszcz:

ul. Grunwaldzka – Filtrowa

6:107:3110:1711:32 (S)13:0714:5915:5916:3917:4919:5522:207:4012:3515:3118:26

Bydgoszcz:

ul. Kolbego – Grunwaldzka

6:137:3410:2011:35 (S)13:1015:0416:0416:4417:5419:5822:237:4312:3815:3618:30

Bydgoszcz:

ul. Kolbego – Rekinowa

6:157:3710:2311:38 (S)13:1315:0716:0716:4717:5720:0022:257:4512:4015:3918:33
Osówiec (Leśniczówka)6:167:3810:2411:39 (S)13:1415:0816:0816:4817:5820:0122:267:4612:4115:4018:34
Osówiec I6:187:4010:2611:41 (S)13:1615:1016:1016:5018:0020:0322:287:4812:4315:4218:36
Osówiec6:197:4110:2711:42 (S)13:1715:1116:1116:5118:0120:0422:297:4912:4415:4318:37
Wojnowo6:227:4410:3011:45 (S)13:2015:1416:1416:5418:0420:0722:327:5212:4715:4618:40
Sicienko6:257:4710:3311:48 (S)13:2315:1716:1716:5718:0720:1022:357:5512:5015:4918:43
Sitno6:2710:3511:50 (S)13:2515:1916:1916:5918:0920:1222:377:5712:5215:5118:45
Sitno I6:2810:3611:51 (S)13:2615:2016:2017:0018:1020:1322:387:5812:5315:5218:46
Ugoda6:2910:3711:52 (S)13:2715:2116:2117:0118:1120:1422:397:5912:5415:5318:47
Goncarzewy6:3010:3811:53 (S)13:2815:2216:2217:0218:1220:1522:408:0012:5515:5418:48
Teresin6:3210:4011:55 (S)13:3015:2416:2417:0418:1420:1722:428:0212:5715:5618:50
Michalin6:3410:4211:57 (S)13:3215:2616:2617:0618:1620:1922:448:0412:5915:5818:52
Samsieczno6:3610:4411:59 (S)13:3415:2816:2817:0818:1820:2122:468:0613:0116:0018:54
Gliszcz6:3910:4712:02 (S)13:3715:3116:3117:1118:2120:2422:498:0913:0416:0318:57
Trzemiętowo – Dom Dziecka6:4110:4912:04 (S)13:3915:3316:3317:1318:2320:2622:518:1113:0616:0518:59
Trzemiętowo – Szkoła6:4210:5012:05 (S)13:4015:3416:3417:1418:2420:2722:528:1213:0716:0619:00
Trzemiętowo skrzyżowanie6:437:5510:5112:06 (S)13:4115:3516:3517:1518:2520:2822:538:1313:0816:0719:01
Trzemiętowo (Prosperowo działki)6:457:5710:5312:08 (S)13:4315:3716:3717:1718:2720:3022:558:1513:1016:0919:03
Prosperowo skrzyżowanie6:467:5810:5412:09 (S)13:4415:3816:3817:1818:2820:3122:568:1613:1116:1019:04
Słupowo (przy pomniku)6:477:5910:5512:10 (S)13:4515:3916:3917:1918:2920:3222:578:1713:1216:1119:05
Słupowo6:498:0110:5712:12 (S)13:4715:4116:4117:2118:3120:3422:598:1913:1416:1319:07
Drzewianowo6:528:0411:0012:15 (S)13:5015:4416:4417:2418:3420:3723:028:2213:1716:1619:10
Drzewianowo posesja nr 26:548:0611:0212:17 (S)13:5215:4616:4617:2618:3620:3923:048:2413:1916:1819:12
Dąbrowice skrzyżowanie6:568:0811:0412:19 (S)13:5415:4816:4817:2818:3820:4123:068:2613:2116:2019:14
Mrocza ul. Kościuszki7:008:1211:0812:23 (S)13:5815:5216:5217:3218:4220:4523:108:3013:2516:2419:18
Mrocza – Rynek7:018:1311:0912:24 (S)13:5915:5316:5317:3318:4320:4623:118:3113:2616:2519:19
Mrocza D.A.7:028:1411:1012:25 (S)14:0015:5416:5417:3418:4420:4723:128:3213:2716:2619:20

Rozkład jazdy linii 404 Mrocza – Sicienko – Bydgoszcz

Przystankipn-ptpn-ptpn-pt (S)pn-ptpn-ptpn-ptpn-ptpn-pt (S)pn-pt (W)pn-ptpn-ptsobotasobotasobotasobota
Mrocza D.A.4:505:557:05 (S)8:309:4511:2014:1016:05 (S)16:05 (W)18:304:508:4514:0516:55
Mrocza ul. Kościuszki4:525:577:07 (S)8:329:4711:2214:1216:07 (S)16:07 (W)18:324:528:4714:0716:57
Dąbrowice skrzyżowanie4:566:017:11 (S)8:369:5111:2614:1616:11 (S)16:11 (W)18:364:568:5114:1117:01
Drzewianowo nr 24:576:027:12 (S)8:379:5211:2714:1716:12 (S)16:12 (W)18:374:578:5214:1217:02
Drzewianowo4:596:047:14 (S)8:399:5411:2914:1916:14 (S)16:14 (W)18:394:598:5414:1417:04
Słupowo5:026:077:17 (S)8:429:5711:3214:2216:17 (S)16:17 (W)18:425:028:5714:1717:06
Słupowo (przy pomniku)5:046:097:19 (S)8:449:5911:3414:2416:19 (S)16:19 (W)18:445:048:5914:1917:07
Prosperowo skrzyżowanie5:056:107:20 (S)8:4510:0011:3514:2516:20 (S)16:20 (W)18:455:059:0014:2017:08
Trzemiętowo (Prosperowo działki)5:066:117:21 (S)8:4610:0111:3614:2616:21 (S)16:21 (W)18:465:069:0114:2117:09
Trzemiętowo skrzyżowanie5:086:137:23 (S)8:4810:0311:3814:2816:23 (S)16:23 (W)18:485:089:0314:2317:11
Trzemiętowo szkoła5:096:147:24 (S)8:4910:0411:3914:2916:24 (S)5:099:0414:2417:12
Trzemiętowo Dom Dziecka5:106:157:25 (S)8:5010:0511:4014:3016:25 (S)5:109:0514:2517:13
Gliszcz5:126:177:27 (S)8:5210:0711:4214:3216:27 (S)5:129:0714:2717:15
Samsieczno5:146:197:29 (S)8:5410:0911:4414:3416:29 (S)5:149:0914:2917:17
Michalin5:166:217:31 (S)8:5610:1111:4614:3616:31 (S)5:169:1114:3117:19
Teresin5:176:227:32 (S)8:5710:1211:4714:3716:32 (S)5:179:1214:3217:20
Goncarzewy5:206:257:35 (S)9:0010:1511:5014:4016:35 (S)5:209:1514:3517:22
Ugoda5:216:267:36 (S)9:0110:1611:5114:4116:36 (S)5:219:1614:3617:23
Sitno I5:226:277:37 (S)9:0210:1711:5214:4216:37 (S)5:229:1714:3717:24
Sitno5:236:287:38 (S)9:0310:1811:5314:4316:38 (S)5:239:1814:3817:25
Sicienko5:256:307:40 (S)9:0510:2011:5514:4516:40 (S)16:30 (W)18:5521:055:259:2014:4017:26
Wojnowo5:296:347:44 (S)9:0910:2411:5914:4916:43 (S)16:33 (W)18:5821:085:299:2414:4417:29
Osówiec5:326:377:47 (S)9:1210:2712:0214:5216:46 (S)16:36 (W)19:0121:115:329:2714:4717:32
Osówiec I5:336:387:48 (S)9:1310:2812:0314:5316:47 (S)16:37 (W)19:0221:125:339:2814:4817:33
Osówiec (Leśniczówka)5:356:407:50 (S)9:1510:3012:0514:5516:49 (S)16:39 (W)19:0421:145:359:3014:5017:35

Bydgoszcz:

ul. Kolbego – Wielorybia

5:376:427:52 (S)9:1710:3212:0714:5716:50 (S)16:40 (W)19:0521:155:379:3214:5217:36

Bydgoszcz:

ul. Grunwaldzka – Kolbego

5:396:447:54 (S)9:1910:3412:0914:5916:52 (S)16:42 (W)19:0721:175:399:3414:5417:38

Bydgoszcz:

ul. Grunwaldzka – Filtrowa

5:426:477:57 (S)9:2210:3712:1215:0216:54 (S)16:44 (W)19:0921:195:429:3714:5717:40

Bydgoszcz:

ul. Grunwaldzka – Flisacka

5:436:487:58 (S)9:2310:3812:1315:0516:55 (S)16:45 (W)19:1021:205:439:3815:0017:41

Bydgoszcz:

ul. Grunwaldzka – Kraszewskiego

5:446:497:59 (S)9:2510:4012:1515:0716:57 (S)16:47 (W)19:1221:225:449:4015:0217:43

Bydgoszcz:

ul. Grunwaldzka 101

5:466:518:01 (S)9:2610:4112:1615:0816:58 (S)16:48 (W)19:1321:235:469:4115:0317:44

Bydgoszcz:

R. Grunwaldzkie (Św. Trójcy)

5:496:548:04 (S)9:2910:4412:1915:1117:00 (S)16:50 (W)19:1521:255:499:4415:0617:46

Bydgoszcz:

Plac Teatralny

5:516:568:06 (S)9:3110:4612:2115:1317:02 (S)16:52 (W)19:1721:275:519:4615:0817:48

Bydgoszcz:

Rondo Jagiellonów (Urocza)

5:536:588:08 (S)9:3310:4812:2315:1517:04 (S)16:54 (W)19:1921:295:539:4815:1017:50

Bydgoszcz:

Dworzec Autobusowy

5:557:008:10 (S)9:3510:5012:2515:1717:06 (S)16:56 (W)19:2121:315:559:5015:1217:52

Bydgoszcz:

Ogińskiego – Moniuszki

5:567:018:11 (S)9:3610:5112:2615:1817:07 (S)16:57 (W)19:2221:325:569:5115:1317:53

Bydgoszcz:

Rondo Wielkopolskie

5:577:028:12 (S)9:3710:5212:2715:1917:08 (S)16:58 (W)19:2321:335:579:5215:1417:54

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej
W – kursuje w dni bez nauki szkolnej