Rozkład jazdy linii Gminy Sicienko

 

Rozkład jazdy linii autobusowej Gminy Sicienko

Dąbrówka Nowa – Osowa Góra, sklep Netto

Przystanek

od poniedziałku do piątku

Przystanek

w soboty i niedziele

Dąbrówka Nowa I 6:00 8:30 15:55 Dąbrówka Nowa I 10:55 19:35
Dąbrówka Nowa II 6:02 8:32 15:57 Dąbrówka Nowa II 10:57 19:37
Dąbrówczyn 6:04 8:34 15:59 Dąbrówczyn 10:59 19:39
Sicienko 6:06 8:36 16:01 Sicienko 11:01 19:41
Wojnowo 6:10 8:40 16:05 Wojnowo 11:05 19:45
Mochle 6:13 8:43 16:08 Mochle 11:08 19:48
Mochle las 6:14 8:44 16:09 Mochle las 11:09 19:49
Szczutki 6:17 8:47 16:12 Szczutki 11:12 19:52
Osówiec Panorama Wsi 6:19 8:49 16:14 Osówiec Panorama Wsi 11:14 19:54
Osówiec, ul. Makowa 6:21 8:51 16:16 Osówiec, ul. Makowa 11:16 19:56
Osówiec 6:22 8:52 16:17 Osówiec 11:17 19:57
Osówiec I 6:23 8:53 16:18 Osówiec I 11:18 19:58
Osówiec leśniczówka 6:26 8:56 16:21 Osówiec leśniczówka 11:21 20:01
Osówiec 72, Netto 6:31 9:01 16:26 Osówiec 72, Netto 11:26 20:06

 

Osowa Góra, sklep Netto – Dąbrówka Nowa

Przystanek

od poniedziałku do piątku

Przystanek

w soboty i niedziele

Osówiec 72, Netto 7:10 15:10 16:50 Osówiec 72, Netto 11:45 20:25
Osówiec Leśniczówka 7:16 15:16 16:56 Osówiec Leśniczówka 11:51 20:31
Osówiec I 7:19 15:19 16:59 Osówiec I 11:54 20:34
Osówiec sklep 7:21 15:21 17:01 Osówiec sklep 11:56 20:36
Osówiec, ul. Makowa 7:22 15:22 17:02 Osówiec, ul. Makowa 11:57 20:37
Osówiec, ul. Panorama Wsi 7:24 15:24 17:04 Osówiec, ul. Panorama Wsi 11:59 20:39
Szczutki 7:26 15:26 17:06 Szczutki 12:01 20:41
Mochle las 7:30 15:30 17:10 Mochle las 12:05 20:45
Mochle 7:33 15:33 17:13 Mochle 12:08 20:48
Wojnowo 7:36 15:36 17:16 Wojnowo 12:11 20:51
Sicienko 7:40 15:40 17:20 Sicienko 12:15 20:55
Dąbrówczyn 7:42 15:42 17:22 Dąbrówczyn 12:17 20:57
Dąbrówka Nowa II 7:44 15:44 17:24 Dąbrówka Nowa II 12:19 20:59
Dąbrówka Nowa I 7:46 15:46 17:26 Dąbrówka Nowa I 12:21 21:01

 

Pobierz schemat linii wraz z rozkładem jazdy