1

Rozkład jazdy linii 408 od 9.03.2022

Rozkład jazdy linii 408 – Bydgoszcz – Paterek (ważny od 9.03.2022)

przez Potulice, Nakło

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:45 6:25 7:20 9:00 10:25 11:35 12:55 14:00 15:25 16:45 17:50 19:00 21:05 22:10 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 7:20 8:55 10:25 12:55 14:25 17:00 19:45
Bydgoszcz: Dworzec autobusowy (przed Focusem) 4:46 6:26 7:22 9:02 10:27 11:37 12:57 14:02 15:27 16:48 17:52 19:02 21:06 22:11 Bydgoszcz: Dworzec autobusowy (przed Focusem) 7:22 8:57 10:27 12:57 14:27 17:02 19:47
Bydgoszcz: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 4:47 6:27 7:23 9:03 10:28 11:38 12:58 14:03 15:28 16:50 17:53 19:03 21:07 22:12 Bydgoszcz: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 7:23 8:58 10:28 12:58 14:28 17:03 19:48
Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 4:50 6:30 7:26 9:06 10:31 11:41 13:03 14:08 15:33 16:55 17:56 19:06 21:10 22:15 Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 7:26 9:01 10:31 13:01 14:31 17:06 19:51
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (Nakielska) 4:52 6:32 7:29 9:09 10:34 11:44 13:06 14:11 15:36 16:58 17:59 19:09 21:13 22:18 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (Nakielska) 7:29 9:04 10:34 13:04 14:34 17:09 19:54
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 4:54 6:34 7:31 9:11 10:36 11:46 13:08 14:13 15:38 17:00 18:01 19:11 21:15 22:20 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 7:31 9:06 10:36 13:06 14:36 17:11 19:56
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 4:56 6:36 7:33 9:13 10:38 11:48 13:10 14:15 15:40 17:02 18:03 19:13 21:17 22:22 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 7:33 9:08 10:38 13:08 14:38 17:13 19:58
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 4:57 6:37 7:34 9:14 10:39 11:49 13:11 14:16 15:41 17:03 18:04 19:14 21:18 22:23 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 7:34 9:09 10:39 13:09 14:39 17:14 19:59
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 4:58 6:38 7:35 9:15 10:40 11:50 13:12 14:17 15:42 17:04 18:05 19:15 21:19 22:24 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 7:35 9:10 10:40 13:10 14:40 17:15 20:00
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:00 6:40 7:37 9:17 10:42 11:52 13:14 14:19 15:44 17:06 18:07 19:17 21:21 22:26 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 7:37 9:12 10:42 13:12 14:42 17:17 20:02
Lisi Ogon: ul. Bydgoska/Spokojna 5:02 6:42 7:39 9:19 10:44 11:54 13:16 14:21 15:46 17:08 18:09 19:19 21:23 22:28 Lisi Ogon: ul. Bydgoska/Spokojna 7:39 9:14 10:44 13:14 14:44 17:19 20:04
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Szlachecka 5:03 6:43 7:40 9:20 10:45 11:55 13:17 14:22 15:47 17:09 18:10 19:20 21:24 22:29 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Szlachecka 7:40 9:15 10:45 13:15 14:45 17:20 20:05
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Hubertusa 5:04 6:44 7:41 9:21 10:46 11:56 13:18 14:23 15:48 17:10 18:11 19:21 21:25 22:30 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Hubertusa 7:41 9:16 10:46 13:16 14:46 17:21 20:06
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kasztanowa 5:05 6:45 7:42 9:22 10:47 11:57 13:19 14:24 15:49 17:11 18:12 19:22 21:26 22:31 Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kasztanowa 7:42 9:17 10:47 13:17 14:47 17:22 20:07
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Grabowa (szkoła) 5:07 6:47 7:44 9:24 10:49 11:59 13:21 14:26 15:51 17:13 18:14 19:24 21:28 22:33 Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Grabowa (szkoła) 7:44 9:19 10:49 13:19 14:49 17:24 20:09
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Czereśniowa 5:08 6:48 7:45 9:25 10:50 12:00 13:22 14:27 15:52 17:14 18:15 19:25 21:29 22:34 Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Czereśniowa 7:45 9:20 10:50 13:20 14:50 17:25 20:10
Łochowo: ul. Szosa Nakielska 34 (cmentarz) 5:09 6:49 7:46 9:26 10:51 12:01 13:23 14:28 15:53 17:15 18:16 19:26 21:30 22:35 Łochowo: ul. Szosa Nakielska 34 (cmentarz) 7:46 9:21 10:51 13:21 14:51 17:26 20:11
Łochowice I: ul. Nakielska 5:10 6:50 7:47 9:27 10:52 12:02 13:24 14:29 15:54 17:16 18:17 19:27 21:31 22:36 Łochowice I: ul. Nakielska 7:47 9:22 10:52 13:22 14:52 17:27 20:12
Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:11 6:51 7:48 9:28 10:53 12:03 13:25 14:30 15:55 17:17 18:18 19:28 21:32 22:37 Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 7:48 9:23 10:53 13:23 14:53 17:28 20:13
Niedola 5:13 6:53 7:50 9:30 10:55 12:05 13:27 14:32 15:57 17:19 18:20 19:30 21:34 22:39 Niedola 7:50 9:25 10:55 13:25 14:55 17:30 20:15
Gorzeń (ferma kur) 5:15 6:55 7:52 9:32 10:57 12:07 13:29 14:34 15:59 17:21 18:22 19:32 21:36 22:41 Gorzeń (ferma kur) 7:52 9:27 10:57 13:27 14:57 17:32 20:17
Gorzeń Wieś 5:17 6:57 7:54 9:34 10:59 12:09 13:31 14:36 16:01 17:23 18:24 19:34 21:38 22:43 Gorzeń Wieś 7:54 9:29 10:59 13:29 14:59 17:34 20:19
Potulice (ogródki działkowe) 5:20 7:00 7:57 9:37 11:02 12:12 13:34 14:39 16:04 17:26 18:27 19:37 21:40 22:45 Potulice (ogródki działkowe) 7:57 9:32 11:02 13:32 15:02 17:37 20:22
Potulice (zakład karny) 5:21 7:01 7:58 9:38 11:03 12:13 13:35 14:40 16:05 17:27 18:28 19:38 21:41 22:46 Potulice (zakład karny) 7:58 9:33 11:03 13:33 15:03 17:38 20:23
Występ: ul. Rybacka 5:23 7:03 8:00 9:40 11:05 12:15 13:37 14:42 16:07 17:29 18:30 19:40 21:43 22:48 Występ: ul. Rybacka 8:00 9:35 11:05 13:35 15:05 17:40 20:25
Występ: ul. Świerkowa 5:24 7:04 8:01 9:41 11:06 12:16 13:38 14:43 16:08 17:30 18:31 19:41 21:44 22:49 Występ: ul. Świerkowa 8:01 9:36 11:06 13:36 15:06 17:41 20:26
Występ (szkoła) 5:25 7:05 8:02 9:42 11:07 12:17 13:39 14:44 16:09 17:31 18:32 19:42 21:45 22:50 Występ (szkoła) 8:02 9:37 11:07 13:37 15:07 17:42 20:27
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:29 7:09 8:06 9:46 11:11 12:21 13:43 14:48 16:13 17:35 18:36 19:46 21:49 22:54 Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 8:06 9:41 11:11 13:41 15:11 17:46 20:31
Nakło n/Notecią: ul. Poznańska 5:32 7:12 8:09 9:49 11:14 12:24 13:46 14:51 16:16 17:38 18:39 19:49 21:52 22:57 Nakło n/Notecią: ul. Poznańska 8:09 9:44 11:14 13:44 15:14 17:49 20:34
Paterek wyb. (przed rondem) 5:34 7:14 8:12 9:52 11:17 12:27 13:49 14:54 16:19 17:41 18:42 19:52 21:54 22:59 Paterek wyb. (przed rondem) 8:12 9:47 11:17 13:47 15:17 17:52 20:37
Paterek wyb. I (bloki) 5:35 7:15 8:13 9:53 11:18 12:28 13:50 14:55 16:20 17:42 18:43 19:53 21:55 23:00 Paterek wyb. I (bloki) 8:13 9:48 11:18 13:48 15:18 17:53 20:38
Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK 5:37 7:17 13:52 14:57 21:56 Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK
Paterek: ul. Przemysłowa 5:38 7:18 13:53 14:58 21:57 Paterek: ul. Przemysłowa

 

Rozkład jazdy linii 408 – Paterek – Bydgoszcz (ważny od 9.03.2022)

przez Nakło, Potulice

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Paterek: ul. Przemysłowa 6:02 7:30 14:02 15:05 22:05 Paterek: ul. Przemysłowa
Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK 6:03 7:31 14:03 15:06 22:06 Paterek: ul. Przemysłowa ZNTK
Paterek wyb. 6:04 7:32 14:04 15:07 22:07 Paterek wyb.
Paterek wyb. I (bloki) 5:05 6:05 6:40 (S) 7:33 8:40 10:40 12:15 13:20 14:05 15:08 16:45 18:05 20:00 22:08 Paterek wyb. I (bloki) 5:05 8:40 10:40 12:15 14:00 15:30 18:20
Paterek (przed rondem) 5:07 6:07 6:42 (S) 7:35 8:42 10:42 12:17 13:22 14:07 15:10 16:47 18:07 20:01 22:09 Paterek (przed rondem) 5:07 8:42 10:42 12:17 14:02 15:32 18:22
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka (SPOMASZ) 5:11 6:11 6:46 (S) 7:39 8:46 10:46 12:21 13:26 14:11 15:14 16:51 18:11 20:05 22:12 Nakło n/Notecią: ul. Potulicka (SPOMASZ) 5:11 8:46 10:46 12:21 14:06 15:36 18:26
Nakło n/Notecią: ul. Dąbrowskiego 5:14 6:14 6:50 (S) 7:43 8:50 10:50 12:25 13:30 14:14 15:18 16:55 18:14 20:08 22:14 Nakło n/Notecią: ul. Dąbrowskiego 5:14 8:48 10:48 12:23 14:08 15:38 18:28
Nakło n/Notecią: ul. Krzywoustego 5:16 6:16 6:52 (S) 7:45 8:52 10:52 12:27 13:32 14:16 15:20 16:57 18:16 20:10 22:16 Nakło n/Notecią: ul. Krzywoustego 5:16 8:50 10:50 12:25 14:10 15:40 18:30
Nakło n/Notecią: ul. Bydgoska 5:18 6:18 6:55 (S) 7:48 8:55 10:55 12:30 13:35 14:18 15:23 17:00 18:18 20:12 22:18 Nakło n/Notecią: ul. Bydgoska 5:18 8:53 10:53 12:28 14:13 15:43 18:33
Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:19 6:19 6:56 (S) 7:49 8:56 10:56 12:31 13:36 14:19 15:24 17:01 18:19 20:13 22:19 Nakło n/Notecią: ul. Potulicka 5:19 8:54 10:54 12:29 14:14 15:44 18:34
Występ (szkoła) 5:23 6:23 7:00 (S) 7:53 9:00 11:00 12:35 13:40 14:23 15:28 17:05 18:23 20:16 22:22 Występ (szkoła) 5:23 8:58 10:58 12:33 14:18 15:48 18:38
Występ: ul. Świerkowa 5:24 6:24 7:01 (S) 7:54 9:01 11:01 12:36 13:41 14:24 15:29 17:06 18:24 20:17 22:23 Występ: ul. Świerkowa 5:24 8:59 10:59 12:34 14:19 15:49 18:39
Występ: ul. Rybacka 5:25 6:25 7:02 (S) 7:55 9:02 11:02 12:37 13:42 14:25 15:30 17:07 18:25 20:18 22:24 Występ: ul. Rybacka 5:25 9:00 11:00 12:35 14:20 15:50 18:40
Potulice (zakład karny) 5:27 6:27 7:04 (S) 7:57 9:04 11:04 12:39 13:44 14:27 15:32 17:09 18:27 20:20 22:26 Potulice (zakład karny) 5:27 9:02 11:02 12:37 14:22 15:52 18:42
Potulice (ogródki działkowe) 5:28 6:28 7:05 (S) 7:58 9:05 11:05 12:40 13:45 14:28 15:33 17:10 18:28 20:21 22:27 Potulice (ogródki działkowe) 5:28 9:03 11:03 12:38 14:23 15:53 18:43
Gorzeń 5:31 6:31 7:08 (S) 8:01 9:08 11:08 12:43 13:48 14:31 15:36 17:13 18:31 20:23 22:29 Gorzeń 5:31 9:06 11:06 12:41 14:26 15:56 18:46
Gorzeń (ferma kur) 5:33 6:33 7:10 (S) 8:03 9:10 11:10 12:45 13:50 14:33 15:38 17:15 18:33 20:25 22:31 Gorzeń (ferma kur) 5:33 9:08 11:08 12:43 14:28 15:58 18:48
Niedola 5:35 6:35 7:12 (S) 8:05 9:12 11:12 12:47 13:52 14:35 15:40 17:17 18:35 20:27 22:33 Niedola 5:35 9:10 11:10 12:45 14:30 16:00 18:50
Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:37 6:37 7:14 (S) 8:07 9:14 11:14 12:49 13:54 14:37 15:42 17:19 18:37 20:29 22:35 Łochowice: ul. Nakielska (Pol-Elektra) 5:37 9:12 11:12 12:47 14:32 16:02 18:52
Łochowice I: ul. Nakielska 5:38 6:38 7:15 (S) 8:08 9:15 11:15 12:50 13:55 14:38 15:43 17:20 18:38 20:30 22:36 Łochowice I: ul. Nakielska 5:38 9:13 11:13 12:48 14:33 16:03 18:53
Łochowo: ul. Nakielska 33 5:39 6:39 7:16 (S) 8:09 9:16 11:16 12:51 13:56 14:39 15:44 17:21 18:39 20:31 22:37 Łochowo: ul. Nakielska 33 5:39 9:14 11:14 12:49 14:34 16:04 18:54
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Topolowa 5:40 6:40 7:17 (S) 8:10 9:17 11:17 12:52 13:57 14:40 15:45 17:22 18:40 20:32 22:38 Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Topolowa 5:40 9:15 11:15 12:50 14:35 16:05 18:55
Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Wierzbowa (szkoła) 5:41 6:41 7:18 (S) 8:11 9:18 11:18 12:53 13:58 14:41 15:46 17:23 18:41 20:33 22:39 Łochowo: ul. Szosa Nakielska/Wierzbowa (szkoła) 5:41 9:16 11:16 12:51 14:36 16:06 18:56
Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kwiatowa 5:43 6:43 7:20 (S) 8:13 9:20 11:20 12:55 14:00 14:43 15:48 17:25 18:43 20:35 22:41 Łochowo: ul. Szosa Bydgoska/Kwiatowa 5:43 9:18 11:18 12:53 14:38 16:08 18:58
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Wyczynowa 5:44 6:44 7:21 (S) 8:14 9:21 11:21 12:56 14:01 14:44 15:49 17:26 18:44 20:36 22:42 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Wyczynowa 5:44 9:19 11:19 12:54 14:39 16:09 18:59
Lisi Ogon: ul. Potulicka/Dworska 5:45 6:45 7:22 (S) 8:15 9:22 11:22 12:57 14:02 14:45 15:50 17:27 18:45 20:37 22:43 Lisi Ogon: ul. Potulicka/Dworska 5:45 9:20 11:20 12:55 14:40 16:10 19:00
Lisi Ogon: ul. Bydgoska 10-12 5:46 6:46 7:23 (S) 8:16 9:23 11:23 12:58 14:03 14:46 15:51 17:28 18:46 20:38 22:44 Lisi Ogon: ul. Bydgoska 10-12 5:46 9:21 11:21 12:56 14:41 16:11 19:01
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:48 6:48 7:25 (S) 8:18 9:25 11:25 13:00 14:05 14:48 15:53 17:30 18:48 20:40 22:46 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Lisia 5:48 9:23 11:23 12:58 14:43 16:13 19:03
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 5:50 6:50 7:27 (S) 8:20 9:27 11:27 13:02 14:07 14:50 15:55 17:32 18:50 20:42 22:48 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Żywiecka (Lidl) 5:50 9:25 11:25 13:00 14:45 16:15 19:05
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 5:51 6:51 7:28 (S) 8:21 9:28 11:28 13:03 14:08 14:51 15:56 17:33 18:51 20:43 22:49 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wiśniowa 5:51 9:26 11:26 13:01 14:46 16:16 19:06
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 5:52 6:52 7:29 (S) 8:22 9:29 11:29 13:04 14:09 14:52 15:57 17:34 18:52 20:44 22:50 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Widok 5:52 9:27 11:27 13:02 14:47 16:17 19:07
Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 5:55 6:55 7:32 (S) 8:25 9:32 11:32 13:07 14:12 14:55 16:00 17:37 18:55 20:47 22:53 Bydgoszcz: ul. Nakielska – Wrzesińska (kościół) 5:55 9:30 11:30 13:05 14:50 16:20 19:10
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (św. Trójcy) 5:59 6:59 7:36 (S) 8:29 9:36 11:36 13:11 14:16 14:59 16:04 17:41 18:59 20:51 22:55 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie (św. Trójcy) 5:59 9:34 11:34 13:09 14:54 16:24 19:14
Bydgoszcz: Plac Teatralny 6:01 7:01 7:38 (S) 8:31 9:38 11:38 13:13 14:18 15:01 16:06 17:43 19:01 20:53 22:57 Bydgoszcz: Plac Teatralny 6:01 9:36 11:36 13:11 14:56 16:26 19:16
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 6:04 7:04 7:41 (S) 8:34 9:41 11:41 13:16 14:21 15:04 16:09 17:46 19:04 20:56 22:59 Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 6:04 9:39 11:39 13:14 14:59 16:29 19:19
Bydgoszcz: Dworzec autobusowy 6:07 7:07 7:44 (S) 8:37 9:44 11:44 13:19 14:24 15:07 16:12 17:49 19:07 20:59 23.:01 Bydgoszcz: Dworzec autobusowy 6:07 9:42 11:42 13:17 15:02 16:32 19:22
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 6:08 7:08 7:45 (S) 8:38 9:45 11:45 13:20 14:25 15:08 16:13 17:50 19:08 21:00 23:02 Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 6:08 9:43 11:43 13:18 15:03 16:33 19:23
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 6:09 7:09 7:46 (S) 8:39 9:46 11:46 13:21 14:26 15:09 16:14 17:51 19:09 21:01 23:03 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 6:09 9:44 11:44 13:19 15:04 16:34 19:24

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej