oryginał

Tymczasowy rozkład jazdy linii 407 – Bydgoszcz – Kraczki (ważny od 26.03.2020 do odwołania)

przez Ślesin, Nakło, Sadki, Mrozowo

Przystanki 1-5 1-5 1-6 1-5 6 1-6 1-5 1-5 6 1-5 1-5
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:35 5:50 7:25 10:00 10:50 14:25 15:20 17:35 18:15 19:25 21:30
Bydg.: Dworzec Autobusowy 4:36 5:52 7:28 10:03 10:53 14:28 15:23 17:38 18:18 19:26 21:31
Bydgoszcz: Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:53 7:30 10:05 10:55 14:30 15:25 17:40 18:20 19:27 21:32
Bydgoszcz: Focha – Opera 4:40 5:56 7:33 10:08 10:58 14:35 15:30 17:45 18:25 19:30 21:35
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:58 7:37 10:12 11:02 14:39 15:34 17:49 18:29 19:34 21:37
Bydgoszcz: Grunwaldzka 90 4:44 6:00 7:39 10:14 11:04 14:41 15:36 17:51 18:31 19:36 21:39
Bydgoszcz: Rondo Maczka 4:47 6:03 7:42 10:17 11:07 14:44 15:39 17:54 18:34 19:39 21:42
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 6:05 7:44 10:19 11:09 14:46 15:41 17:56 18:36 19:40 21:43
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kolbego 4:50 6:09 7:48 10:23 11:13 14:50 15:45 18:00 18:40 19:42 21:45
Pawłówek I 4:52 6:11 7:52 10:27 11:17 14:54 15:49 18:04 18:44 19:46 21:48
Pawłówek II 4:56 6:13 7:54 10:29 11:19 14:56 15:51 18:06 18:46 19:48 21:50
Kruszyn 4:58 6:15 7:56 10:31 11:21 14:58 15:53 18:08 18:48 19:50 21:52
Zielonczyn 5:00 6:17 7:58 10:33 11:23 15:00 15:55 18:10 18:50 19:52 21:54
Strzelewo 5:04 6:21 8:02 10:37 11:27 15:04 15:59 18:14 18:54 19:56 21:57
Minikowo 5:07 6:24 8:05 10:40 11:30 15:07 16:02 18:17 18:57 19:59 22:00
Ślesin II (centrum) 5:10 6:27 8:08 10:43 11:33 15:10 16:05 18:20 19:00 20:02 22:03
Ślesin I 5:11 6:28 8:09 10:44 11:34 15:11 16:06 18:21 19:01 20:03 22:04
Trzeciewnica wybudowanie 5:13 6:30 8:11 10:46 11:36 15:13 16:08 18:23 19:03 20:05 22:06
Trzeciewnica 5:16 6:33 8:14 10:49 11:39 15:16 16:11 18:26 19:06 20:08 22:09
Nakło: ul. Nowa 5:19 6:36 8:17 10:52 11:42 15:19 16:14 18:29 19:09 20:11 22:12
Nakło: ul. Jackowskiego nr 4 5:21 6:38 8:21 10:56 11:46 15:23 16:18 18:33 19:13 20:15 22:14
Nakło: ul. Ks. Skargi (przy kościele) 5:23 6:40 8:23 10:58 11:48 15:28 16:23 18:38 19:18 20:18 22:17
Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 5:27 6:44 8:27 11:02 11:52 15:32 16:27 18:42 19:22 20:22 22:21
Nakło: ul. Staszica II 5:29 6:46 8:29 11:04 11:54 15:34 16:29 18:44 19:24 20:24 22:23
Lubaszcz 5:32 6:49 8:32 11:07 11:57 15:37 16:32 18:47 19:27 20:27 22:26
Śmielin 5:34 6:51 8:34 11:09 11:59 15:39 16:34 18:49 19:29 20:29 22:28
Śmielin 5:36 6:53 8:36 11:11 12:01 15:41 16:36 18:51 19:31 20:31 22:30
Sadki Poczta: ul. Wyzwolenia 39 5:39 6:56 8:39 11:14 12:04 15:44 16:39 18:54 19:34 20:34 22:33
Sadki: ul. Wyrzyska 22 5:40 6:57 8:40 11:15 12:05 15:45 16:40 18:55 19:35 20:35 22:34
Mrozowo 5:44 7:01 8:44 11:19 12:09 15:49 16:44 18:59 19:39 20:39 22:38
Kraczki 5:48 7:05 8:48 15:53 19:03
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
6 – kursuje w soboty

 

 

Tymczasowy rozkład jazdy linii 407 – Kraczki – Bydgoszcz (ważny od 26.03.2020 do odwołania)

przez Mrozowo, Sadki, Nakło, Ślesin

Przystanki 1-6 1-5 1-5 1-5 6 1-6 1-5 6 1-5 1-5 1-5
Kraczki 5:50 7:10 8:55 16:00 19:55
Mrozowo 4:00 5:55 7:15 9:00 9:00 12:10 16:05 16:55 18:00 20:00 20:40
Sadki: ul. Wyzwolenia 2 4:05 6:00 7:20 9:05 9:05 12:15 16:10 17:00 18:05 20:05 20:45
Sadki Poczta 4:07 6:02 7:22 9:07 9:07 12:17 16:12 17:02 18:07 20:07 20:47
Śmielin 4:09 6:04 7:24 9:09 9:09 12:19 16:14 17:04 18:09 20:09 20:49
Śmielin I 4:11 6:06 7:26 9:11 9:11 12:21 16:16 17:06 18:11 20:11 20:51
Lubaszcz 4:13 6:08 7:28 9:13 9:13 12:23 16:18 17:08 18:13 20:13 20:53
Nakło: ul. Staszica II 4:17 6:12 7:32 9:17 9:17 12:27 16:22 17:12 18:17 20:17 20:57
Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 4:18 6:13 7:33 9:18 9:18 12:28 16:23 17:13 18:18 20:18 20:58
Nakło: ul. Dąbrowskiego 4:19 6:14 7:34 9:19 9:19 12:29 16:24 17:14 18:19 20:19 20:59
Nakło: ul. Bydgoska 4:21 6:17 7:37 9:22 9:22 12:32 16:27 17:17 18:22 20:22 21:02
Nakło: ul. Nowa 4:24 6:20 7:40 9:25 9:25 12:35 16:30 17:20 18:25 20:25 21:05
Trzeciewnica 4:28 6:26 7:46 9:31 9:31 12:41 16:36 17:26 18:31 20:28 21:08
Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 6:29 7:49 9:34 9:34 12:44 16:39 17:29 18:34 20:31 21:11
Ślesin I 4:33 6:31 7:51 9:36 9:36 12:46 16:41 17:31 18:36 20:33 21:13
Ślesin II (centrum) 4:34 6:32 7:52 9:37 9:37 12:47 16:42 17:32 18:37 20:34 21:14
Minikowo 4:37 6:35 7:55 9:40 9:40 12:50 16:45 17:35 18:40 20:37 21:17
Strzelewo 4:40 6:38 7:58 9:43 9:43 12:53 16:48 17:38 18:43 20:40 21:20
Zielonczyn 4:44 6:42 8:02 9:47 9:47 12:57 16:52 17:42 18:47 20:44 21:24
Kruszyn 4:46 6:44 8:04 9:49 9:49 12:59 16:54 17:44 18:49 20:46 21:26
Pawłówek II 4:48 6:46 8:06 9:51 9:51 13:01 16:56 17:46 18:51 20:48 21:28
Pawłówek I 4:50 6:48 8:08 9:53 9:53 13:03 16:58 17:48 18:53 20:50 21:30
Bydg.: Grunwaldzka – Kolbego 4:55 6:53 8:17 9:56 9:58 13:08 17:07 17:51 18:56 20:53 21:33
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 7:01 8:25 10:00 10:02 13:10 17:09 17:53 18:58 20:55 21:35
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Flisacka 4:58 7:02 8:26 10:01 10:03 13:11 17:10 17:54 18:59 20:56 21:36
Bydgoszcz: Grunwaldzka 101 5:01 7:05 8:29 10:04 10:06 13:14 17:13 17:57 19:02 20:59 21:39
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 5:03 7:07 8:31 10:06 10:08 13:16 17:15 17:59 19:04 21:01 21:41
Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:05 7:09 8:33 10:08 10:10 13:18 17:17 18:01 19:06 21:03 21:43
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów 5:07 7:11 8:35 10:10 10:12 13:20 17:19 18:03 19:08 21:05 21:45
Bydg.: Dw. Autobusowy (Ogińskiego) 5:09 7:13 8:37 10:12 10:14 13:22 17:21 18:05 19:10 21:07 21:47
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:10 7:14 8:38 10:13 10:15 13:23 17:22 18:06 19:11 21:08 21:48
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:11 7:15 8:39 10:14 10:16 13:24 17:23 18:07 19:12 21:09 21:49
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
6 – kursuje w soboty

Drukuj