Tymczasowy rozkład jazdy linii 404 – Bydgoszcz – Mrocza (ważny od 19.03.2020 do odwołania)

przez Wojnowo, Sicienko, Trzemiętowo, Drzewianowo

Przystanki 1-6 1-5 6 1-5 1-6 1-6
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 7:30 10:00 12:25 12:40 15:30 18:10
Bydgoszcz: ul. Jagiellońska (Galeria Focus) 7:31 10:01 12:26 12:42 15:32 18:12
Bydgoszcz: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 7:32 10:02 12:27 12:44 15:34 18:14
Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 7:34 10:04 12:29 12:47 15:39 18:17
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 7:36 10:06 12:31 12:51 15:43 18:21
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 90 7:37 10:07 12:32 12:53 15:45 18:23
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka-Kraszewskiego 7:38 10:08 12:33 12:54 15:46 18:24
Bydgoszcz: Rondo Maczka 7:39 10:09 12:34 12:56 15:48 18:26
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa 7:40 10:10 12:35 12:57 15:49 18:27
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Grunwaldzka 7:43 10:13 12:38 13:00 15:54 18:31
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Rekinowa 7:45 10:15 12:4 13:03 15:57 18:34
Osówiec (Leśniczówka) 7:46 10:16 12:41 13:04 15:58 18:35
Osówiec I 7:48 10:18 12:43 13:06 16:00 18:37
Osówiec 7:49 10:19 12:44 13:07 16:01 18:38
Wojnowo 7:52 10:22 12:47 13:10 16:04 18:41
Sicienko 7:55 10:25 12:50 13:13 16:07 18:44
Sitno 7:57 10:27 12:52 13:15 16:09 18:46
Sitno I 7:58 10:28 12:53 13:16 16:10 18:47
Ugoda 7:59 10:29 12:54 13:17 16:11 18:48
Goncarzewy 8:00 10:30 12:55 13:18 16:12 18:49
Teresin 8:02 10:32 12:57 13:20 16:14 18:51
Michalin 8:04 10:34 12:59 13:22 16:16 18:53
Samsieczno 8:06 10:36 13:01 13:24 16:18 18:55
Gliszcz 8:09 10:39 13:04 13:27 16:21 18:58
Trzemiętowo – Dom Dziecka 8:11 10:41 13:06 13:29 16:23 19:00
Trzemiętowo – Szkoła 8:12 10:42 13:07 13:30 16:24 19:01
Trzemiętowo skrzyżowanie 8:13 10:43 13:08 13:31 16:25 19:02
Trzemiętowo (Prosperowo działki) 8:15 10:45 13:10 13:33 16:27 19:04
Prosperowo skrzyżowanie 8:16 10:46 13:11 13:34 16:28 19:05
Słupowo (przy pomniku) 8:17 10:47 13:12 13:35 16:29 19:06
Słupowo 8:19 10:49 13:14 13:37 16:31 19:08
Drzewianowo 8:22 10:52 13:17 13:40 16:34 19:11
Drzewianowo posesja nr 2 8:24 10:54 13:19 13:42 16:36 19:13
Dąbrowice skrzyżowanie 8:26 10:56 13:21 13:44 16:38 19:15
Mrocza ul. Kościuszki 8:30 11:00 13:25 13:48 16:42 19:19
Mrocza – Rynek 8:31 11:01 13:26 13:49 16:43 19:20
Mrocza D.A. 8:32 11:02 13:27 13:50 16:44 19:21

 

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
6 – kursuje w soboty

 

 

 

Tymczasowy Rozkład jazdy linii 404 – Mrocza – Bydgoszcz (ważny od 19.03.2020 do odwołania))

przez Drzewianowo, Trzemiętowo, Sicienko, Wojnowo

Przystanki 1-6 1-6 1-5 1-6 1-6
Mrocza D.A. 4:50 8:45 11:20 14:10 16:55
Mrocza ul. Kościuszki 4:52 8:47 11:22 14:12 16:57
Dąbrowice skrzyżowanie 4:56 8:51 11:26 14:16 17:01
Drzewianowo nr 2 4:57 8:52 11:27 14:17 17:02
Drzewianowo 4:59 8:54 11:29 14:19 17:04
Słupowo 5:02 8:57 11:32 14:22 17:06
Słupowo (przy pomniku) 5:04 8:59 11:34 14:24 17:07
Prosperowo skrzyżowanie 5:05 9:00 11:35 14:25 17:08
Trzemiętowo (Prosperowo działki) 5:06 9:01 11:36 14:26 17:09
Trzemiętowo skrzyżowanie 5:08 9:03 11:38 14:28 17:11
Trzemiętowo szkoła 5:09 9:04 11:39 14:29 17:12
Trzemiętowo Dom Dziecka 5:10 9:05 11:40 14:30 17:13
Gliszcz 5:12 9:07 11:42 14:32 17:15
Samsieczno 5:14 9:09 11:44 14:34 17:17
Michalin 5:16 9:11 11:46 14:36 17:19
Teresin 5:17 9:12 11:47 14:37 17:20
Goncarzewy 5:20 9:15 11:50 14:40 17:22
Ugoda 5:21 9:16 11:51 14:41 17:23
Sitno I 5:22 9:17 11:52 14:42 17:24
Sitno 5:23 9:18 11:53 14:43 17:25
Sicienko 5:25 9:20 11:55 14:45 17:26
Wojnowo 5:29 9:24 11:59 14:49 17:29
Osówiec 5:32 9:27 12:02 14:52 17:32
Osówiec I 5:33 9:28 12:03 14:53 17:33
Osówiec (Leśniczówka) 5:35 9:30 12:05 14:55 17:35
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Wielorybia 5:37 9:32 12:07 14:57 17:36
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kolbego 5:39 9:34 12:09 14:59 17:38
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa 5:42 9:37 12:12 15:02 17:40
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Flisacka 5:43 9:38 12:13 15:05 17:41
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:44 9:40 12:15 15:07 17:43
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 101 5:46 9:41 12:16 15:08 17:44
Bydgoszcz: R. Grunwaldzkie (Św. Trójcy) 5:49 9:44 12:19 15:11 17:46
Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:51 9:46 12:21 15:13 17:48
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 5:53 9:48 12:23 15:15 17:50
Bydgoszcz: Dworzec Autobusowy 5:55 9:50 12:25 15:17 17:52
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:56 9:51 12:26 15:18 17:53
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:57 9:52 12:27 15:19 17:54

 

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
6 – kursuje w soboty

Drukuj