Rozkład jazdy linii 409 Bydgoszcz – Nakło (przez Łochowo)

Ważny od 1.03.2024

Przystanki 1-5, s 1-5, s
Bydgoszcz:  Rondo Wielkopolskie 6:50 14:55
Bydgoszcz: Dw. Autobusowy (Jagiellońska przed Focusem) 6:52 14:58
Bydgoszcz:  Jagiellońska – Piotrowskiego 6:53 15:00
Bydgoszcz:  Focha – Opera 6:56 15:05
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (Nakielska) 6:59 15:08
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 7:01 15:10
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 7:03 15:12
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 7:04 15:13
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 7:05 15:15
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 7:07 15:17
Lisi Ogon: ul. Bydgoska/Spokojna 7:09 15:20
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Szlachecka 7:10 15:21
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Hubertusa 7:11 15:22
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kasztanowa 7:12 15:23
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Grabowa (szkoła) 7:14 15:25
Łochowo: ul.Szosa Nakielska/Czereśniowa 7:15 15:26
Łochowo: ul. Szosa Nakielska 34 (cmentarz) 7:16 15:28
Łochowice I: ul.Nakielska 7:17 15:29
Łochowice: ul.Nakielska (Pol-Elektra) 7:18 15:30
Niedola 7:20 15:32
Gorzeń (ferma kur) 7:22 15:34
Gorzeń wieś 7:24 15:36
Potulice (ogródki działkowe) 7:27 15:39
Potulice (zakład karny) 7:28 15:40
Występ: ul. Rybacka 7:30 15:42
Występ: ul. Świerkowa 7:31 15:43
Występ (szkoła) 7:32 15:44
Nakło n/Notecią: ul.Potulicka 7:36 15:48
Nakło n/Notecią: ul. Księdza Skargi 7:38 15:50
Nakło n/Notecią: ul Jackowskiego nr 4 7:40 15:52
Nakło n/Notecią: ul. Staszica I (szkoła) 7:42 15:55

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze

s – kursuje w dni nauki szkolnej

Rozkład jazdy linii 409 Nakło – Bydgoszcz (przez Łochowo)

Ważny od 1.03.2024

Przystanki 1-5, s 1-5, s
Nakło n/Notecią: ul. Staszica I 8:05 16:20
Nakło n/Notecią: ul. Dąbrowskiego 8:07 16:22
Nakło n/Notecią: ul. Krzywoustego 6C 8:09 16:24
Nakło n/Notecią: ul. Bydgoska 39 8:11 16:26
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 8:12 16:27
Występ (szkoła) 8:16 16:31
Występ: ul. Świerkowa 8:17 16:32
Występ: ul. Rybacka 8:18 16:33
Potulice (zakład karny) 8:20 16:35
Potulice (ogródki działkowe) 8:21 16:36
Gorzeń wieś 8:24 16:39
Gorzeń (ferma kur) 8:26 16:41
Niedola 8:28 16:43
Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 8:30 16:45
Łochowice I: ul. Nakielska 8:31 16:46
Łochowo: ul. Nakielska 33 8:32 16:47
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Topolowa 8:33 16:48
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Wierzbowa (szkoła) 8:34 16:49
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kwiatowa 8:36 16:51
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Wyczynowa 8:37 16:52
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Dworska 8:38 16:53
Lisi Ogon: ul. Bydgoska 10-12 8:39 16:54
Bygdoszcz: ul. Nakielska – Lisia 8:41 16:56
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 8:43 16:58
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 8:44 16:59
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 8:45 17:00
Bydgoszcz: ul Nakielska – Wrzesińska (kościół) 8:48 17:03
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (św. Trójcy) 8:52 17:07
Bydgoszcz: Plac Teatralny 8:54 17:09
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 8:57 17:12
Bydgoszcz: Dw. Autobusowy (ul. Ogińskiego) 9:00 17:15
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 9:01 17:16
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 9:02 17:17

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze

s – kursuje w dni nauki szkolnej