Rozkład jazdy linii 406 Bydgoszcz – Nakło

Ważny od 1.09.2023

Przystanki 1-5, s
Bydgoszcz,  Rondo Wielkopolskie 22:05
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy 22:06
Bydgoszcz,  Jagiellońska – Piotrowskiego 22:07
Bydgoszcz,  Focha – Opera 22:10
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 22:12
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Czarna Droga 22:14
Bydgoszcz, Grunwaldzka- Kraszewskiego 22:15
Bydgoszcz, Rondo Maczka 22:17
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 22:19
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kolbego 22:21
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Schronisko 22:22
Pawłówek I 22:26
Pawłówek II 22:28
Kruszyn 22:30
Zielonczyn 22:32
Strzelewo 22:35
Minikowo 22:38
Ślesin II 22:41
Ślesin I 22:42
Trzeciewnica wybudowanie 22:44
Trzeciewnica 22:47
Nakło nad Notecią, ul. Potulicka 22:51
Nakło nad Notecią, ul. Ks. Skargi 22:52
Nakło nad Notecią, ul. Jackowskiego nr 4 22:54
Nakło nad Notecią, ul. Staszica I 22:56

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze

s – kursuje w dni nauki szkolnej