1

Rozkład jazdy linii 407 ważny od 17.05.2021

Rozkład jazdy linii 407 – Bydgoszcz – Kraczki (ważny od 17.05.2021)

przez Ślesin, Nakło, Sadki, Mrozowo

 

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:35 5:45 6:25 (S) 7:25 10:35 12:10 14:10 15:10 16:10 17:40 19:45 21:30 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:35 5:45 7:25 10:35 14:10 16:00 18:00 21:30
Bydg.: Dworzec Autobusowy (przed Focusem) 4:36 5:46 6:27 (S) 7:27 10:37 12:12 14:12 15:12 16:12 17:42 19:47 21:32 Bydg.: Dworzec Autobusowy (przed Focusem) 4:36 5:46 7:26 10:36 14:11 16:01 18:01 21:31
Bydgoszcz: Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:47 6:28 (S) 7:28 10:38 12:13 14:13 15:13 16:13 17:43 19:48 21:33 Bydgoszcz: Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:47 7:27 10:37 14:12 16:02 18:02 21:32
Bydgoszcz: Focha – Opera 4:40 5:50 6:31 (S) 7:31 10:41 12:16 14:18 15:18 16:18 17:46 19:51 21:36 Bydgoszcz: Focha – Opera 4:40 5:50 7:30 10:40 14:15 16:05 18:05 21:35
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:52 6:35 (S) 7:35 10:45 12:20 14:22 15:22 16:22 17:50 19:55 21:38 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:52 7:32 10:42 14:17 16:07 18:07 21:37
Bydgoszcz: Grunwaldzka 90 4:44 5:54 6:37 (S) 7:37 10:47 12:22 14:24 15:24 16:24 17:52 19:57 21:40 Bydgoszcz: Grunwaldzka 90 4:44 5:54 7:34 10:44 14:19 16:09 18:09 21:39
Bydgoszcz: Rondo Maczka 4:47 5:57 6:40 (S) 7:40 10:50 12:25 14:27 15:27 16:27 17:55 20:00 21:43 Bydgoszcz: Rondo Maczka 4:47 5:57 7:37 10:47 14:22 16:12 18:12 21:42
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 5:58 6:42 (S) 7:42 10:52 12:27 14:29 15:29 16:29 17:57 20:01 21:44 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 5:58 7:38 10:48 14:23 16:13 18:13 21:43
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kolbego 4:50 6:02 6:46 (S) 7:46 10:56 12:31 14:33 15:33 16:33 18:01 20:03 21:46 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kolbego 4:50 6:02 7:40 10:50 14:25 16:15 18:15 21:45
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Schronisko 4:51 6:03 6:47 (S) 7:47 10:57 12:32 14:34 15:34 16:34 18:02 20:04 21:47 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Schronisko 4:51 6:03 7:41 10:51 14:26 16:16 18:16 21:46
Pawłówek I 4:52 6:04 6:48 (S) 7:48 10:58 12:33 14:35 15:35 16:35 18:03 20:05 21:48 Pawłówek I 4:52 6:04 7:42 10:52 14:27 16:17 18:17 21:47
Pawłówek II 4:56 6:06 6:50 (S) 7:50 11:00 12:35 14:37 15:37 16:37 18:05 20:07 21:50 Pawłówek II 4:54 6:06 7:44 10:54 14:29 16:19 18:19 21:49
Kruszyn 4:58 6:08 6:52 (S) 7:52 11:02 12:37 14:39 15:39 16:39 18:07 20:09 21:52 Kruszyn 4:56 6:08 7:46 10:56 14:31 16:21 18:21 21:51
Zielonczyn 5:00 6:10 6:54 (S) 7:54 11:04 12:39 14:41 15:41 16:41 18:09 20:11 21:54 Zielonczyn 4:58 6:10 7:48 10:58 14:33 16:23 18:23 21:53
Strzelewo 5:04 6:14 6:58 (S) 7:58 11:08 12:43 14:45 15:45 16:45 18:13 20:15 21:57 Strzelewo 5:01 6:14 7:51 11:01 14:36 16:26 18:26 21:56
Minikowo 5:07 6:17 7:01 (S) 8:01 11:11 12:46 14:48 15:48 16:48 18:16 20:18 22:00 Minikowo 5:04 6:17 7:54 11:04 14:39 16:29 18:29 21:59
Ślesin II (centrum) 5:10 6:20 7:04 (S) 8:04 11:14 12:49 14:51 15:51 16:51 18:19 20:21 22:03 Ślesin II (centrum) 5:07 6:20 7:57 11:07 14:42 16:32 18:32 22:02
Ślesin I 5:11 6:21 7:05 (S) 8:05 11:15 12:50 14:52 15:52 16:52 18:20 20:22 22:04 Ślesin I 5:08 6:21 7:58 11:08 14:43 16:33 18:33 22:03
Trzeciewnica wybudowanie 5:13 6:23 7:07 (S) 8:07 11:17 12:52 14:54 15:54 16:54 18:22 20:24 22:06 Trzeciewnica wybudowanie 5:10 6:23 8:00 11:10 14:45 16:35 18:35 22:05
Trzeciewnica 5:16 6:26 7:10 (S) 8:10 11:20 12:55 14:57 15:57 16:57 18:25 20:27 22:09 Trzeciewnica 5:13 6:26 8:03 11:13 14:48 16:38 18:38 22:08
Nakło: ul. Ks. Skargi (przy kościele) 5:21 6:31 7:15 (S) 8:15 11:25 13:00 15:02 16:02 17:02 18:30 20:32 22:14 Nakło: ul. Ks. Skargi (przy kościele) 5:17 6:30 8:07 11:17 14:52 16:42 18:42 22:12
Nakło: ul. Jackowskiego nr 4 5:23 6:33 7:18 (S) 8:18 11:28 13:03 15:05 16:05 17:05 18:33 20:34 22:16 Nakło: ul. Jackowskiego nr 4 5:19 6:32 8:09 11:19 14:54 16:44 18:44 22:14
Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 5:25 6:35 7:20 (S) 8:20 11:30 13:05 15:07 16:07 17:07 18:35 20:36 22:18 Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 5:21 6:34 8:11 11:21 14:56 16:46 18:46 22:16
Nakło: ul. Staszica II 5:27 6:37 7:22 (S) 8:22 11:32 13:07 15:09 16:09 17:09 18:37 20:38 22:20 Nakło: ul. Staszica II 5:23 6:36 8:13 11:23 14:58 16:48 18:48 22:18
Lubaszcz 5:30 6:40 7:25 (S) 8:25 11:35 13:10 15:12 16:12 17:12 18:40 20:41 22:23 Lubaszcz 5:26 6:39 8:16 11:26 15:01 16:51 18:51 22:21
Śmielin 5:32 6:42 7:27 (S) 8:27 11:37 13:12 15:14 16:14 17:14 18:42 20:43 22:25 Śmielin 5:28 6:41 8:18 11:28 15:03 16:53 18:53 22:23
Śmielin 5:34 6:44 7:29 (S) 8:29 11:39 13:14 15:16 16:16 17:16 18:44 20:45 22:27 Śmielin 5:30 6:43 8:20 11:30 15:05 16:55 18:55 22:25
Sadki Poczta: ul. Wyzwolenia 39 5:37 6:47 7:32 (S) 8:32 11:42 13:17 15:19 16:19 17:19 18:47 20:48 22:30 Sadki Poczta: ul. Wyzwolenia 39 5:33 6:46 8:23 11:33 15:08 16:58 18:58 22:28
Sadki: ul. Wyrzyska 22 5:38 6:48 7:33 (S) 8:33 11:43 13:18 15:20 16:20 17:20 18:48 20:49 22:31 Sadki: ul. Wyrzyska 22 5:34 6:47 8:24 11:34 15:09 16:59 18:59 22:29
Mrozowo 5:42 6:52 7:37 (S) 8:37 11:47 13:22 15:24 16:24 17:24 18:52 20:53 22:35 Mrozowo 5:38 6:51 8:28 11:38 15:13 17:03 19:03 22:33
Kraczki 5:46 6:56 15:28 18:56 Kraczki

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej

Rozkład jazdy linii 407 – Kraczki – Bydgoszcz (ważny od 1.04.2021)

przez Mrozowo, Sadki, Nakło, Ślesin

 

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Kraczki 5:50 7:25 15:55 19:55 Kraczki
Mrozowo 4:00 4:50 5:55 7:30 9:50 12:05 14:00 16:00 18:00 20:00 Mrozowo 4:00 5:55 7:30 9:20 12:05 15:15 17:30 20:00
Sadki: ul. Wyzwolenia 2 4:05 4:55 6:00 7:35 9:55 12:10 14:05 16:05 18:05 20:05 Sadki: ul. Wyzwolenia 2 4:05 6:00 7:35 9:25 12:10 15:20 17:35 20:05
Sadki Poczta 4:07 4:57 6:02 7:37 9:57 12:12 14:07 16:07 18:07 20:07 Sadki Poczta 4:07 6:02 7:37 9:27 12:12 15:22 17:37 20:07
Śmielin 4:09 4:59 6:04 7:39 9:59 12:14 14:09 16:09 18:09 20:09 Śmielin 4:09 6:04 7:39 9:29 12:14 15:24 17:39 20:09
Śmielin I 4:11 5:01 6:06 7:41 10:01 12:16 14:11 16:11 18:11 20:11 Śmielin I 4:11 6:06 7:41 9:31 12:16 15:26 17:41 20:11
Lubaszcz 4:13 5:03 6:08 7:43 10:03 12:18 14:13 16:13 18:13 20:13 Lubaszcz 4:13 6:08 7:43 9:33 12:18 15:28 17:43 20:13
Nakło: ul. Staszica II 4:17 5:07 6:12 7:47 10:07 12:22 14:17 16:17 18:17 20:17 Nakło: ul. Staszica II 4:17 6:12 7:47 9:37 12:22 15:32 17:47 20:17
Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 4:18 5:08 6:13 7:48 10:08 12:23 14:18 16:18 18:18 20:18 Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 4:18 6:13 7:48 9:38 12:23 15:33 17:48 20:18
Nakło: ul. Dąbrowskiego 4:19 5:09 6:14 7:49 10:09 12:24 14:19 16:19 18:19 20:19 Nakło: ul. Dąbrowskiego 4:19 6:14 7:49 9:39 12:24 15:34 17:49 20:19
Nakło: ul. Bydgoska 4:21 5:11 6:17 7:52 10:12 12:27 14:22 16:22 18:22 20:22 Nakło: ul. Bydgoska 4:21 6:16 7:52 9:42 12:27 15:37 17:52 20:22
Nakło: ul. Nowa 4:24 5:14 6:20 7:55 10:15 12:30 14:25 16:25 18:25 20:25 Nakło: ul. Nowa 4:24 6:19 7:55 9:45 12:30 15:40 17:55 20:25
Trzeciewnica 4:28 5:18 6:26 8:01 10:21 12:36 14:31 16:31 18:31 20:28 Trzeciewnica 4:28 6:23 7:59 9:49 12:34 15:44 17:59 20:29
Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 5:21 6:29 8:04 10:24 12:39 14:34 16:34 18:34 20:31 Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 6:26 8:02 9:52 12:37 15:47 18:02 20:32
Ślesin I 4:33 5:23 6:31 8:06 10:26 12:41 14:36 16:36 18:36 20:33 Ślesin I 4:33 6:28 8:04 9:54 12:39 15:49 18:04 20:34
Ślesin II (centrum) 4:34 5:24 6:32 8:07 10:27 12:42 14:37 16:37 18:37 20:34 Ślesin II (centrum) 4:34 6:29 8:05 9:55 12:40 15:50 18:05 20:35
Minikowo 4:37 5:27 6:35 8:10 10:30 12:45 14:40 16:40 18:40 20:37 Minikowo 4:37 6:32 8:08 9:58 12:43 15:53 18:08 20:38
Strzelewo 4:40 5:30 6:38 8:13 10:33 12:48 14:43 16:43 18:43 20:40 Strzelewo 4:40 6:35 8:11 10:01 12:46 15:56 18:11 20:41
Zielonczyn 4:44 5:34 6:42 8:17 10:37 12:52 14:47 16:47 18:47 20:44 Zielonczyn 4:44 6:39 8:15 10:05 12:50 16:00 18:15 20:45
Kruszyn 4:46 5:36 6:44 8:19 10:39 12:54 14:49 16:49 18:49 20:46 Kruszyn 4:46 6:41 8:17 10:07 12:52 16:02 18:17 20:47
Pawłówek II 4:48 5:38 6:46 8:21 10:41 12:56 14:51 16:51 18:51 20:48 Pawłówek II 4:48 6:43 8:19 10:09 12:54 16:04 18:19 20:49
Pawłówek I 4:50 5:40 6:48 8:23 10:43 12:58 14:53 16:53 18:53 20:50 Pawłówek I 4:50 6:45 8:21 10:11 12:56 16:06 18:21 20:51
Bydg.: Grunwaldzka – Schronisko 4:52 5:42 6:50 8:25 10:45 13:00 14:55 16:55 18:55 20:52 Bydg.: Grunwaldzka – Schronisko 4:52 6:47 8:23 10:13 12:58 16:08 18:23 20:53
Bydg.: Grunwaldzka – Kolbego 4:54 5:44 6:52 8:27 10:47 13:02 14:57 16:57 18:57 20:54 Bydg.: Grunwaldzka – Kolbego 4:55 6:50 8:24 10:14 12:59 16:09 18:24 20:54
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 5:47 6:55 8:30 10:50 13:05 15:00 17:00 19:00 20:57 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 6:52 8:26 10:16 13:01 16:11 18:26 20:56
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Flisacka 4:58 5:48 7:01 8:31 10:56 13:06 15:01 17:01 19:01 20:58 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Flisacka 4:58 6:53 8:27 10:17 13:02 16:12 18:27 20:57
Bydgoszcz: Grunwaldzka 101 5:01 5:51 7:04 8:34 10:59 13:09 15:04 17:04 19:04 21:01 Bydgoszcz: Grunwaldzka 101 5:01 6:56 8:30 10:20 13:05 16:15 18:30 21:00
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 5:03 5:53 7:06 8:36 11:01 13:11 15:06 17:06 19:06 21:03 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 5:03 6:58 8:32 10:22 13:07 16:17 18:32 21:02
Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:05 5:55 7:08 8:38 11:03 13:13 15:08 17:08 19:08 21:05 Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:05 7:00 8:34 10:24 13:09 16:19 18:34 21:04
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów 5:07 5:57 7:10 8:40 11:05 13:15 15:10 17:10 19:10 21:07 Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów 5:07 7:02 8:36 10:26 13:11 16:21 18:36 21:06
Bydg.: Dw. Autobusowy (Ogińskiego) 5:09 5:59 7:12 8:42 11:07 13:17 15:12 17:12 19:12 21:09 Bydg.: Dw. Autobusowy (Ogińskiego) 5:09 7:04 8:38 10:28 13:13 16:23 18:38 21:08
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:10 6:00 7:13 8:43 11:08 13:18 15:13 17:13 19:13 21:10 Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:10 7:05 8:39 10:29 13:14 16:24 18:39 21:09
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:11 6:01 7:14 8:44 11:09 13:19 15:14 17:14 19:14 21:11 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:11 7:06 8:40 10:30 13:15 16:25 18:40 21:10