1

Rozkład jazdy linii 408 ważny od 30.08.2021

Rozkład jazdy linii 408 – Bydgoszcz – Paterek (ważny od 30.08.2021)

przez Potulice: Nakło

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:45 6:25 7:25 8:40 10:00 11:25 12:55 14:00 15:35 16:40 18:00 19:00 21:05 22:05 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 7:25 9:00 11:00 13:00 14:25 16:45 19:45
Bydgoszcz: Dworzec autobusowy (przed Focusem) 4:46 6:26 7:27 8:42 10:02 11:27 12:57 14:02 15:38 16:43 18:02 19:02 21:06 22:06 Bydgoszcz: Dworzec autobusowy (przed Focusem) 7:27 9:02 11:02 13:02 14:27 16:47 19:47
Bydgoszcz: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 4:47 6:27 7:28 8:43 10:03 11:28 12:58 14:03 15:40 16:45 18:03 19:03 21:07 22:07 Bydgoszcz: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 7:28 9:03 11:03 13:03 14:28 16:48 19:48
Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 4:50 6:30 7:33 8:48 10:08 11:33 13:03 14:08 15:45 16:50 18:06 19:06 21:10 22:10 Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 7:31 9:06 11:06 13:06 14:31 16:51 19:51
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (Nakielska) 4:52 6:32 7:36 8:51 10:11 11:36 13:06 14:11 15:48 16:53 18:09 19:09 21:13 22:13 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (Nakielska) 7:34 9:09 11:09 13:09 14:34 16:54 19:54
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 4:54 6:34 7:38 8:53 10:13 11:38 13:08 14:13 15:50 16:55 18:11 19:11 21:15 22:15 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 7:36 9:11 11:11 13:11 14:36 16:56 19:56
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 4:56 6:36 7:40 8:55 10:15 11:40 13:10 14:15 15:52 16:57 18:13 19:13 21:17 22:17 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 7:38 9:13 11:13 13:13 14:38 16:58 19:58
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 4:57 6:37 7:41 8:56 10:16 11:41 13:11 14:16 15:53 16:58 18:14 19:14 21:18 22:18 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 7:39 9:14 11:14 13:14 14:39 16:59 19:59
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 4:58 6:38 7:42 8:57 10:17 11:42 13:12 14:17 15:54 16:59 18:15 19:15 21:19 22:19 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 7:40 9:15 11:15 13:15 14:40 17:00 20:00
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:00 6:40 7:44 8:59 10:19 11:44 13:14 14:19 15:56 17:01 18:17 19:17 21:21 22:21 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 7:42 9:17 11:17 13:17 14:42 17:02 20:02
Lisi Ogon: ul. Bydgoska/Spokojna 5:02 6:42 7:46 9:01 10:21 11:46 13:16 14:21 15:58 17:03 18:19 19:19 21:23 22:23 Lisi Ogon: ul. Bydgoska/Spokojna 7:44 9:19 11:19 13:19 14:44 17:04 20:04
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Szlachecka 5:03 6:43 7:47 9:02 10:22 11:47 13:17 14:22 15:59 17:04 18:20 19:20 21:24 22:24 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Szlachecka 7:45 9:20 11:20 13:20 14:45 17:05 20:05
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Hubertusa 5:04 6:44 7:48 9:03 10:23 11:48 13:18 14:23 16:00 17:05 18:21 19:21 21:25 22:25 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Hubertusa 7:46 9:21 11:21 13:21 14:46 17:06 20:06
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kasztanowa 5:05 6:45 7:49 9:04 10:24 11:49 13:19 14:24 16:01 17:06 18:22 19:22 21:26 22:26 Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kasztanowa 7:47 9:22 11:22 13:22 14:47 17:07 20:07
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Grabowa (szkoła) 5:07 6:47 7:51 9:06 10:26 11:51 13:21 14:26 16:03 17:08 18:24 19:24 21:28 22:28 Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Grabowa (szkoła) 7:49 9:24 11:24 13:24 14:49 17:09 20:09
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Czereśniowa 5:08 6:33 7:52 9:07 10:27 11:52 13:22 14:27 16:04 17:09 18:25 19:25 21:29 22:29 Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Czereśniowa 7:50 9:25 11:25 13:25 14:50 17:10 20:10
Łochowo: ul. Szosa Nakielska 34 (cmentarz) 5:09 6:49 7:53 9:08 10:28 11:53 13:23 14:28 16:05 17:10 18:26 19:26 21:30 22:30 Łochowo: ul. Szosa Nakielska 34 (cmentarz) 7:51 9:26 11:26 13:26 14:51 17:11 20:11
Łochowice I: ul. Nakielska 5:10 6:50 7:54 9:09 10:29 11:54 13:24 14:29 16:06 17:11 18:27 19:27 21:31 22:31 Łochowice I: ul. Nakielska 7:52 9:27 11:27 13:27 14:52 17:12 20:12
Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:11 6:51 7:55 9:10 10:30 11:55 13:25 14:30 16:07 17:12 18:28 19:28 21:32 22:32 Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 7:53 9:28 11:28 13:28 14:53 17:13 20:13
Niedola 5:13 6:53 7:57 9:12 10:32 11:57 13:27 14:32 16:09 17:14 18:30 19:30 21:34 22:34 Niedola 7:55 9:30 11:30 13:30 14:55 17:15 20:15
Gorzeń (ferma kur) 5:15 6:55 7:59 9:14 10:34 11:59 13:29 14:34 16:11 17:16 18:32 19:32 21:36 22:36 Gorzeń (ferma kur) 7:57 9:32 11:32 13:32 14:57 17:17 20:17
Gorzeń Wieś 5:17 6:57 8:01 9:16 10:36 12:01 13:31 14:36 16:13 17:18 18:34 19:34 21:38 22:38 Gorzeń Wieś 7:59 9:34 11:34 13:34 14:59 17:19 20:19
Potulice (ogródki działkowe) 5:20 7:00 8:04 9:19 10:39 12:04 13:34 14:39 16:16 17:21 18:37 19:37 21:40 22:40 Potulice (ogródki działkowe) 8:02 9:37 11:37 13:37 15:02 17:22 20:22
Potulice (zakład karny) 5:21 7:01 8:05 9:20 10:40 12:05 13:35 14:40 16:17 17:22 18:38 19:38 21:41 22:41 Potulice (zakład karny) 8:03 9:38 11:38 13:38 15:03 17:23 20:23
Występ: ul. Rybacka 5:23 7:03 8:07 9:22 10:42 12:07 13:37 14:42 16:19 17:24 18:40 19:40 21:43 22:43 Występ: ul. Rybacka 8:05 9:40 11:40 13:40 15:05 17:25 20:25
Występ: ul. Świerkowa 5:24 7:04 8:08 9:23 10:43 12:08 13:38 14:43 16:20 17:25 18:41 19:41 21:44 22:44 Występ: ul. Świerkowa 8:06 9:41 11:41 13:41 15:06 17:26 20:26
Występ (szkoła) 5:25 7:05 8:09 9:24 10:44 12:09 13:39 14:44 16:21 17:26 18:42 19:42 21:45 22:45 Występ (szkoła) 8:07 9:42 11:42 13:42 15:07 17:27 20:27
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:29 7:09 8:13 9:28 10:48 12:13 13:43 14:48 16:25 17:30 18:46 19:46 21:49 22:49 Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 8:11 9:46 11:46 13:46 15:11 17:31 20:31
Nakło n/Notecią: ul. Ks. Skargi 5:31 7:11 8:15 9:30 10:50 12:15 13:45 14:50 16:27 17:32 18:48 19:48 21:51 22:51 Nakło n/Notecią: ul. Ks. Skargi 8:13 9:48 11:48 13:48 15:13 17:33 20:33
Nakło n/Notecią: ul. Jackowskiego 5:33 7:13 8:17 9:32 10:52 12:17 13:47 14:52 16:29 17:34 18:50 19:50 21:53 22:53 Nakło n/Notecią: ul. Jackowskiego 8:15 9:50 11:50 13:50 15:15 17:35 20:35
Nakło n/Notecią: ul. Poznańska 5:35 7:16 8:21 9:36 10:56 12:21 13:51 14:56 16:33 17:38 18:54 19:54 21:55 22:55 Nakło n/Notecią: ul. Poznańska 8:18 9:53 11:53 13:53 15:18 17:38 20:38
Paterek wyb. (przed rondem) 5:37 7:18 8:24 9:39 10:59 12:24 13:54 14:59 16:36 17:41 18:57 19:57 21:57 22:57 Paterek wyb. (przed rondem) 8:21 9:56 11:56 13:56 15:21 17:41 20:41
Paterek wyb. I (bloki) 5:38 7:19 8:25 9:40 11:00 12:25 13:55 15:00 16:37 17:42 18:58 19:58 21:58 22:58 Paterek wyb. I (bloki) 8:22 9:57 11:57 13:57 15:22 17:42 20:42
Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK 5:39 7:21 12:27 13:57 15:02 21:59 Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK
Paterek: ul. Przemysłowa 5:40 7:22 12:28 13:58 15:03 22:00 Paterek: ul. Przemysłowa

 

Rozkład jazdy linii 408 – Paterek – Bydgoszcz (ważny od 30.08.2021)

przez Nakło: Potulice

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Paterek: ul. Przemysłowa 6:02 7:27 13:02 14:07 15:22 22:07 Paterek: ul. Przemysłowa
Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK 6:03 7:28 13:03 14:08 15:23 22:08 Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK
Paterek wyb. 6:04 7:29 13:04 14:09 15:24 22:09 Paterek wyb.
Paterek wyb. I (bloki) 5:10 6:05 6:35 (S) 7:30 8:45 10:45 12:05 13:05 14:10 15:25 16:55 18:30 20:00 22:10 Paterek wyb. I (bloki) 5:10 8:45 10:45 12:00 14:15 15:35 18:30
Paterek (przed rondem) 5:12 6:07 6:37 (S) 7:32 8:47 10:47 12:07 13:07 14:12 15:27 16:57 18:32 20:02 22:11 Paterek (przed rondem) 5:12 8:47 10:47 12:02 14:17 15:37 18:32
Nakło n/Notecią: ul. Poznańska 5:15 6:10 6:40 (S) 7:35 8:50 10:50 12:10 13:10 14:15 15:30 17:00 18:35 20:05 22:13 Nakło n/Notecią: ul. Poznańska 5:15 8:50 10:50 12:05 14:20 15:40 18:35
Nakło n/Notecią: ul. Bydgoska 5:17 6:12 6:42(S) 7:37 8:52 10:52 12:12 13:12 14:17 15:32 17:02 18:37 20:07 22:14 Nakło n/Notecią: ul. Bydgoska 5:17 8:52 10:52 12:07 14:22 15:42 18:37
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:18 6:13 6:43 (S) 7:38 8:53 10:53 12:13 13:13 14:18 15:33 17:03 18:38 20:08 22:15 Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:18 8:53 10:53 12:08 14:23 15:43 18:38
Występ (szkoła) 5:22 6:17 6:47 (S) 7:42 8:57 10:57 12:17 13:17 14:22 15:37 17:07 18:42 20:12 22:18 Występ (szkoła) 5:22 8:57 10:57 12:12 14:27 15:47 18:42
Występ: ul. Świerkowa 5:23 6:18 6:48 (S) 7:43 8:58 10:58 12:18 13:18 14:23 15:38 17:08 18:43 20:13 22:19 Występ: ul. Świerkowa 5:23 8:58 10:58 12:13 14:28 15:48 18:43
Występ: ul. Rybacka 5:24 6:19 6:49 (S) 7:44 8:59 10:59 12:19 13:19 14:24 15:39 17:09 18:44 20:14 22:20 Występ: ul. Rybacka 5:24 8:59 10:59 12:14 14:29 15:49 18:44
Potulice (zakład karny) 5:26 6:21 6:51 (S) 7:46 9:01 11:01 12:21 13:21 14:26 15:41 17:11 18:46 20:16 22:22 Potulice (zakład karny) 5:26 9:01 11:01 12:16 14:31 15:51 18:46
Potulice (ogródki działkowe) 5:27 6:22 6:52 (S) 7:47 9:02 11:02 12:22 13:22 14:27 15:42 17:12 18:47 20:17 22:23 Potulice (ogródki działkowe) 5:27 9:02 11:02 12:17 14:32 15:52 18:47
Gorzeń 5:30 6:25 6:55 (S) 7:50 9:05 11:05 12:25 13:25 14:30 15:45 17:15 18:50 20:20 22:25 Gorzeń 5:30 9:05 11:05 12:20 14:35 15:55 18:50
Gorzeń (ferma kur) 5:32 6:27 6:57 (S) 7:52 9:07 11:07 12:27 13:27 14:32 15:47 17:17 18:52 20:22 22:27 Gorzeń (ferma kur) 5:32 9:07 11:07 12:22 14:37 15:57 18:52
Niedola 5:34 6:29 6:59 (S) 7:54 9:09 11:09 12:29 13:29 14:34 15:49 17:19 18:54 20:24 22:29 Niedola 5:34 9:09 11:09 12:24 14:39 15:59 18:54
Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:36 6:31 7:01 (S) 7:56 9:11 11:11 12:31 13:31 14:36 15:51 17:21 18:56 20:26 22:31 Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:36 9:11 11:11 12:26 14:41 16:01 18:56
Łochowice I: ul. Nakielska 5:37 6:32 7:02 (S) 7:57 9:12 11:12 12:32 13:32 14:37 15:52 17:22 18:57 20:27 22:32 Łochowice I: ul. Nakielska 5:37 9:12 11:12 12:27 14:42 16:02 18:57
Łochowo: ul. Nakielska 33 5:38 6:33 7:03 (S) 7:58 9:13 11:13 12:33 13:33 14:38 15:53 17:23 18:58 20:28 22:33 Łochowo: ul. Nakielska 33 5:38 9:13 11:13 12:28 14:43 16:03 18:58
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Topolowa 5:39 6:34 7:04 (S) 7:59 9:14 11:14 12:34 13:34 14:39 15:54 17:24 18:59 20:29 22:34 Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Topolowa 5:39 9:14 11:14 12:29 14:44 16:04 18:59
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Wierzbowa (szkoła) 5:40 6:35 7:05 (S) 8:00 9:15 11:15 12:35 13:35 14:40 15:55 17:25 19:00 20:30 22:35 Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Wierzbowa (szkoła) 5:40 9:15 11:15 12:30 14:45 16:05 19:00
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kwiatowa 5:42 6:37 7:07 (S) 8:02 9:17 11:17 12:37 13:37 14:42 15:57 17:27 19:02 20:32 22:37 Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kwiatowa 5:42 9:17 11:17 12:32 14:47 16:07 19:02
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Wyczynowa 5:43 6:38 7:08 (S) 8:03 9:18 11:18 12:38 13:38 14:43 15:58 17:28 19:03 20:33 22:38 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Wyczynowa 5:43 9:18 11:18 12:33 14:48 16:08 19:03
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Dworska 5:44 6:39 7:09 (S) 8:04 9:19 11:19 12:39 13:39 14:44 15:59 17:29 19:04 20:34 22:39 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Dworska 5:44 9:19 11:19 12:34 14:49 16:09 19:04
Lisi Ogon: ul. Bydgoska 10-12 5:45 6:40 7:10 (S) 8:05 9:20 11:20 12:40 13:40 14:45 16:00 17:30 19:05 20:35 22:40 Lisi Ogon: ul. Bydgoska 10-12 5:45 9:20 11:20 12:35 14:50 16:10 19:05
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:47 6:42 7:12 (S) 8:07 9:22 11:22 12:42 13:42 14:47 16:02 17:32 19:07 20:37 22:42 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:47 9:22 11:22 12:37 14:52 16:12 19:07
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 5:49 6:44 7:14 (S) 8:09 9:24 11:24 12:44 13:44 14:49 16:04 17:34 19:09 20:39 22:44 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 5:49 9:24 11:24 12:39 14:54 16:14 19:09
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 5:50 6:45 7:15 (S) 8:10 9:25 11:25 12:45 13:45 14:50 16:05 17:35 19:10 20:40 22:45 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 5:50 9:25 11:25 12:40 14:55 16:15 19:10
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 5:51 6:46 7:16 (S) 8:11 9:26 11:26 12:46 13:46 14:51 16:06 17:36 19:11 20:41 22:46 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 5:51 9:26 11:26 12:41 14:56 16:16 19:11
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 5:54 6:49 7:19 (S) 8:14 9:29 11:29 12:49 13:49 14:54 16:09 17:39 19:14 20:44 22:49 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 5:54 9:29 11:29 12:44 14:59 16:19 19:14
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (św. Trójcy) 5:58 6:53 7:23 (S) 8:18 9:33 11:33 12:53 13:53 14:58 16:13 17:43 19:18 20:48 22:51 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (św. Trójcy) 5:58 9:33 11:33 12:48 15:03 16:23 19:18
Bydgoszcz: Plac Teatralny 6:00 6:55 7:25 (S) 8:20 9:35 11:35 12:55 13:55 15:00 16:15 17:45 19:20 20:50 22:53 Bydgoszcz: Plac Teatralny 6:00 9:35 11:35 12:50 15:05 16:25 19:20
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 6:03 6:58 7:28 (S) 8:23 9:38 11:38 12:58 13:58 15:03 16:18 17:48 19:23 20:53 22:55 Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 6:03 9:38 11:38 12:53 15:08 16:28 19:23
Bydgoszcz: Dworzec autobusowy 6:06 7:01 7:31 (S) 8:26 9:41 11:41 13:01 14:01 15:06 16:21 17:51 19:26 20:56 22:57 Bydgoszcz: Dworzec autobusowy 6:06 9:41 11:41 12:56 15:11 16:31 19:26
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 6:07 7:02 7:32 (S) 8:27 9:42 11:42 13:02 14:02 15:07 16:22 17:52 19:27 20:57 22:58 Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 6:07 9:42 11:42 12:57 15:12 16:32 19:27
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 6:08 7:03 7:33 (S) 8:28 9:43 11:43 13:03 14:03 15:08 16:23 17:53 19:28 20:58 22:59 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 6:08 9:43 11:43 12:58 15:13 16:33 19:28

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej