Rozkład jazdy linii 408 – Bydgoszcz – Paterek (ważny od 19.03.2020 do odwołania)

przez Potulice, Nakło

Przystanki 1-5 1-5 1-5 6 1-5 1-5 6 1-5 1-5 6 1-5 1-5 6 1-5 1-5
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:45 6:30 8:25 8:25 10:25 12:55 12:55 14:00 15:55 15:55 16:55 19:00 19:45 21:05 22:10
Bydgoszcz: Dworzec autobusowy (przed Focusem) 4:47 6:32 8:27 8:27 10:27 12:57 12:57 14:03 15:58 15:57 16:58 19:02 19:47 21:07 22:12
Bydgoszcz: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 4:48 6:33 8:28 8:28 10:28 12:58 12:58 14:05 16:00 15:58 17:00 19:03 19:48 21:08 22:13
Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 4:51 6:36 8:33 8:31 10:33 13:03 13:01 14:10 16:05 16:03 17:05 19:06 19:53 21:11 22:16
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 4:54 6:39 8:36 8:34 10:36 13:06 13:04 14:13 16:08 16:06 17:08 19:09 19:56 21:14 22:19
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 4:56 6:41 8:38 8:36 10:38 13:08 13:06 14:15 16:10 16:08 17:10 19:11 19:58 21:16 22:21
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 4:58 6:43 8:40 8:38 10:40 13:10 13:08 14:17 16:12 16:10 17:12 19:03 20:00 21:18 22:23
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 4:59 6:44 8:41 8:39 10:41 13:11 13:09 14:18 16:13 16:11 17:13 19:14 20:01 21:19 22:24
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 5:00 6:45 8:42 8:40 10:42 13:12 13:10 14:19 16:14 16:12 17:14 19:15 20:02 21:20 22:25
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:02 6:47 8:44 8:42 10:44 13:14 13:12 14:21 16:16 16:14 17:16 19:17 20:04 21:22 22:27
Lisi Ogon: ul. Bydgoska/Spokojna 5:04 6:49 8:46 8:44 10:46 13:16 13:14 14:23 16:18 16:16 17:18 19:19 20:06 21:24 22:29
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Szlachecka 5:05 6:50 8:47 8:45 10:47 13:17 13:15 14:24 16:19 16:17 17:19 19:20 20:07 21:25 22:30
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Hubertusa 5:06 6:51 8:48 8:46 10:48 13:18 13:16 14:25 16:20 16:18 17:20 19:21 20:08 21:26 22:31
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kasztanowa 5:07 6:52 8:49 8:47 10:49 13:19 13:17 14:26 16:21 16:19 17:21 19:22 20:09 21:27 22:32
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Grabowa (szkoła) 5:09 6:54 8:51 8:49 10:51 13:21 13:19 14:28 16:23 16:21 17:23 19:24 20:11 21:29 22:34
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Czereśniowa 5:10 6:55 8:52 8:50 10:52 13:22 13:20 14:29 16:24 16:22 17:24 19:25 20:12 21:30 22:35
Łochowo: ul. Szosa Nakielska 34 (cmentarz) 5:11 6:56 8:53 8:51 10:53 13:23 13:21 14:30 16:25 16:23 17:25 19:26 20:13 21:31 22:36
Łochowice I: ul. Nakielska 5:12 6:57 8:54 8:52 10:54 13:24 13:22 14:31 16:26 16:24 17:26 19:27 20:14 21:32 22:37
Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:13 6:58 8:55 8:53 10:55 13:25 13:23 14:32 16:27 16:25 17:27 19:28 20:15 21:33 22:38
Niedola 5:15 7:00 8:57 8:55 10:57 13:27 13:25 14:34 16:29 16:27 17:29 19:30 20:17 21:35 22:40
Gorzeń (ferma kur) 5:17 7:02 8:59 8:57 10:59 13:29 13:27 14:36 16:31 16:29 17:31 19:32 20:19 21:37 22:42
Gorzeń Wieś 5:19 7:04 9:01 8:59 11:01 13:31 13:29 14:38 16:33 16:31 17:33 19:34 20:21 21:39 22:44
Potulice (ogródki działkowe) 5:22 7:07 9:04 9:02 11:04 13:34 13:32 14:41 16:36 16:34 17:36 19:37 20:24 21:42 22:47
Potulice (zakład karny) 5:23 7:08 9:05 9:03 11:05 13:35 13:33 14:42 16:37 16:35 17:37 19:38 20:25 21:43 22:48
Występ: ul. Rybacka 5:25 7:10 9:07 9:05 11:07 13:37 13:35 14:44 16:39 16:37 17:39 19:40 20:27 21:45 22:50
Występ: ul. Świerkowa 5:26 7:11 9:08 9:06 11:08 13:38 13:36 14:45 16:40 16:38 17:40 19:41 20:28 21:46 22:51
Występ (szkoła) 5:27 7:12 9:09 9:07 11:09 13:39 13:37 14:46 16:41 16:39 17:41 19:42 20:29 21:47 22:52
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:31 7:16 9:13 9:11 11:13 13:43 13:41 14:50 16:45 16:43 17:45 19:46 20:33 21:51 22:56
Nakło n/Notecią: ul. Ks. Skargi 5:33 7:18 9:15 9:13 11:15 13:45 13:43 14:52 16:47 16:45 17:47 19:48 20:35 21:53 22:58
Nakło n/Notecią: ul. Jackowskiego 5:35 7:20 9:17 9:15 11:17 13:47 13:45 14:54 16:49 16:47 17:49 19:50 20:37 21:55 23:00
Nakło n/Notecią: ul. Poznańska 5:38 7:23 9:21 9:18 11:21 13:51 13:48 14:58 16:53 16:51 17:53 19:54 20:41 21:58 23:03
Paterek wyb. (przed rondem) 5:41 7:26 9:24 9:21 11:24 13:54 13:51 15:01 16:56 16:54 17:56 19:57 20:44 22:01 23:06
Paterek wyb. I (bloki) 5:42 7:27 9:25 9:22 11:25 13:55 13:52 15:02 16:57 16:55 17:57 19:58 20:45 22:02 23:07
Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK 5:44 7:29 13:57 15:04 22:04
Paterek: ul. Przemysłowa 5:45 7:30 13:58 15:05 22:05
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
6 – kursuje w soboty

Drukuj

 

Rozkład jazdy linii 408 – Paterek – Bydgoszcz (ważny od 19.03.2020 do odwołania)

przez Nakło, Potulice

Przystanki 1-5 6 1-5 1-5 1-6 1-5 6 1-5 1-5 1-6 1-5 1-5 1-5
Paterek: ul. Przemysłowa 6:10 14:15 15:25 22:05
Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK 6:11 14:16 15:26 22:06
Paterek wyb. 6:12 14:17 15:27 22:07
Paterek wyb. I (bloki) 5:10 6:10 6:13 8:50 10:50 12:20 14:18 14:18 15:28 17:20 18:30 20:00 22:08
Paterek (przed rondem) 5:12 6:12 6:15 8:52 10:52 12:22 14:20 14:20 15:30 17:22 18:32 20:02 22:10
Nakło n/Notecią: ul. Poznańska 5:15 6:15 6:18 8:55 10:55 12:25 14:23 14:23 15:33 17:25 18:35 20:05 22:13
Nakło n/Notecią: ul. Bydgoska 5:17 6:17 6:20 8:57 10:57 12:27 14:25 14:25 15:35 17:27 18:37 20:07 22:15
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:18 6:18 6:21 8:58 10:58 12:28 14:26 14:26 15:36 17:28 18:38 20:08 22:16
Występ (szkoła) 5:22 6:22 6:25 9:02 11:02 12:32 14:30 14:30 15:40 17:32 18:42 20:12 22:20
Występ: ul. Świerkowa 5:23 6:23 6:26 9:03 11:03 12:33 14:31 14:31 15:41 17:33 18:43 20:13 22:21
Występ: ul. Rybacka 5:24 6:24 6:27 9:04 11:04 12:34 14:32 14:32 15:42 17:34 18:44 20:14 22:22
Potulice (zakład karny) 5:26 6:26 6:29 9:06 11:06 12:36 14:34 14:34 15:44 17:36 18:46 20:16 22:24
Potulice (ogródki działkowe) 5:27 6:27 6:30 9:07 11:07 12:37 14:35 14:35 15:45 17:37 18:47 20:17 22:25
Gorzeń 5:30 6:30 6:33 9:10 11:10 12:40 14:38 14:38 15:48 17:40 18:50 20:20 22:28
Gorzeń (ferma kur) 5:32 6:32 6:35 9:12 11:12 12:42 14:40 14:40 15:50 17:42 18:52 20:22 22:30
Niedola 5:34 6:34 6:37 9:14 11:14 12:44 14:42 14:42 15:52 17:44 18:54 20:24 22:32
Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:36 6:36 6:39 9:16 11:16 12:46 14:44 14:44 15:54 17:46 18:56 20:26 22:34
Łochowice I: ul. Nakielska 5:37 6:37 6:40 9:17 11:17 12:47 14:45 14:45 15:55 17:47 18:57 20:27 22:35
Łochowo: ul. Nakielska 33 5:38 6:38 6:41 9:18 11:18 12:48 14:46 14:46 15:56 17:48 18:58 20:28 22:36
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Topolowa 5:39 6:39 6:42 9:19 11:19 12:49 14:47 14:47 15:57 17:49 18:59 20:29 22:37
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Wierzbowa (szkoła) 5:40 6:40 6:43 9:20 11:20 12:50 14:48 14:48 15:58 17:50 19:00 20:30 22:38
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kwiatowa 5:42 6:42 6:45 9:22 11:22 12:52 14:50 14:50 16:00 17:52 19:02 20:32 22:40
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Wyczynowa 5:43 6:43 6:46 9:23 11:23 12:53 14:51 14:51 16:01 17:53 19:03 20:33 22:41
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Dworska 5:44 6:44 6:47 9:24 11:24 12:54 14:52 14:52 16:02 17:54 19:04 20:34 22:42
Lisi Ogon: ul. Bydgoska 10-12 5:45 6:45 6:48 9:25 11:25 12:55 14:53 14:53 16:03 17:55 19:05 20:35 22:43
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:47 6:47 6:50 9:27 11:27 12:57 14:55 14:55 16:05 17:57 19:07 20:37 22:45
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 5:49 6:49 6:52 9:29 11:29 12:59 14:57 14:57 16:07 17:59 19:09 20:39 22:47
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 5:50 6:50 6:53 9:30 11:30 13:00 14:58 14:58 16:08 18:00 19:10 20:40 22:48
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 5:51 6:51 6:54 9:31 11:31 13:01 14:59 14:59 16:09 18:01 19:11 20:41 22:49
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 5:54 6:54 6:57 9:34 11:34 13:04 15:02 15:02 16:12 18:04 19:14 20:44 22:52
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (św. Trójcy) 5:58 6:58 7:01 9:38 11:38 13:08 15:06 15:06 16:16 18:08 19:18 20:48 22:56
Bydgoszcz: Plac Teatralny 6:00 7:00 7:03 9:40 11:40 13:10 15:08 15:08 16:18 18:10 19:20 20:50 22:58
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 6:03 7:03 7:06 9:43 11:43 13:13 15:11 15:11 16:21 18:13 19:23 20:53 23:01
Bydgoszcz: Dworzec autobusowy 6:06 7:06 7:09 9:46 11:46 13:16 15:14 15:14 16:24 18:16 19:26 20:56 23:04
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 6:07 7:07 7:10 9:47 11:47 13:17 15:15 15:15 16:25 18:17 19:27 20:57 23:05
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 6:08 7:08 7:11 9:48 11:48 13:18 15:16 15:16 16:26 18:18 19:28 20:58 23:06
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
6 – kursuje w soboty

Drukuj