Rozkład jazdy linii 407 ważny od 12.11.2020

Rozkład jazdy linii 407 – Bydgoszcz – Kraczki (ważny od 12.11.2020)

przez Ślesin, Nakło, Sadki, Mrozowo

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:35 5:50 7:25 10:00 11:55 14:25 15:30 17:35 19:25 21:30 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:35 5:50 7:25 10:35 14:25 15:20 18:00 21:30
Bydg.: Dworzec Autobusowy 4:36 5:52 7:28 10:03 11:58 14:28 15:33 17:38 19:26 21:31 Bydg.: Dworzec Autobusowy 4:36 5:52 7:27 10:37 14:27 15:22 18:01 21:31
Bydgoszcz: Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:53 7:30 10:05 12:00 14:30 15:35 17:40 19:27 21:32 Bydgoszcz: Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:53 7:28 10:38 14:28 15:23 18:02 21:32
Bydgoszcz: Focha – Opera 4:40 5:56 7:33 10:08 12:03 14:35 15:40 17:45 19:30 21:35 Bydgoszcz: Focha – Opera 4:40 5:56 7:31 10:41 14:31 15:26 18:05 21:35
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:58 7:37 10:12 12:07 14:39 15:44 17:49 19:34 21:37 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:58 7:35 10:45 14:35 15:30 18:09 21:37
Bydgoszcz: Grunwaldzka 90 4:44 6:00 7:39 10:14 12:09 14:41 15:46 17:51 19:36 21:39 Bydgoszcz: Grunwaldzka 90 4:44 6:00 7:37 10:47 14:37 15:32 18:11 21:39
Bydgoszcz: Rondo Maczka 4:47 6:03 7:42 10:17 12:12 14:44 15:49 17:54 19:39 21:42 Bydgoszcz: Rondo Maczka 4:47 6:03 7:40 10:50 14:40 15:35 18:14 21:42
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 6:05 7:44 10:19 12:14 14:46 15:51 17:56 19:40 21:43 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:49 6:05 7:42 10:52 14:42 15:37 18:15 21:43
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kolbego 4:50 6:09 7:48 10:23 12:18 14:50 15:55 18:00 19:42 21:45 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kolbego 4:53 6:09 7:46 10:56 14:46 15:41 18:17 21:45
Pawłówek I 4:52 6:11 7:52 10:27 12:22 14:54 15:59 18:04 19:46 21:48 Pawłówek I 4:57 6:13 7:50 11:00 14:50 15:45 18:21 21:48
Pawłówek II 4:56 6:13 7:54 10:29 12:24 14:56 16:01 18:06 19:48 21:50 Pawłówek II 4:59 6:15 7:52 11:02 14:52 15:47 18:23 21:50
Kruszyn 4:58 6:15 7:56 10:31 12:26 14:58 16:03 18:08 19:50 21:52 Kruszyn 5:01 6:17 7:54 11:04 14:54 15:49 18:25 21:52
Zielonczyn 5:00 6:17 7:58 10:33 12:28 15:00 16:05 18:10 19:52 21:54 Zielonczyn 5:03 6:19 7:56 11:06 14:56 15:51 18:27 21:54
Strzelewo 5:04 6:21 8:02 10:37 12:32 15:04 16:09 18:14 19:56 21:57 Strzelewo 5:07 6:23 8:00 11:10 15:00 15:55 18:31 21:57
Minikowo 5:07 6:24 8:05 10:40 12:35 15:07 16:12 18:17 19:59 22:00 Minikowo 5:10 6:26 8:03 11:13 15:03 15:58 18:34 22:00
Ślesin II (centrum) 5:10 6:27 8:08 10:43 12:38 15:10 16:15 18:20 20:02 22:03 Ślesin II (centrum) 5:13 6:29 8:06 11:16 15:06 16:01 18:37 22:03
Ślesin I 5:11 6:28 8:09 10:44 12:39 15:11 16:16 18:21 20:03 22:04 Ślesin I 5:14 6:30 8:07 11:17 15:07 16:02 18:38 22:04
Trzeciewnica wybudowanie 5:13 6:30 8:11 10:46 12:41 15:13 16:18 18:23 20:05 22:06 Trzeciewnica wybudowanie 5:16 6:32 8:09 11:19 15:09 16:04 18:40 22:06
Trzeciewnica 5:16 6:33 8:14 10:49 12:44 15:16 16:21 18:26 20:08 22:09 Trzeciewnica 5:19 6:35 8:12 11:22 15:12 16:07 18:43 22:09
Nakło: ul. Nowa 5:19 6:36 8:17 10:52 12:47 15:19 16:24 18:29 20:11 22:12 Nakło: ul. Nowa 5:22 6:38 8:15 11:25 15:15 16:10 18:46 22:12
Nakło: ul. Jackowskiego nr 4 5:21 6:38 8:21 10:56 12:51 15:23 16:28 18:33 20:15 22:14 Nakło: ul. Jackowskiego nr 4 5:26 6:42 8:19 11:29 15:19 16:14 18:50 22:14
Nakło: ul. Ks. Skargi (przy kościele) 5:23 6:40 8:23 10:58 12:53 15:28 16:33 18:38 20:18 22:17 Nakło: ul. Ks. Skargi (przy kościele) 5:28 6:44 8:21 11:32 15:22 16:17 18:53 22:17
Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 5:27 6:44 8:27 11:02 12:57 15:32 16:37 18:42 20:22 22:21 Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 5:32 6:48 8:25 11:36 15:26 16:21 18:57 22:21
Nakło: ul. Staszica II 5:29 6:46 8:29 11:04 12:59 15:34 16:39 18:44 20:24 22:23 Nakło: ul. Staszica II 5:34 6:50 8:27 11:38 15:28 16:23 18:59 22:23
Lubaszcz 5:32 6:49 8:32 11:07 13:02 15:37 16:42 18:47 20:27 22:26 Lubaszcz 5:37 6:53 8:30 11:41 15:31 16:26 19:02 22:26
Śmielin 5:34 6:51 8:34 11:09 13:04 15:39 16:44 18:49 20:29 22:28 Śmielin 5:39 6:55 8:32 11:43 15:33 16:28 19:04 22:28
Śmielin 5:36 6:53 8:36 11:11 13:06 15:41 16:46 18:51 20:31 22:30 Śmielin 5:41 6:57 8:34 11:45 15:35 16:30 19:06 22:30
Sadki Poczta: ul. Wyzwolenia 39 5:39 6:56 8:39 11:14 13:09 15:44 16:49 18:54 20:34 22:33 Sadki Poczta: ul. Wyzwolenia 39 5:44 7:00 8:37 11:48 15:38 16:33 19:09 22:33
Sadki: ul. Wyrzyska 22 5:40 6:57 8:40 11:15 13:10 15:45 16:50 18:55 20:35 22:34 Sadki: ul. Wyrzyska 22 5:45 7:01 8:38 11:49 15:39 16:34 19:10 22:34
Mrozowo 5:44 7:01 8:44 11:19 13:14 15:49 16:54 18:59 20:39 22:38 Mrozowo 5:49 7:05 8:42 11:53 15:43 16:38 19:14 22:38
Kraczki
5:48 7:05 15:53 19:03 Kraczki

Rozkład jazdy linii 407 – Kraczki – Bydgoszcz (ważny od 12.11.2020)

przez Mrozowo, Sadki, Nakło, Ślesin

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Kraczki 5:50 7:25 16:00 19:55 Kraczki
Mrozowo 4:00 4:50 5:55 7:30 10:25 11:55 14:00 16:05 18:00 20:00 Mrozowo 4:00 5:55 7:30 9:00 11:55 16:05 16:45 20:00
Sadki: ul. Wyzwolenia 2 4:05 4:55 6:00 7:35 10:30 12:00 14:05 16:10 18:05 20:05 Sadki: ul. Wyzwolenia 2 4:05 6:00 7:35 9:05 12:00 16:10 16:50 20:05
Sadki Poczta 4:07 4:57 6:02 7:37 10:32 12:02 14:07 16:12 18:07 20:07 Sadki Poczta 4:07 6:02 7:37 9:07 12:02 16:12 16:52 20:07
Śmielin 4:09 4:59 6:04 7:39 10:34 12:04 14:09 16:14 18:09 20:09 Śmielin 4:09 6:04 7:39 9:09 12:04 16:14 16:54 20:09
Śmielin I 4:11 5:01 6:06 7:41 10:36 12:06 14:11 16:16 18:11 20:11 Śmielin I 4:11 6:06 7:41 9:11 12:06 16:16 16:56 20:11
Lubaszcz 4:13 5:03 6:08 7:43 10:38 12:08 14:13 16:18 18:13 20:13 Lubaszcz 4:13 6:08 7:43 9:13 12:08 16:18 16:58 20:13
Nakło: ul. Staszica II 4:17 5:07 6:12 7:47 10:42 12:12 14:17 16:22 18:17 20:17 Nakło: ul. Staszica II 4:17 6:12 7:47 9:17 12:12 16:22 17:02 20:17
Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 4:18 5:08 6:13 7:48 10:43 12:13 14:18 16:23 18:18 20:18 Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 4:18 6:13 7:48 9:18 12:13 16:23 17:03 20:18
Nakło: ul. Dąbrowskiego 4:19 5:09 6:14 7:49 10:44 12:14 14:19 16:24 18:19 20:19 Nakło: ul. Dąbrowskiego 4:19 6:14 7:49 9:19 12:14 16:24 17:04 20:19
Nakło: ul. Bydgoska 4:21 5:11 6:17 7:52 10:47 12:17 14:22 16:27 18:22 20:22 Nakło: ul. Bydgoska 4:21 6:16 7:52 9:22 12:17 16:27 17:07 20:22
Nakło: ul. Nowa 4:24 5:14 6:20 7:55 10:50 12:20 14:25 16:30 18:25 20:25 Nakło: ul. Nowa 4:24 6:19 7:55 9:25 12:20 16:30 17:10 20:25
Trzeciewnica 4:28 5:18 6:26 8:01 10:56 12:26 14:31 16:36 18:31 20:28 Trzeciewnica 4:28 6:23 7:59 9:29 12:24 16:34 17:14 20:28
Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 5:21 6:29 8:04 10:59 12:29 14:34 16:39 18:34 20:31 Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 6:26 8:02 9:32 12:27 16:37 17:17 20:31
Ślesin I 4:33 5:23 6:31 8:06 11:01 12:31 14:36 16:41 18:36 20:33 Ślesin I 4:33 6:28 8:04 9:34 12:29 16:39 17:19 20:33
Ślesin II (centrum) 4:34 5:24 6:32 8:07 11:02 12:32 14:37 16:42 18:37 20:34 Ślesin II (centrum) 4:34 6:29 8:05 9:35 12:30 16:40 17:20 20:34
Minikowo 4:37 5:27 6:35 8:10 11:05 12:35 14:40 16:45 18:40 20:37 Minikowo 4:37 6:32 8:08 9:38 12:33 16:43 17:23 20:37
Strzelewo 4:40 5:30 6:38 8:13 11:08 12:38 14:43 16:48 18:43 20:40 Strzelewo 4:40 6:35 8:11 9:41 12:36 16:46 17:26 20:40
Zielonczyn 4:44 5:34 6:42 8:17 11:12 12:42 14:47 16:52 18:47 20:44 Zielonczyn 4:44 6:39 8:15 9:45 12:40 16:50 17:30 20:44
Kruszyn 4:46 5:36 6:44 8:19 11:14 12:44 14:49 16:54 18:49 20:46 Kruszyn 4:46 6:41 8:17 9:47 12:42 16:52 17:32 20:46
Pawłówek II 4:48 5:38 6:46 8:21 11:16 12:46 14:51 16:56 18:51 20:48 Pawłówek II 4:48 6:43 8:19 9:49 12:44 16:54 17:34 20:48
Pawłówek I 4:50 5:40 6:48 8:23 11:18 12:48 14:53 16:58 18:53 20:50 Pawłówek I 4:50 6:45 8:21 9:51 12:46 16:56 17:36 20:50
Bydg.: Grunwaldzka – Kolbego 4:55 5:45 6:53 8:26 11:27 12:53 14:58 17:07 18:56 20:53 Bydg.: Grunwaldzka – Kolbego 4:55 6:50 8:26 9:56 12:51 17:01 17:39 20:53
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 5:47 7:01 8:30 11:35 12:55 15:00 17:09 18:58 20:55 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 6:52 8:30 10:00 12:53 17:03 17:41 20:55
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Flisacka 4:58 5:48 7:02 8:31 11:36 12:56 15:01 17:10 18:59 20:56 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Flisacka 4:58 6:53 8:31 10:01 12:54 17:04 17:42 20:56
Bydgoszcz: Grunwaldzka 101 5:01 5:51 7:05 8:34 11:39 12:59 15:04 17:13 19:02 20:59 Bydgoszcz: Grunwaldzka 101 5:01 6:56 8:34 10:04 12:57 17:07 17:45 20:99
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 5:03 5:53 7:07 8:36 11:41 13:01 15:06 17:15 19:04 21:01 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 5:03 6:58 8:36 10:06 12:59 17:09 17:47 21:01
Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:05 5:55 7:09 8:38 11:43 13:03 15:08 17:17 19:06 21:03 Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:05 7:00 8:38 10:08 13:01 17:11 17:49 21:03
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów 5:07 5:57 7:11 8:40 11:45 13:05 15:10 17:19 19:08 21:05 Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów 5:07 7:02 8:40 10:10 13:03 17:13 17:51 21:05
Bydg.: Dw. Autobusowy (Ogińskiego) 5:09 5:59 7:13 8:42 11:47 13:07 15:12 17:21 19:10 21:07 Bydg.: Dw. Autobusowy (Ogińskiego) 5:09 7:04 8:42 10:12 13:05 17:15 17:53 21:07
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:10 6:00 7:14 8:43 11:48 13:08 15:13 17:22 19:11 21:08 Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:10 7:05 8:43 10:13 13:06 17:16 17:54 21:08
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:11 6:01 7:15 8:44 11:49 13:09 15:14 17:23 19:12 21:09 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:11 7:06 8:44 10:14 13:07 17:17 17:55 21:09