1

Rozkład jazdy linii 407 od 9.03.2022

Rozkład jazdy linii 407 – Bydgoszcz – Kraczki (ważny od 9.03.2022)

przez Ślesin, Nakło, Sadki, Mrozowo

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:35 5:50 6:25 7:30 10:00 12:10 13:15 14:10 15:10 16:05 17:20 19:20 21:30 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 4:35 5:50 7:30 10:35 14:10 16:05 18:05 21:30
Bydg.: Dworzec Autobusowy (przed Focusem) 4:36 5:51 6:27 7:32 10:02 12:12 13:17 14:12 15:12 16:07 17:22 19:22 21:31 Bydg.: Dworzec Autobusowy (przed Focusem) 4:36 5:51 7:31 10:36 14:11 16:06 18:06 21:31
Bydgoszcz: Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:52 6:28 7:33 10:03 12:13 13:18 14:13 15:13 16:08 17:23 19:23 21:32 Bydgoszcz: Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 5:52 7:32 10:37 14:12 16:07 18:07 21:32
Bydgoszcz: Focha – Opera 4:40 5:55 6:31 7:36 10:06 12:16 13:23 14:18 15:18 16:13 17:26 19:26 21:35 Bydgoszcz: Focha – Opera 4:40 5:55 7:35 10:40 14:15 16:10 18:10 21:35
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:57 6:35 7:40 10:10 12:20 13:27 14:22 15:22 16:17 17:30 19:30 21:37 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 4:42 5:58 7:38 10:43 14:18 16:13 18:13 21:37
Bydgoszcz: Grunwaldzka 90 4:44 5:59 6:37 7:42 10:12 12:22 13:29 14:24 15:24 16:19 17:32 19:32 21:39 Bydgoszcz: Grunwaldzka 90 4:44 6:00 7:40 10:45 14:20 16:15 18:15 21:39
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kraszewskiego 4:45 6:00 6:38 7:43 10:13 12:23 13:30 14:25 15:25 16:20 17:33 19:33 21:40 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kraszewskiego 4:45 6:01 7:41 10:46 14:21 16:16 18:16 21:40
Bydgoszcz: Rondo Maczka 4:47 6:02 6:40 7:45 10:15 12:25 13:32 14:27 15:27 16:22 17:35 19:35 21:42 Bydgoszcz: Rondo Maczka 4:47 6:03 7:43 10:48 14:23 16:18 18:18 21:42
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 6:03 6:42 7:47 10:17 12:27 13:34 14:29 15:29 16:24 17:37 19:37 21:43 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 6:05 7:45 10:50 14:25 16:20 18:20 21:44
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kolbego 4:50 6:07 6:46 7:51 10:21 12:31 13:38 14:33 15:33 16:28 17:41 19:39 21:45 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kolbego 4:50 6:07 7:47 10:52 14:27 16:22 18:22 21:45
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Schronisko 4:51 6:08 6:47 7:52 10:22 12:32 13:40 14:35 15:35 16:29 17:42 19:40 21:46 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Schronisko 4:51 6:08 7:48 10:53 14:28 16:23 18:23 21:46
Pawłówek – Karczma Rzym 4:52 6:09 6:48 7:53 10:23 12:33 13:42 14:36 15:36 16:31 17:43 19:41 21:47 Pawłówek – Karczma Rzym 4:52 6:09 7:49 10:54 14:29 16:24 18:24 21:47
Pawłówek I 4:54 6:12 6:51 7:56 10:26 12:36 13:45 14:39 15:39 16:34 17:46 19:44 21:50 Pawłówek I 4:54 6:11 7:51 10:56 14:31 16:26 18:26 21:49
Pawłówek II 4:56 6:14 6:53 7:58 10:28 12:38 13:47 14:41 15:41 16:36 17:48 19:46 21:52 Pawłówek II 4:56 6:13 7:53 10:58 14:33 16:28 18:28 21:51
Kruszyn 4:58 6:16 6:55 8:00 10:30 12:40 13:49 14:43 15:43 16:38 17:50 19:48 21:54 Kruszyn 4:58 6:15 7:55 11:00 14:35 16:30 18:30 21:53
Zielonczyn 5:00 6:18 6:57 8:02 10:32 12:42 13:51 14:45 15:45 16:40 17:52 19:50 21:56 Zielonczyn 5:00 6:17 7:57 11:02 14:37 16:32 18:32 21:55
Strzelewo 5:04 6:22 7:01 8:06 10:36 12:46 13:55 14:49 15:49 16:44 17:56 19:54 21:59 Strzelewo 5:04 6:21 8:01 11:06 14:41 16:36 18:36 21:59
Minikowo 5:07 6:25 7:04 8:09 10:39 12:49 13:58 14:52 15:52 16:47 17:59 19:57 22:02 Minikowo 5:07 6:24 8:04 11:09 14:44 16:39 18:39 22:02
Ślesin II (centrum) 5:09 6:28 7:07 8:12 10:42 12:52 14:01 14:55 15:55 16:50 18:02 20:00 22:05 Ślesin II (centrum) 5:09 6:26 8:06 11:11 14:46 16:41 18:41 22:04
Ślesin I 5:10 6:29 7:08 8:13 10:43 12:53 14:02 14:56 15:56 16:51 18:03 20:01 22:06 Ślesin I 5:10 6:27 8:07 11:12 14:47 16:42 18:42 22:05
Trzeciewnica wybudowanie 5:12 6:31 7:10 8:15 10:45 12:55 14:04 14:58 15:58 16:53 18:05 20:03 22:08 Trzeciewnica wybudowanie 5:12 6:29 8:09 11:14 14:49 16:44 18:44 22:07
Trzeciewnica 5:15 6:34 7:13 8:18 10:48 12:58 14:07 15:01 16:01 16:56 18:08 20:06 22:11 Trzeciewnica 5:15 6:32 8:12 11:17 14:52 16:47 18:47 22:10
Nakło: ul. Potulicka 5:19 6:38 7:17 8:22 10:52 13:02 14:11 15:05 16:05 17:00 18:12 20:10 22:15 Nakło: ul. Potulicka 5:19 6:36 8:16 11:21 14:56 16:51 18:51 22:14
Nakło: ul. Ks. Skargi (przy kościele) 5:20 6:40 7:21 8:26 10:56 13:06 14:15 15:09 16:09 17:04 18:16 20:14 22:17 Nakło: ul. Ks. Skargi (przy kościele) 5:20 6:37 8:17 11:22 14:57 16:52 18:52 22:15
Nakło: ul. Jackowskiego nr 4 5:22 6:42 7:23 8:28 10:58 13:08 14:20 15:14 16:14 17:06 18:19 20:17 22:20 Nakło: ul. Jackowskiego nr 4 5:22 6:39 8:19 11:24 14:59 16:54 18:54 22:17
Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 5:24 6:44 7:25 8:30 11:00 13:10 14:22 15:16 16:16 17:08 18:21 20:19 22:22 Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 5:24 6:41 8:21 11:26 15:01 16:56 18:56 22:19
Nakło: ul. Staszica II 5:26 6:46 7:27 8:32 11:02 13:12 14:24 15:18 16:18 17:10 18:23 20:21 22:24 Nakło: ul. Staszica II 5:26 6:43 8:23 11:28 15:03 16:58 18:58 22:21
Lubaszcz 5:29 6:49 7:30 8:35 11:05 13:15 14:27 15:21 16:21 17:13 18:26 20:24 22:27 Lubaszcz 5:29 6:46 8:26 11:31 15:06 17:01 19:01 22:24
Śmielin 5:31 6:51 7:32 8:37 11:07 13:17 14:29 15:23 16:23 17:15 18:28 20:26 22:29 Śmielin 5:31 6:48 8:28 11:33 15:08 17:03 19:03 22:26
Śmielin 5:33 6:53 7:34 8:39 11:09 13:19 14:31 15:25 16:25 17:17 18:30 20:28 22:31 Śmielin 5:33 6:50 8:30 11:35 15:10 17:05 19:05 22:28
Sadki Poczta: ul. Wyzwolenia 39 5:36 6:56 7:37 8:42 11:12 13:22 14:34 15:28 16:28 17:20 18:33 20:31 22:34 Sadki Poczta: ul. Wyzwolenia 39 5:36 6:53 8:33 11:38 15:13 17:08 19:08 22:31
Sadki: ul. Wyrzyska 22 5:37 6:57 7:38 8:43 11:13 13:23 14:35 15:29 16:29 17:21 18:34 20:32 22:35 Sadki: ul. Wyrzyska 22 5:37 6:54 8:34 11:39 15:14 17:09 19:09 22:32
Mrozowo 5:41 7:01 7:42 8:47 11:17 13:27 14:39 15:33 16:33 17:25 18:38 20:36 22:39 Mrozowo 5:41 6:58 8:38 11:43 15:18 17:13 19:13 22:36
Kraczki 5:45 7:05 14:43 16:37 18:42 Kraczki

Rozkład jazdy linii 407 – Kraczki – Bydgoszcz (ważny od 9.03.2022)

przez Mrozowo, Sadki, Nakło, Ślesin

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Kraczki 5:55 7:15 14:45 19:55 Kraczki
Mrozowo 4:00 4:45 6:00 7:20 8:05 10:20 12:10 14:00 14:50 15:45 17:30 20:00 Mrozowo 4:00 6:00 7:20 9:20 12:10 15:45 17:30 20:00
Sadki: ul. Wyzwolenia 2 4:05 4:50 6:05 7:25 8:10 10:25 12:15 14:05 14:55 15:50 17:35 20:05 Sadki: ul. Wyzwolenia 2 4:05 6:05 7:25 9:25 12:15 15:50 17:35 20:05
Sadki Poczta 4:07 4:52 6:07 7:27 8:12 10:27 12:17 14:07 14:57 15:52 17:37 20:07 Sadki Poczta 4:07 6:07 7:27 9:27 12:17 15:52 17:37 20:07
Śmielin 4:09 4:54 6:09 7:29 8:14 10:29 12:19 14:09 14:59 15:54 17:39 20:09 Śmielin 4:09 6:09 7:29 9:29 12:19 15:54 17:39 20:09
Śmielin I 4:11 4:56 6:11 7:31 8:16 10:31 12:21 14:11 15:01 15:56 17:41 20:11 Śmielin I 4:11 6:11 7:31 9:31 12:21 15:56 17:41 20:11
Lubaszcz 4:13 4:58 6:13 7:33 8:18 10:33 12:23 14:13 15:03 15:58 17:43 20:13 Lubaszcz 4:13 6:13 7:33 9:33 12:23 15:58 17:43 20:13
Nakło: ul. Staszica II 4:17 5:02 6:17 7:37 8:22 10:37 12:27 14:17 15:07 16:02 17:47 20:17 Nakło: ul. Staszica II 4:17 6:17 7:37 9:37 12:27 16:02 17:47 20:17
Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 4:18 5:03 6:18 7:38 8:23 10:38 12:28 14:18 15:08 16:03 17:48 20:18 Nakło: ul. Staszica I (szkoła) 4:18 6:18 7:38 9:38 12:28 16:03 17:48 20:18
Nakło: ul. Dąbrowskiego 4:19 5:04 6:19 7:39 8:24 10:39 12:29 14:19 15:09 16:04 17:49 20:19 Nakło: ul. Dąbrowskiego 4:19 6:19 7:39 9:39 12:29 16:04 17:49 20:19
Nakło: ul. Krzywoustego 4:21 5:06 6:22 7:42 8:27 10:42 12:32 14:22 15:12 16:07 17:51 20:21 Nakło: ul. Krzywoustego 4:21 6:21 7:41 9:41 12:31 16:06 17:51 20:21
Nakło: ul. Bydgoska 4:23 5:08 6:24 7:44 8:29 10:44 12:34 14:24 15:14 16:09 17:53 20:23 Nakło: ul. Bydgoska 4:23 6:23 7:43 9:43 12:33 16:08 17:53 20:23
Nakło: ul. Potulicka 4:24 5:09 6:25 7:45 8:30 10:45 12:35 14:25 15:15 16:10 17:54 20:24 Nakło: ul. Potulicka 4:24 6:24 7:44 9:44 12:34 16:09 17:54 20:24
Trzeciewnica 4:28 5:15 6:31 7:51 8:36 10:51 12:41 14:31 15:21 16:16 18:00 20:30 Trzeciewnica 4:28 6:28 7:48 9:48 12:38 16:13 17:58 20:28
Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 5:18 6:34 7:54 8:39 10:54 12:44 14:34 15:24 16:19 18:03 20:33 Trzeciewnica Wybudowanie 4:31 6:31 7:51 9:51 12:41 16:16 18:01 20:31
Ślesin I 4:33 5:20 6:36 7:56 8:41 10:56 12:46 14:36 15:26 16:21 18:05 20:35 Ślesin I 4:33 6:33 7:53 9:53 12:43 16:18 18:03 20:33
Ślesin II (centrum) 4:34 5:21 6:37 7:57 8:42 10:57 12:47 14:37 15:27 16:22 18:06 20:36 Ślesin II (centrum) 4:34 6:34 7:54 9:54 12:44 16:19 18:04 20:34
Minikowo 4:37 5:24 6:40 8:00 8:45 11:00 12:50 14:40 15:30 16:25 18:09 20:39 Minikowo 4:37 6:37 7:57 9:57 12:47 16:22 18:07 20:37
Strzelewo 4:40 5:27 6:43 8:03 8:48 11:03 12:53 14:43 15:33 16:28 18:12 20:42 Strzelewo 4:40 6:40 8:00 10:00 12:50 16:25 18:10 20:40
Zielonczyn 4:44 5:31 6:47 8:07 8:52 11:07 12:57 14:47 15:37 16:32 18:16 20:46 Zielonczyn 4:44 6:44 8:04 10:04 12:54 16:29 18:14 20:44
Kruszyn 4:46 5:33 6:49 8:09 8:54 11:09 12:59 14:49 15:39 16:34 18:18 20:48 Kruszyn 4:46 6:46 8:06 10:06 12:56 16:31 18:16 20:46
Pawłówek II 4:48 5:35 6:51 8:11 8:56 11:11 13:01 14:51 15:41 16:36 18:20 20:50 Pawłówek II 4:48 6:48 8:08 10:08 12:58 16:33 18:18 20:48
Pawłówek I 4:50 5:37 6:53 8:13 8:58 11:13 13:03 14:53 15:43 16:38 18:22 20:52 Pawłówek I 4:50 6:50 8:10 10:10 13:00 16:35 18:20 20:50
Pawłowek Karczma Rzym 4:53 5:40 6:56 8:16 9:01 11:16 13:06 14:56 15:46 16:41 18:25 20:55 Pawłowek Karczma Rzym 4:53 6:53 8:13 10:13 13:03 16:38 18:23 20:53
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Schronisko 4:54 5:41 6:57 8:17 9:02 11:17 13:07 14:57 15:47 16:42 18:26 20:56 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Schronisko 4:54 6:54 8:14 10:14 13:04 16:39 18:24 20:54
Bydg.: Grunwaldzka – Kolbego 4:55 5:42 6:58 8:18 9:03 11:18 13:08 14:58 15:48 16:43 18:27 20:57 Bydg.: Grunwaldzka – Kolbego 4:55 6:55 8:15 10:15 13:05 16:40 18:25 20:55
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 5:44 7:01 8:21 9:06 11:21 13:11 15:01 15:51 16:46 18:30 21:00 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Filtrowa 4:57 6:57 8:17 10:17 13:07 16:42 18:27 20:57
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Flisacka 4:58 5:45 7:02 8:22 9:07 11:22 13:12 15:02 15:52 16:47 18:31 21:01 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Flisacka 4:58 6:58 8:18 10:18 13:08 16:43 18:28 20:58
Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:00 5:47 7:04 8:24 9:09 11:24 13:14 15:04 15:54 16:49 18:33 21:03 Bydgoszcz: Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:00 7:00 8:20 10:20 13:10 16:45 18:30 21:00
Bydgoszcz: Grunwaldzka 101 5:01 5:48 7:05 8:25 9:10 11:25 13:15 15:05 15:55 16:50 18:34 21:04 Bydgoszcz: Grunwaldzka 101 5:01 7:01 8:21 10:21 13:11 16:46 18:31 21:01
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 5:03 5:51 7:08 8:28 9:13 11:28 13:18 15:08 15:58 16:53 18:37 21:07 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 5:03 7:03 8:23 10:23 13:13 16:48 18:33 21:03
Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:05 5:53 7:10 8:30 9:15 11:30 13:20 15:10 16:00 16:55 18:39 21:09 Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:05 7:05 8:25 10:25 13:15 16:50 18:35 21:05
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów 5:07 5:55 7:12 8:32 9:17 11:32 13:22 15:12 16:02 16:57 18:41 21:11 Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów 5:07 7:07 8:27 10:27 13:17 16:52 18:37 21:07
Bydg.: Dw. Autobusowy (Ogińskiego) 5:09 5:57 7:14 8:34 9:19 11:34 13:24 15:14 16:04 16:59 18:43 21:13 Bydg.: Dw. Autobusowy (Ogińskiego) 5:09 7:09 8:29 10:29 13:19 16:54 18:39 21:09
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:10 5:58 7:15 8:35 9:20 11:35 13:25 15:15 16:05 17:00 18:44 21:14 Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:10 7:10 8:30 10:30 13:20 16:55 18:40 21:10
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:11 5:59 7:16 8:36 9:21 11:36 13:26 15:16 16:06 17:01 18:45 21:15 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:11 7:11 8:31 10:31 13:21 16:56 18:41 21:11