Rozkład jazdy linii Gminy Sicienko

 

Rozkład jazdy linii autobusowej Gminy Sicienko

Dąbrówka Nowa – Osowa Góra, sklep Netto

kursuje od poniedziałku do piątku
Dąbrówka Nowa I 6:00 8:30 15:55
Dąbrówka Nowa II 6:02 8:32 15:57
Dąbrówczyn 6:04 8:34 15:59
Sicienko 6:06 8:36 16:01
Wojnowo 6:10 8:40 16:05
Mochle 6:13 8:43 16:08
Mochle las 6:14 8:44 16:09
Szczutki 6:17 8:47 16:12
Osówiec Panorama Wsi 6:19 8:49 16:14
Osówiec, ul. Makowa 6:21 8:51 16:16
Osówiec 6:22 8:52 16:17
Osówiec I 6:23 8:53 16:18
Osówiec leśniczówka 6:26 8:56 16:21
Osówiec 72, Netto 6:31 9:01 16:26

 

Osowa Góra, sklep Netto – Dąbrówka Nowa

kursuje od poniedziałku do piątku
Osówiec 72, Netto 7:10 15:10 16:50
Osówiec Leśniczówka 7:16 15:16 16:56
Osówiec I 7:19 15:19 16:59
Osówiec sklep 7:21 15:21 17:01
Osówiec, ul. Makowa 7:22 15:22 17:02
Osówiec, ul. Panorama Wsi 7:24 15:24 17:04
Szczutki 7:26 15:26 17:06
Mochle las 7:30 15:30 17:10
Mochle 7:33 15:33 17:13
Wojnowo 7:36 15:36 17:16
Sicienko 7:40 15:40 17:20
Dąbrówczyn 7:42 15:42 17:22
Dąbrówka Nowa II 7:44 15:44 17:24
Dąbrówka Nowa I 7:46 15:46 17:26

 

Pobierz schemat linii wraz z rozkładem jazdy