1

Rozkład jazdy linii 408 ważny od 25.11.2021

Rozkład jazdy linii 408 – Bydgoszcz – Paterek (ważny od 25.11.2021)

przez Potulice, Nakło

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:45 6:25 7:25 8:40 10:00 11:25 12:55 14:00 15:35 16:40 18:00 19:00 21:05 22:05 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 7:25 9:00 11:00 13:00 14:25 16:45 19:45
Bydgoszcz: Dworzec autobusowy (przed Focusem) 4:46 6:26 7:27 8:42 10:02 11:27 12:57 14:02 15:38 16:43 18:02 19:02 21:06 22:06 Bydgoszcz: Dworzec autobusowy (przed Focusem) 7:27 9:02 11:02 13:02 14:27 16:47 19:47
Bydgoszcz: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 4:47 6:27 7:28 8:43 10:03 11:28 12:58 14:03 15:40 16:45 18:03 19:03 21:07 22:07 Bydgoszcz: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 7:28 9:03 11:03 13:03 14:28 16:48 19:48
Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 4:50 6:30 7:33 8:48 10:08 11:33 13:03 14:08 15:45 16:50 18:06 19:06 21:10 22:10 Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 7:31 9:06 11:06 13:06 14:31 16:51 19:51
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (Nakielska) 4:52 6:32 7:36 8:51 10:11 11:36 13:06 14:11 15:48 16:53 18:09 19:09 21:13 22:13 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (Nakielska) 7:34 9:09 11:09 13:09 14:34 16:54 19:54
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 4:54 6:34 7:38 8:53 10:13 11:38 13:08 14:13 15:50 16:55 18:11 19:11 21:15 22:15 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 7:36 9:11 11:11 13:11 14:36 16:56 19:56
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 4:56 6:36 7:40 8:55 10:15 11:40 13:10 14:15 15:52 16:57 18:13 19:13 21:17 22:17 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 7:38 9:13 11:13 13:13 14:38 16:58 19:58
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 4:57 6:37 7:41 8:56 10:16 11:41 13:11 14:16 15:53 16:58 18:14 19:14 21:18 22:18 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 7:39 9:14 11:14 13:14 14:39 16:59 19:59
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 4:58 6:38 7:42 8:57 10:17 11:42 13:12 14:17 15:54 16:59 18:15 19:15 21:19 22:19 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 7:40 9:15 11:15 13:15 14:40 17:00 20:00
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:00 6:40 7:44 8:59 10:19 11:44 13:14 14:19 15:56 17:01 18:17 19:17 21:21 22:21 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 7:42 9:17 11:17 13:17 14:42 17:02 20:02
Lisi Ogon: ul. Bydgoska/Spokojna 5:02 6:42 7:46 9:01 10:21 11:46 13:16 14:21 15:58 17:03 18:19 19:19 21:23 22:23 Lisi Ogon: ul. Bydgoska/Spokojna 7:44 9:19 11:19 13:19 14:44 17:04 20:04
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Szlachecka 5:03 6:43 7:47 9:02 10:22 11:47 13:17 14:22 15:59 17:04 18:20 19:20 21:24 22:24 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Szlachecka 7:45 9:20 11:20 13:20 14:45 17:05 20:05
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Hubertusa 5:04 6:44 7:48 9:03 10:23 11:48 13:18 14:23 16:00 17:05 18:21 19:21 21:25 22:25 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Hubertusa 7:46 9:21 11:21 13:21 14:46 17:06 20:06
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kasztanowa 5:05 6:45 7:49 9:04 10:24 11:49 13:19 14:24 16:01 17:06 18:22 19:22 21:26 22:26 Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kasztanowa 7:47 9:22 11:22 13:22 14:47 17:07 20:07
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Grabowa (szkoła) 5:07 6:47 7:51 9:06 10:26 11:51 13:21 14:26 16:03 17:08 18:24 19:24 21:28 22:28 Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Grabowa (szkoła) 7:49 9:24 11:24 13:24 14:49 17:09 20:09
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Czereśniowa 5:08 6:48 7:52 9:07 10:27 11:52 13:22 14:27 16:04 17:09 18:25 19:25 21:29 22:29 Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Czereśniowa 7:50 9:25 11:25 13:25 14:50 17:10 20:10
Łochowo: ul. Szosa Nakielska 34 (cmentarz) 5:09 6:49 7:53 9:08 10:28 11:53 13:23 14:28 16:05 17:10 18:26 19:26 21:30 22:30 Łochowo: ul. Szosa Nakielska 34 (cmentarz) 7:51 9:26 11:26 13:26 14:51 17:11 20:11
Łochowice I: ul. Nakielska 5:10 6:50 7:54 9:09 10:29 11:54 13:24 14:29 16:06 17:11 18:27 19:27 21:31 22:31 Łochowice I: ul. Nakielska 7:52 9:27 11:27 13:27 14:52 17:12 20:12
Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:11 6:51 7:55 9:10 10:30 11:55 13:25 14:30 16:07 17:12 18:28 19:28 21:32 22:32 Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 7:53 9:28 11:28 13:28 14:53 17:13 20:13
Niedola 5:13 6:53 7:57 9:12 10:32 11:57 13:27 14:32 16:09 17:14 18:30 19:30 21:34 22:34 Niedola 7:55 9:30 11:30 13:30 14:55 17:15 20:15
Gorzeń (ferma kur) 5:15 6:55 7:59 9:14 10:34 11:59 13:29 14:34 16:11 17:16 18:32 19:32 21:36 22:36 Gorzeń (ferma kur) 7:57 9:32 11:32 13:32 14:57 17:17 20:17
Gorzeń Wieś 5:17 6:57 8:01 9:16 10:36 12:01 13:31 14:36 16:13 17:18 18:34 19:34 21:38 22:38 Gorzeń Wieś 7:59 9:34 11:34 13:34 14:59 17:19 20:19
Potulice (ogródki działkowe) 5:20 7:00 8:04 9:19 10:39 12:04 13:34 14:39 16:16 17:21 18:37 19:37 21:40 22:40 Potulice (ogródki działkowe) 8:02 9:37 11:37 13:37 15:02 17:22 20:22
Potulice (zakład karny) 5:21 7:01 8:05 9:20 10:40 12:05 13:35 14:40 16:17 17:22 18:38 19:38 21:41 22:41 Potulice (zakład karny) 8:03 9:38 11:38 13:38 15:03 17:23 20:23
Występ: ul. Rybacka 5:23 7:03 8:07 9:22 10:42 12:07 13:37 14:42 16:19 17:24 18:40 19:40 21:43 22:43 Występ: ul. Rybacka 8:05 9:40 11:40 13:40 15:05 17:25 20:25
Występ: ul. Świerkowa 5:24 7:04 8:08 9:23 10:43 12:08 13:38 14:43 16:20 17:25 18:41 19:41 21:44 22:44 Występ: ul. Świerkowa 8:06 9:41 11:41 13:41 15:06 17:26 20:26
Występ (szkoła) 5:25 7:05 8:09 9:24 10:44 12:09 13:39 14:44 16:21 17:26 18:42 19:42 21:45 22:45 Występ (szkoła) 8:07 9:42 11:42 13:42 15:07 17:27 20:27
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:29 7:09 8:13 9:28 10:48 12:13 13:43 14:48 16:25 17:30 18:46 19:46 21:49 22:49 Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 8:11 9:46 11:46 13:46 15:11 17:31 20:31
Nakło n/Notecią: ul. Poznańska 5:32 7:12 8:16 9:31 10:51 12:16 13:46 14:51 16:28 17:33 18:49 19:49 21:52 22:52 Nakło n/Notecią: ul. Poznańska 8:14 9:49 11:49 13:49 15:14 17:34 20:34
Paterek wyb. (przed rondem) 5:34 7:14 8:19 9:34 10:54 12:19 13:49 14:54 16:31 17:36 18:52 19:52 21:54 22:54 Paterek wyb. (przed rondem) 8:17 9:52 11:52 13:52 15:17 17:37 20:37
Paterek wyb. I (bloki) 5:35 7:15 8:20 9:35 10:55 12:20 13:50 14:55 16:32 17:37 18:53 19:53 21:55 22:55 Paterek wyb. I (bloki) 8:18 9:53 11:53 13:53 15:18 17:38 20:38
Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK 5:36 7:17 12:22 13:52 14:57 21:56 Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK
Paterek: ul. Przemysłowa 5:37 7:18 12:23 13:53 14:58 21:57 Paterek: ul. Przemysłowa

 

Rozkład jazdy linii 408 – Paterek – Bydgoszcz (ważny od 25.11.2021)

przez Nakło, Potulice

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Paterek: ul. Przemysłowa 5:57 6:22 (S) 7:22 12:57 14:02 15:12 22:05 Paterek: ul. Przemysłowa
Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK 5:58 6:23 (S) 7:23 12:58 14:03 15:13 22:06 Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK
Paterek wyb. 5:59 6:24 (S) 7:24 12:59 14:04 15:14 22:07 Paterek wyb.
Paterek wyb. I (bloki) 5:05 6:00 6:25 (S) 7:25 8:35 10:35 11:55 13:00 14:05 15:15 16:45 18:20 19:55 22:08 Paterek wyb. I (bloki) 5:05 8:35 10:35 11:55 14:15 15:30 18:30
Paterek (przed rondem) 5:07 6:02 6:27 (S) 7:27 8:37 10:37 11:57 13:02 14:07 15:17 16:47 18:22 19:57 22:09 Paterek (przed rondem) 5:07 8:37 10:37 11:57 14:17 15:32 18:32
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka (SPOMASZ) 5:11 6:06 6:31 (S) 7:31 8:41 10:41 12:01 13:06 14:11 15:21 16:51 18:26 20:01 22:13 Nakło n/Notecią: ul. Potulicka (SPOMASZ) 5:11 8:41 10:41 12:01 14:21 15:36 18:36
Nakło n/Notecią: ul. Dąbrowskiego 5:14 6:10 6:35 (S) 7:35 8:45 10:45 12:05 13:10 14:15 15:25 16:55 18:30 20:04 22:16 Nakło n/Notecią: ul. Dąbrowskiego 5:14 8:43 10:43 12:03 14:23 15:38 18:38
Nakło n/Notecią: ul. Krzywoustego 5:16 6:12 6:37 (S) 7:37 8:47 10:47 12:07 13:12 14:17 15:27 16:57 18:32 20:06 22:18 Nakło n/Notecią: ul. Krzywoustego 5:16 8:45 10:45 12:05 14:25 15:40 18:40
Nakło n/Notecią: ul. Bydgoska 5:18 6:14 6:40 (S) 7:40 8:50 10:50 12:10 13:15 14:20 15:30 17:00 18:35 20:08 22:20 Nakło n/Notecią: ul. Bydgoska 5:18 8:48 10:48 12:08 14:28 15:43 18:43
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:19 6:15 6:41 (S) 7:41 8:51 10:51 12:11 13:16 14:21 15:31 17:01 18:36 20:09 22:21 Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:19 8:49 10:49 12:09 14:29 15:44 18:44
Występ (szkoła) 5:23 6:19 6:45 (S) 7:45 8:55 10:55 12:15 13:20 14:25 15:35 17:05 18:40 20:13 22:24 Występ (szkoła) 5:23 8:53 10:53 12:13 14:33 15:48 18:48
Występ: ul. Świerkowa 5:24 6:20 6:46 (S) 7:46 8:56 10:56 12:16 13:21 14:26 15:36 17:06 18:41 20:14 22:25 Występ: ul. Świerkowa 5:24 8:54 10:54 12:14 14:34 15:49 18:49
Występ: ul. Rybacka 5:25 6:21 6:47 (S) 7:47 8:57 10:57 12:17 13:22 14:27 15:37 17:07 18:42 20:15 22:26 Występ: ul. Rybacka 5:25 8:55 10:55 12:15 14:35 15:50 18:50
Potulice (zakład karny) 5:27 6:23 6:49 (S) 7:49 8:59 10:59 12:19 13:24 14:29 15:39 17:09 18:44 20:17 22:28 Potulice (zakład karny) 5:27 8:57 10:57 12:17 14:37 15:52 18:52
Potulice (ogródki działkowe) 5:28 6:24 6:50 (S) 7:50 9:00 11:00 12:20 13:25 14:30 15:40 17:10 18:45 20:18 22:29 Potulice (ogródki działkowe) 5:28 8:58 10:58 12:18 14:38 15:53 18:53
Gorzeń 5:31 6:27 6:53 (S) 7:53 9:03 11:03 12:23 13:28 14:33 15:43 17:13 18:48 20:21 22:31 Gorzeń 5:31 9:01 11:01 12:21 14:41 15:56 18:56
Gorzeń (ferma kur) 5:33 6:29 6:55 (S) 7:55 9:05 11:05 12:25 13:30 14:35 15:45 17:15 18:50 20:23 22:33 Gorzeń (ferma kur) 5:33 9:03 11:03 12:23 14:43 15:58 18:58
Niedola 5:35 6:31 6:57 (S) 7:57 9:07 11:07 12:27 13:32 14:37 15:47 17:17 18:52 20:25 22:35 Niedola 5:35 9:05 11:05 12:25 14:45 16:00 19:00
Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:37 6:33 6:59 (S) 7:59 9:09 11:09 12:29 13:34 14:39 15:49 17:19 18:54 20:27 22:37 Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:37 9:07 11:07 12:27 14:47 16:02 19:02
Łochowice I: ul. Nakielska 5:38 6:34 7:00 (S) 8:00 9:10 11:10 12:30 13:35 14:40 15:50 17:20 18:55 20:28 22:38 Łochowice I: ul. Nakielska 5:38 9:08 11:08 12:28 14:48 16:03 19:03
Łochowo: ul. Nakielska 33 5:39 6:35 7:01 (S) 8:01 9:11 11:11 12:31 13:36 14:41 15:51 17:21 18:56 20:29 22:39 Łochowo: ul. Nakielska 33 5:39 9:09 11:09 12:29 14:49 16:04 19:04
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Topolowa 5:40 6:36 7:02 (S) 8:02 9:12 11:12 12:32 13:37 14:42 15:52 17:22 18:57 20:30 22:40 Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Topolowa 5:40 9:10 11:10 12:30 14:50 16:05 19:05
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Wierzbowa (szkoła) 5:41 6:37 7:03 (S) 8:03 9:13 11:13 12:33 13:38 14:43 15:53 17:23 18:58 20:31 22:41 Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Wierzbowa (szkoła) 5:41 9:11 11:11 12:31 14:51 16:06 19:06
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kwiatowa 5:43 6:39 7:05 (S) 8:05 9:15 11:15 12:35 13:40 14:45 15:55 17:25 19:00 20:33 22:43 Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kwiatowa 5:43 9:13 11:13 12:33 14:53 16:08 19:08
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Wyczynowa 5:44 6:40 7:06 (S) 8:06 9:16 11:16 12:36 13:41 14:46 15:56 17:26 19:01 20:34 22:44 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Wyczynowa 5:44 9:14 11:14 12:34 14:54 16:09 19:09
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Dworska 5:45 6:41 7:07 (S) 8:07 9:17 11:17 12:37 13:42 14:47 15:57 17:27 19:02 20:35 22:45 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Dworska 5:45 9:15 11:15 12:35 14:55 16:10 19:10
Lisi Ogon: ul. Bydgoska 10-12 5:46 6:42 7:08 (S) 8:08 9:18 11:18 12:38 13:43 14:48 15:58 17:28 19:03 20:36 22:46 Lisi Ogon: ul. Bydgoska 10-12 5:46 9:16 11:16 12:36 14:56 16:11 19:11
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:48 6:44 7:10 (S) 8:10 9:20 11:20 12:40 13:45 14:50 16:00 17:30 19:05 20:38 22:48 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:48 9:18 11:18 12:38 14:58 16:13 19:13
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 5:50 6:46 7:12 (S) 8:12 9:22 11:22 12:42 13:47 14:52 16:02 17:32 19:07 20:40 22:50 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 5:50 9:20 11:20 12:40 14:60 16:15 19:15
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 5:51 6:47 7:13 (S) 8:13 9:23 11:23 12:43 13:48 14:53 16:03 17:33 19:08 20:41 22:51 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 5:51 9:21 11:21 12:41 14:61 16:16 19:16
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 5:52 6:48 7:14 (S) 8:14 9:24 11:24 12:44 13:49 14:54 16:04 17:34 19:09 20:42 22:52 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 5:52 9:22 11:22 12:42 14:62 16:17 19:17
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 5:55 6:51 7:17 (S) 8:17 9:27 11:27 12:47 13:52 14:57 16:07 17:37 19:12 20:45 22:55 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 5:55 9:25 11:25 12:45 14:65 16:20 19:20
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (św. Trójcy) 5:59 6:55 7:21 (S) 8:21 9:31 11:31 12:51 13:56 15:01 16:11 17:41 19:16 20:49 22:57 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (św. Trójcy) 5:59 9:29 11:29 12:49 15:09 16:24 19:24
Bydgoszcz: Plac Teatralny 6:01 6:57 7:23 (S) 8:23 9:33 11:33 12:53 13:58 15:03 16:13 17:43 19:18 20:51 22:59 Bydgoszcz: Plac Teatralny 6:01 9:31 11:31 12:51 15:11 16:26 19:26
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 6:04 7:00 7:26 (S) 8:26 9:36 11:36 12:56 14:01 15:06 16:16 17:46 19:21 20:54 23:01 Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 6:04 9:34 11:34 12:54 15:14 16:29 19:29
Bydgoszcz: Dworzec autobusowy 6:07 7:03 7:29 (S) 8:29 9:39 11:39 12:59 14:04 15:09 16:19 17:49 19:24 20:57 23:03 Bydgoszcz: Dworzec autobusowy 6:07 9:37 11:37 12:57 15:17 16:32 19:32
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 6:08 7:04 7:30 (S) 8:30 9:40 11:40 13:00 14:05 15:10 16:20 17:50 19:25 20:58 23:04 Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 6:08 9:38 11:38 12:58 15:18 16:33 19:33
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 6:09 7:05 7:31 (S) 8:31 9:41 11:41 13:01 14:06 15:11 16:21 17:51 19:26 20:59 23:05 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 6:09 9:39 11:39 12:59 15:19 16:34 19:34

 

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej