1

Rozkład jazdy linii 407 ważny od 25.11.2021

Rozkład jazdy linii 407 – Bydgoszcz – Kraczki (ważny od 25.11.2021)

przez Ślesin, Nakło, Sadki, Mrozowo

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:35 5:45 6:25 7:30 10:35 11:55 13:15 14:10 15:15 16:15 17:20 19:20 21:30 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:35 5:45 7:30 10:35 14:10 16:00 18:00 21:30
Bydg.: Dworzec Autobusowy (przed Focusem) 4:36 5:46 6:27 7:32 10:37 11:57 13:17 14:12 15:17 16:17 17:22 19:22 21:31 Bydg.: Dworzec Autobusowy (przed Focusem) 4:36 5:46 7:31 10:36 14:11 16:01 18:01 21:31
Bydgoszcz: Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:47 6:28 7:33 10:38 11:58 13:18 14:13 15:18 16:18 17:23 19:23 21:32 Bydgoszcz: Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:47 7:32 10:37 14:12 16:02 18:02 21:32
Bydgoszcz: Focha – Opera 4:40 5:50 6:31 7:36 10:41 12:01 13:23 14:18 15:23 16:23 17:26 19:26 21:35 Bydgoszcz: Focha – Opera 4:40 5:50 7:35 10:40 14:15 16:05 18:05 21:35
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:52 6:34 7:39 10:44 12:04 13:26 14:21 15:26 16:26 17:29 19:29 21:38 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:53 7:38 10:43 14:18 16:08 18:08 21:38
Bydgoszcz: Grunwaldzka 90 4:44 5:54 6:36 7:41 10:46 12:06 13:28 14:23 15:28 16:28 17:31 19:31 21:40 Bydgoszcz: Grunwaldzka 90 4:44 5:55 7:40 10:45 14:20 16:10 18:10 21:40
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kraszewskiego 4:45 5:55 6:37 7:42 10:47 12:07 13:29 14:24 15:29 16:29 17:32 19:32 21:41 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kraszewskiego 4:45 5:56 7:41 10:46 14:21 16:11 18:11 21:41
Bydgoszcz: Rondo Maczka 4:47 5:57 6:39 7:44 10:49 12:09 13:31 14:26 15:31 16:31 17:34 19:34 21:43 Bydgoszcz: Rondo Maczka 4:47 5:58 7:43 10:48 14:23 16:13 18:13 21:43
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 5:58 6:41 7:46 10:51 12:11 13:33 14:28 15:33 16:33 17:36 19:36 21:45 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 6:00 7:45 10:50 14:25 16:15 18:15 21:45
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kolbego 4:50 6:02 6:45 7:50 10:55 12:15 13:37 14:32 15:37 16:37 17:40 19:38 21:47 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kolbego 4:50 6:02 7:47 10:52 14:27 16:17 18:17 21:47
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Schronisko 4:51 6:03 6:46 7:51 10:56 12:16 13:38 14:33 15:38 16:38 17:41 19:39 21:48 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Schronisko 4:51 6:03 7:48 10:53 14:28 16:18 18:18 21:48
Pawłówek – Karczma Rzym 4:52 6:04 6:47 7:52 10:57 12:17 13:39 14:34 15:39 16:39 17:42 19:40 21:49 Pawłówek – Karczma Rzym 4:52 6:04 7:49 10:54 14:29 16:19 18:19 21:49
Pawłówek I 4:54 6:07 6:50 7:55 11:00 12:20 13:42 14:37 15:42 16:42 17:45 19:43 21:51 Pawłówek I 4:54 6:06 7:51 10:56 14:31 16:21 18:21 21:51
Pawłówek II 4:56 6:09 6:52 7:57 11:02 12:22 13:44 14:39 15:44 16:44 17:47 19:45 21:53 Pawłówek II 4:56 6:08 7:53 10:58 14:33 16:23 18:23 21:53
Kruszyn 4:58 6:11 6:54 7:59 11:04 12:24 13:46 14:41 15:46 16:46 17:49 19:47 21:55 Kruszyn 4:58 6:10 7:55 11:00 14:35 16:25 18:25 21:55
Zielonczyn 5:00 6:13 6:56 8:01 11:06 12:26 13:48 14:43 15:48 16:48 17:51 19:49 21:57 Zielonczyn 5:00 6:12 7:57 11:02 14:37 16:27 18:27 21:57
Strzelewo 5:04 6:17 7:00 8:05 11:10 12:30 13:52 14:47 15:52 16:52 17:55 19:53 22:00 Strzelewo 5:04 6:16 8:01 11:06 14:41 16:31 18:31 22:01
Minikowo 5:07 6:20 7:03 8:08 11:13 12:33 13:55 14:50 15:55 16:55 17:58 19:56 22:03 Minikowo 5:07 6:19 8:04 11:09 14:44 16:34 18:34 22:04
Ślesin II (centrum) 5:09 6:23 7:06 8:11 11:16 12:36 13:58 14:53 15:58 16:58 18:01 19:59 22:06 Ślesin II (centrum) 5:09 6:21 8:06 11:11 14:46 16:36 18:36 22:06
Ślesin I 5:10 6:24 7:07 8:12 11:17 12:37 13:59 14:54 15:59 16:59 18:02 20:00 22:07 Ślesin I 5:10 6:22 8:07 11:12 14:47 16:37 18:37 22:07
Trzeciewnica wybudowanie 5:12 6:26 7:09 8:14 11:19 12:39 14:01 14:56 16:01 17:01 18:04 20:02 22:09 Trzeciewnica wybudowanie 5:12 6:24 8:09 11:14 14:49 16:39 18:39 22:09
Trzeciewnica 5:15 6:29 7:12 8:17 11:22 12:42 14:04 14:59 16:04 17:04 18:07 20:05 22:12 Trzeciewnica 5:15 6:27 8:12 11:17 14:52 16:42 18:42 22:12
Nakło: ul. Potulicka 5:19 6:33 7:16 8:21 11:26 12:46 14:08 15:03 16:08 17:08 18:11 20:09 22:16 Nakło: ul. Potulicka 5:19 6:31 8:16 11:21 14:56 16:46 18:46 22:16
Nakło: ul. Ks. Skargi (przy kościele) 5:20 6:35 7:18 8:23 11:28 12:48 14:10 15:05 16:10 17:10 18:13 20:10 22:17 Nakło: ul. Ks. Skargi (przy kościele) 5:20 6:32 8:17 11:22 14:57 16:47 18:47 22:17
Nakło: ul. Jackowskiego nr 4 5:22 6:37 7:20 8:25 11:30 12:50 14:12 15:07 16:12 17:12 18:15 20:12 22:19 Nakło: ul. Jackowskiego nr 4 5:22 6:34 8:19 11:24 14:59 16:49 18:49 22:19
Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 5:24 6:39 7:22 8:27 11:32 12:52 14:14 15:09 16:14 17:14 18:17 20:14 22:21 Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 5:24 6:36 8:21 11:26 15:01 16:51 18:51 22:21
Nakło: ul. Staszica II 5:26 6:41 7:24 8:29 11:34 12:54 14:16 15:11 16:16 17:16 18:19 20:16 22:23 Nakło: ul. Staszica II 5:26 6:38 8:23 11:28 15:03 16:53 18:53 22:23
Lubaszcz 5:29 6:44 7:27 8:32 11:37 12:57 14:19 15:14 16:19 17:19 18:22 20:19 22:26 Lubaszcz 5:29 6:41 8:26 11:31 15:06 16:56 18:56 22:26
Śmielin 5:31 6:46 7:29 8:34 11:39 12:59 14:21 15:16 16:21 17:21 18:24 20:21 22:28 Śmielin 5:31 6:43 8:28 11:33 15:08 16:58 18:58 22:28
Śmielin 5:33 6:48 7:31 8:36 11:41 13:01 14:23 15:18 16:23 17:23 18:26 20:23 22:30 Śmielin 5:33 6:45 8:30 11:35 15:10 17:00 19:00 22:30
Sadki Poczta: ul. Wyzwolenia 39 5:36 6:51 7:34 8:39 11:44 13:04 14:26 15:21 16:26 17:26 18:29 20:26 22:33 Sadki Poczta: ul. Wyzwolenia 39 5:36 6:48 8:33 11:38 15:13 17:03 19:03 22:33
Sadki: ul. Wyrzyska 22 5:37 6:52 7:35 8:40 11:45 13:05 14:27 15:22 16:27 17:27 18:30 20:27 22:34 Sadki: ul. Wyrzyska 22 5:37 6:49 8:34 11:39 15:14 17:04 19:04 22:34
Mrozowo 5:41 6:56 7:39 8:44 11:49 13:09 14:31 15:26 16:31 17:31 18:34 20:31 22:38 Mrozowo 5:41 6:53 8:38 11:43 15:18 17:08 19:08 22:38
Kraczki 5:45 7:00 14:35 16:35 18:38 Kraczki

 

Rozkład jazdy linii 407 – Kraczki – Bydgoszcz (ważny od 25.11.2021)

przez Mrozowo, Sadki, Nakło, Ślesin

 

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Kraczki 5:50 7:15 14:45 20:00 Kraczki
Mrozowo 4:00 4:50 6:00 7:20 8:05 10:20 12:10 14:00 14:50 15:40 17:45 20:05 Mrozowo 4:00 6:00 7:20 9:20 12:10 15:20 17:30 20:05
Sadki: ul. Wyzwolenia 2 4:05 4:55 6:05 7:25 8:10 10:25 12:15 14:05 14:55 15:45 17:50 20:10 Sadki: ul. Wyzwolenia 2 4:05 6:05 7:25 9:25 12:15 15:25 17:35 20:10
Sadki Poczta 4:07 4:57 6:07 7:27 8:12 10:27 12:17 14:07 14:57 15:47 17:52 20:12 Sadki Poczta 4:07 6:07 7:27 9:27 12:17 15:27 17:37 20:12
Śmielin 4:09 4:59 6:09 7:29 8:14 10:29 12:19 14:09 14:59 15:49 17:54 20:14 Śmielin 4:09 6:09 7:29 9:29 12:19 15:29 17:39 20:14
Śmielin I 4:11 5:01 6:11 7:31 8:16 10:31 12:21 14:11 15:01 15:51 17:56 20:16 Śmielin I 4:11 6:11 7:31 9:31 12:21 15:31 17:41 20:16
Lubaszcz 4:13 5:03 6:13 7:33 8:18 10:33 12:23 14:13 15:03 15:53 17:58 20:18 Lubaszcz 4:13 6:13 7:33 9:33 12:23 15:33 17:43 20:18
Nakło: ul. Staszica II 4:17 5:07 6:17 7:37 8:22 10:37 12:27 14:17 15:07 15:57 18:02 20:22 Nakło: ul. Staszica II 4:17 6:17 7:37 9:37 12:27 15:37 17:47 20:22
Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 4:18 5:08 6:18 7:38 8:23 10:38 12:28 14:18 15:08 15:58 18:03 20:23 Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 4:18 6:18 7:38 9:38 12:28 15:38 17:48 20:23
Nakło: ul. Dąbrowskiego 4:19 5:09 6:19 7:39 8:24 10:39 12:29 14:19 15:09 15:59 18:04 20:24 Nakło: ul. Dąbrowskiego 4:19 6:19 7:39 9:39 12:29 15:39 17:49 20:24
Nakło: ul. Krzywoustego 4:21 5:11 6:22 7:42 8:27 10:42 12:32 14:22 15:12 16:02 18:06 20:26 Nakło: ul. Krzywoustego 4:21 6:21 7:41 9:41 12:31 15:41 17:51 20:26
Nakło: ul. Bydgoska 4:23 5:13 6:24 7:44 8:29 10:44 12:34 14:24 15:14 16:04 18:08 20:28 Nakło: ul. Bydgoska 4:23 6:23 7:43 9:43 12:33 15:43 17:53 20:28
Nakło: ul. Potulicka 4:24 5:14 6:25 7:45 8:30 10:45 12:35 14:25 15:15 16:05 18:09 20:29 Nakło: ul. Potulicka 4:24 6:24 7:44 9:44 12:34 15:44 17:54 20:29
Trzeciewnica 4:28 5:20 6:31 7:51 8:36 10:51 12:41 14:31 15:21 16:11 18:15 20:33 Trzeciewnica 4:28 6:28 7:48 9:48 12:38 15:48 17:58 20:33
Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 5:23 6:34 7:54 8:39 10:54 12:44 14:34 15:24 16:14 18:18 20:36 Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 6:31 7:51 9:51 12:41 15:51 18:01 20:36
Ślesin I 4:33 5:25 6:36 7:56 8:41 10:56 12:46 14:36 15:26 16:16 18:20 20:38 Ślesin I 4:33 6:33 7:53 9:53 12:43 15:53 18:03 20:38
Ślesin II (centrum) 4:34 5:26 6:37 7:57 8:42 10:57 12:47 14:37 15:27 16:17 18:21 20:39 Ślesin II (centrum) 4:34 6:34 7:54 9:54 12:44 15:54 18:04 20:39
Minikowo 4:37 5:29 6:40 8:00 8:45 11:00 12:50 14:40 15:30 16:20 18:24 20:42 Minikowo 4:37 6:37 7:57 9:57 12:47 15:57 18:07 20:42
Strzelewo 4:40 5:32 6:43 8:03 8:48 11:03 12:53 14:43 15:33 16:23 18:27 20:45 Strzelewo 4:40 6:40 8:00 10:00 12:50 16:00 18:10 20:45
Zielonczyn 4:44 5:36 6:47 8:07 8:52 11:07 12:57 14:47 15:37 16:27 18:31 20:49 Zielonczyn 4:44 6:44 8:04 10:04 12:54 16:04 18:14 20:49
Kruszyn 4:46 5:38 6:49 8:09 8:54 11:09 12:59 14:49 15:39 16:29 18:33 20:51 Kruszyn 4:46 6:46 8:06 10:06 12:56 16:06 18:16 20:51
Pawłówek II 4:48 5:40 6:51 8:11 8:56 11:11 13:01 14:51 15:41 16:31 18:35 20:53 Pawłówek II 4:48 6:48 8:08 10:08 12:58 16:08 18:18 20:53
Pawłówek I 4:50 5:42 6:53 8:13 8:58 11:13 13:03 14:53 15:43 16:33 18:37 20:55 Pawłówek I 4:50 6:50 8:10 10:10 13:00 16:10 18:20 20:55
Pawłowek Karczma Rzym 4:53 5:45 6:56 8:16 9:01 11:16 13:06 14:56 15:46 16:36 18:40 20:58 Pawłowek Karczma Rzym 4:53 6:53 8:13 10:13 13:03 16:13 18:23 20:58
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Schronisko 4:54 5:46 6:57 8:17 9:02 11:17 13:07 14:57 15:47 16:37 18:41 20:59 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Schronisko 4:54 6:54 8:14 10:14 13:04 16:14 18:24 20:59
Bydg.: Grunwaldzka – Kolbego 4:55 5:47 6:58 8:18 9:03 11:18 13:08 14:58 15:48 16:38 18:42 21:00 Bydg.: Grunwaldzka – Kolbego 4:55 6:55 8:15 10:15 13:05 16:15 18:25 21:00
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 5:49 7:01 8:21 9:06 11:21 13:11 15:01 15:51 16:41 18:45 21:03 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 6:57 8:17 10:17 13:07 16:17 18:27 21:02
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Flisacka 4:58 5:50 7:02 8:22 9:07 11:22 13:12 15:02 15:52 16:42 18:46 21:04 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Flisacka 4:58 6:58 8:18 10:18 13:08 16:18 18:28 21:03
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:00 5:52 7:04 8:24 9:09 11:24 13:14 15:04 15:54 16:44 18:48 21:06 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:00 7:00 8:20 10:20 13:10 16:20 18:30 21:05
Bydgoszcz: Grunwaldzka 101 5:01 5:53 7:05 8:25 9:10 11:25 13:15 15:05 15:55 16:45 18:49 21:07 Bydgoszcz: Grunwaldzka 101 5:01 7:01 8:21 10:21 13:11 16:21 18:31 21:06
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 5:03 5:56 7:08 8:28 9:13 11:28 13:18 15:08 15:58 16:48 18:52 21:10 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 5:03 7:03 8:23 10:23 13:13 16:23 18:33 21:08
Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:05 5:58 7:10 8:30 9:15 11:30 13:20 15:10 16:00 16:50 18:54 21:12 Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:05 7:05 8:25 10:25 13:15 16:25 18:35 21:10
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów 5:07 6:00 7:12 8:32 9:17 11:32 13:22 15:12 16:02 16:52 18:56 21:14 Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów 5:07 7:07 8:27 10:27 13:17 16:27 18:37 21:12
Bydg.: Dw. Autobusowy (Ogińskiego) 5:09 6:02 7:14 8:34 9:19 11:34 13:24 15:14 16:04 16:54 18:58 21:16 Bydg.: Dw. Autobusowy (Ogińskiego) 5:09 7:09 8:29 10:29 13:19 16:29 18:39 21:14
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:10 6:03 7:15 8:35 9:20 11:35 13:25 15:15 16:05 16:55 18:59 21:17 Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:10 7:10 8:30 10:30 13:20 16:30 18:40 21:15
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:11 6:04 7:16 8:36 9:21 11:36 13:26 15:16 16:06 16:56 19:00 21:18 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:11 7:11 8:31 10:31 13:21 16:31 18:41 21:16