Oferta wycieczek dla szkół

Przedstawiamy propozycję wycieczek szkolnych na rok szkolny 2023/2024. Poniżej znajdą Państwo naszą ofertę wyjazdów do miast, włącznie z ich najważniejszymi atrakcjami, które zostały wybrane pod względem wartości edukacyjnej dla uczniów w każdym wieku. Wszystkie przedstawione atrakcje są przystosowane do przyjmowania grup oraz stanowią ciekawe uzupełnienie wiedzy uczniów z różnych dziedzin.

Jak zaplanować wycieczkę?

Nasze propozycje można dobierać w dowolny sposób, by stworzyć plan wycieczki, która będzie najbardziej odpowiednia do wieku uczniów, wielkości grupy oraz ogólnych założeń i preferencji. Realizujemy zarówno wycieczki jedno-, jak i kilkudniowe.

Czym się zajmujemy?

Zapewniamy transport autokarowy do każdego miejsca ujętego w naszej ofercie.

Dysponujemy wygodnymi i bezpiecznymi autobusami posiadającymi pasy bezpieczeństwa, dostosowanymi do przewozu osobowego zarówno na krótkich, jak i długich trasach.

W naszej flocie posiadamy autobusy niskopodłogowe z przystosowanymi miejscami dla niepełnosprawnych.

Pojazdy posiadają od 8 do 64 miejsc siedzących. Dobieramy je w zależności od wymagań i potrzeb klienta.

Zapewniamy komfortowy dojazd do wybranej miejscowości i do znajdujących się na jej terenie atrakcji, a także powrót pod szkołę.

Dokąd podróżujemy?

W przygotowanej ofercie mamy dla Państwa kilkadziesiąt rozmaitych propozycji wycieczek do ponad 47 miejscowości. Wśród nich są obiekty historyczne, etnograficzne, sportowe, kulturalne, kulinarne i inne.

Kontakt w sprawie wynajmu autobusów

+48 52 328 30 07 (poniedziałek - piątek w godz. 8:15 - 15:45)

+48 500 445 206

tomek@stbus.pl