Tymczasowy rozkład jazdy linii 404 – Bydgoszcz – Mrocza (ważny od 14.05.2020 do odwołania)

przez Wojnowo, Sicienko, Trzemiętowo, Drzewianowo

 

Przystanki 1-5 1-5 6 1-5 6 1-5 1-5 1-6 1-5 6 1-5
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 6:00 7:15 7:30 9:50 12:25 12:40 14:40 15:30 17:30 18:10 19:45
Bydgoszcz: ul. Jagiellońska (Galeria Focus) 6:01 7:17 7:31 9:52 12:26 12:42 14:42 15:32 17:32 18:12 19:46
Bydgoszcz: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 6:02 7:18 7:32 9:54 12:27 12:44 14:44 15:34 17:34 18:14 19:47
Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 6:04 7:21 7:34 9:57 12:29 12:47 14:49 15:39 17:39 18:17 19:49
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 6:06 7:25 7:36 10:01 12:31 12:51 14:53 15:43 17:43 18:21 19:51
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 90 6:07 7:27 7:37 10:03 12:32 12:53 14:55 15:45 17:45 18:23 19:52
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka-Kraszewskiego 6:08 7:28 7:38 10:04 12:33 12:54 14:56 15:46 17:46 18:24 19:53
Bydgoszcz: Rondo Maczka 6:09 7:30 7:39 10:06 12:34 12:56 14:58 15:48 17:48 18:26 19:54
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa 6:10 7:31 7:40 10:07 12:35 12:57 14:59 15:49 17:49 18:27 19:55
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Grunwaldzka 6:13 7:34 7:43 10:10 12:38 13:00 15:04 15:54 17:54 18:31 19:58
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Rekinowa 6:15 7:37 7:45 10:13 12:40 13:03 15:07 15:57 17:57 18:34 20:00
Osówiec (Leśniczówka) 6:16 7:38 7:46 10:14 12:41 13:04 15:08 15:58 17:58 18:35 20:01
Osówiec I 6:18 7:40 7:48 10:16 12:43 13:06 15:10 16:00 18:00 18:37 20:03
Osówiec 6:19 7:41 7:49 10:17 12:44 13:07 15:11 16:01 18:01 18:38 20:04
Wojnowo 6:22 7:44 7:52 10:20 12:47 13:10 15:14 16:04 18:04 18:41 20:07
Sicienko 6:25 7:47 7:55 10:23 12:50 13:13 15:17 16:07 18:07 18:44 20:10
Sitno 6:27 7:57 10:25 12:52 13:15 15:19 16:09 18:09 18:46 20:12
Sitno I 6:28 7:58 10:26 12:53 13:16 15:20 16:10 18:10 18:47 20:13
Ugoda 6:29 7:59 10:27 12:54 13:17 15:21 16:11 18:11 18:48 20:14
Goncarzewy 6:30 8:00 10:28 12:55 13:18 15:22 16:12 18:12 18:49 20:15
Teresin 6:32 8:02 10:30 12:57 13:20 15:24 16:14 18:14 18:51 20:17
Michalin 6:34 8:04 10:32 12:59 13:22 15:26 16:16 18:16 18:53 20:19
Samsieczno 6:36 8:06 10:34 13:01 13:24 15:28 16:18 18:18 18:55 20:21
Gliszcz 6:39 8:09 10:37 13:04 13:27 15:31 16:21 18:21 18:58 20:24
Trzemiętowo – Dom Dziecka 6:41 8:11 10:39 13:06 13:29 15:33 16:23 18:23 19:00 20:26
Trzemiętowo – Szkoła 6:42 8:12 10:40 13:07 13:30 15:34 16:24 18:24 19:01 20:27
Trzemiętowo skrzyżowanie 6:43 7:55 8:13 10:41 13:08 13:31 15:35 16:25 18:25 19:02 20:28
Trzemiętowo (Prosperowo działki) 6:45 7:57 8:15 10:43 13:10 13:33 15:37 16:27 18:27 19:04 20:30
Prosperowo skrzyżowanie 6:46 7:58 8:16 10:44 13:11 13:34 15:38 16:28 18:28 19:05 20:31
Słupowo (przy pomniku) 6:47 7:59 8:17 10:45 13:12 13:35 15:39 16:29 18:29 19:06 20:32
Słupowo 6:49 8:01 8:19 10:47 13:14 13:37 15:41 16:31 18:31 19:08 20:34
Drzewianowo 6:52 8:04 8:22 10:50 13:17 13:40 15:44 16:34 18:34 19:11 20:37
Drzewianowo posesja nr 2 6:54 8:06 8:24 10:52 13:19 13:42 15:46 16:36 18:36 19:13 20:39
Dąbrowice skrzyżowanie 6:56 8:08 8:26 10:54 13:21 13:44 15:48 16:38 18:38 19:15 20:41
Mrocza ul. Kościuszki 7:00 8:12 8:30 10:58 13:25 13:48 15:52 16:42 18:42 19:19 20:45
Mrocza – Rynek 7:01 8:13 8:31 10:59 13:26 13:49 15:53 16:43 18:43 19:20 20:46
Mrocza D.A. 7:02 8:14 8:32 11:00 13:27 13:50 15:54 16:44 18:44 19:21 20:47
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt 1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt 6 – kursuje w soboty

 

Tymczasowy Rozkład jazdy linii 404 – Mrocza – Bydgoszcz (ważny od 14.05.2020 do odwołania)

przez Drzewianowo, Trzemiętowo, Sicienko, Wojnowo

 

Przystanki 1-6 1-5 1-5 6 1-5 1-6 1-5 6 1-5
Mrocza D.A. 4:50 7:05 8:15 8:45 11:20 14:10 16:05 16:55 18:30
Mrocza ul. Kościuszki 4:52 7:07 8:17 8:47 11:22 14:12 16:07 16:57 18:32
Dąbrowice skrzyżowanie 4:56 7:11 8:21 8:51 11:26 14:16 16:11 17:01 18:36
Drzewianowo nr 2 4:57 7:12 8:22 8:52 11:27 14:17 16:12 17:02 18:37
Drzewianowo 4:59 7:14 8:24 8:54 11:29 14:19 16:14 17:04 18:39
Słupowo 5:02 7:17 8:27 8:57 11:32 14:22 16:17 17:06 18:42
Słupowo (przy pomniku) 5:04 7:19 8:29 8:59 11:34 14:24 16:19 17:07 18:44
Prosperowo skrzyżowanie 5:05 7:20 8:30 9:00 11:35 14:25 16:20 17:08 18:45
Trzemiętowo (Prosperowo działki) 5:06 7:21 8:31 9:01 11:36 14:26 16:21 17:09 18:46
Trzemiętowo skrzyżowanie 5:08 7:23 8:33 9:03 11:38 14:28 16:23 17:11 18:48
Trzemiętowo szkoła 5:09 7:24 8:34 9:04 11:39 14:29 17:12
Trzemiętowo Dom Dziecka 5:10 7:25 8:35 9:05 11:40 14:30 17:13
Gliszcz 5:12 7:27 8:37 9:07 11:42 14:32 17:15
Samsieczno 5:14 7:29 8:39 9:09 11:44 14:34 17:17
Michalin 5:16 7:31 8:41 9:11 11:46 14:36 17:19
Teresin 5:17 7:32 8:42 9:12 11:47 14:37 17:20
Goncarzewy 5:20 7:35 8:45 9:15 11:50 14:40 17:22
Ugoda 5:21 7:36 8:46 9:16 11:51 14:41 17:23
Sitno I 5:22 7:37 8:47 9:17 11:52 14:42 17:24
Sitno 5:23 7:38 8:48 9:18 11:53 14:43 17:25
Sicienko 5:25 7:40 8:50 9:20 11:55 14:45 16:30 17:26 18:55
Wojnowo 5:29 7:44 8:54 9:24 11:59 14:49 16:33 17:29 18:58
Osówiec 5:32 7:47 8:57 9:27 12:02 14:52 16:36 17:32 19:01
Osówiec I 5:33 7:48 8:58 9:28 12:03 14:53 16:37 17:33 19:02
Osówiec (Leśniczówka) 5:35 7:50 9:00 9:30 12:05 14:55 16:39 17:35 19:04
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Wielorybia 5:37 7:52 9:02 9:32 12:07 14:57 16:40 17:36 19:05
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kolbego 5:39 7:54 9:04 9:34 12:09 14:59 16:42 17:38 19:07
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa 5:42 7:57 9:07 9:37 12:12 15:02 16:44 17:40 19:09
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Flisacka 5:43 7:58 9:08 9:38 12:13 15:05 16:45 17:41 19:10
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:44 7:59 9:10 9:40 12:15 15:07 16:47 17:43 19:12
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 101 5:46 8:01 9:11 9:41 12:16 15:08 16:48 17:44 19:13
Bydgoszcz: R. Grunwaldzkie (Św. Trójcy) 5:49 8:04 9:14 9:44 12:19 15:11 16:50 17:46 19:15
Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:51 8:06 9:16 9:46 12:21 15:13 16:52 17:48 19:17
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 5:53 8:08 9:18 9:48 12:23 15:15 16:54 17:50 19:19
Bydgoszcz: Dworzec Autobusowy 5:55 8:10 9:20 9:50 12:25 15:17 16:56 17:52 19:21
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:56 8:11 9:21 9:51 12:26 15:18 16:57 17:53 19:22
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:57 8:12 9:22 9:52 12:27 15:19 16:58 17:54 19:23
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt 1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt 6 – kursuje w soboty

Drukuj