1

Rozkład jazdy linii 404 od 17.03.2022

Rozkład jazdy linii 404 – Bydgoszcz – Mrocza (ważny od 17.03.2022)

przez Wojnowo, Sicienko, Trzemiętowo, Drzewianowo

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 6:00 7:15 10:00 12:50 14:40 15:40 16:20 17:30 19:45 22:10 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 7:30 12:25 15:15 18:10
Bydg.: ul. Jagiellońska (Galeria Focus) 6:01 7:17 10:02 12:52 14:42 15:42 16:22 17:32 19:46 22:11 Bydg.: ul. Jagiellońska (Galeria Focus) 7:31 12:26 15:17 18:12
Bydg.: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 6:02 7:18 10:04 12:54 14:44 15:44 16:24 17:34 19:47 22:12 Bydg.: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego 7:32 12:27 15:18 18:13
Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 6:04 7:21 10:07 12:57 14:49 15:49 16:29 17:39 19:49 22:14 Bydgoszcz: ul. Focha – Opera 7:34 12:29 15:21 18:16
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 6:06 7:25 10:11 13:01 14:53 15:53 16:33 17:43 19:51 22:16 Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie 7:36 12:31 15:25 18:20
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 90 6:07 7:27 10:13 13:03 14:55 15:55 16:35 17:45 19:52 22:17 Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 90 7:37 12:32 15:27 18:22
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka-Kraszewskiego 6:08 7:28 10:14 13:04 14:56 15:56 16:36 17:46 19:53 22:18 Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka-Kraszewskiego 7:38 12:33 15:28 18:23
Bydgoszcz: Rondo Maczka 6:09 7:30 10:16 13:06 14:58 15:58 16:38 17:48 19:54 22:19 Bydgoszcz: Rondo Maczka 7:39 12:34 15:30 18:25
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa 6:10 7:31 10:17 13:07 14:59 15:59 16:39 17:49 19:55 22:20 Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa 7:40 12:35 15:31 18:26
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Grunwaldzka 6:13 7:34 10:20 13:10 15:04 16:04 16:44 17:54 19:58 22:23 Bydgoszcz: ul. Kolbego – Grunwaldzka 7:43 12:38 15:36 18:30
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Rekinowa 6:15 7:37 10:23 13:13 15:07 16:07 16:47 17:57 20:00 22:25 Bydgoszcz: ul. Kolbego – Rekinowa 7:45 12:40 15:39 18:33
Osówiec (Leśniczówka) 6:16 7:38 10:24 13:14 15:08 16:08 16:48 17:58 20:01 22:26 Osówiec (Leśniczówka) 7:46 12:41 15:40 18:34
Osówiec I 6:18 7:40 10:26 13:16 15:10 16:10 16:50 18:00 20:03 22:28 Osówiec I 7:48 12:43 15:42 18:36
Osówiec 6:19 7:41 10:27 13:17 15:11 16:11 16:51 18:01 20:04 22:29 Osówiec 7:49 12:44 15:43 18:37
Wojnowo 6:22 7:44 10:30 13:20 15:14 16:14 16:54 18:04 20:07 22:32 Wojnowo 7:52 12:47 15:46 18:40
Sicienko 6:25 7:47 10:33 13:23 15:17 16:17 16:57 18:07 20:10 22:35 Sicienko 7:55 12:50 15:49 18:43
Sitno 6:27 10:35 13:25 15:19 16:19 16:59 18:09 20:12 22:37 Sitno 7:57 12:52 15:51 18:45
Sitno I 6:28 10:36 13:26 15:20 16:20 17:00 18:10 20:13 22:38 Sitno I 7:58 12:53 15:52 18:46
Ugoda 6:29 10:37 13:27 15:21 16:21 17:01 18:11 20:14 22:39 Ugoda 7:59 12:54 15:53 18:47
Goncarzewy 6:30 10:38 13:28 15:22 16:22 17:02 18:12 20:15 22:40 Goncarzewy 8:00 12:55 15:54 18:48
Teresin 6:32 10:40 13:30 15:24 16:24 17:04 18:14 20:17 22:42 Teresin 8:02 12:57 15:56 18:50
Michalin 6:34 10:42 13:32 15:26 16:26 17:06 18:16 20:19 22:44 Michalin 8:04 12:59 15:58 18:52
Samsieczno 6:36 10:44 13:34 15:28 16:28 17:08 18:18 20:21 22:46 Samsieczno 8:06 13:01 16:00 18:54
Gliszcz 6:39 10:47 13:37 15:31 16:31 17:11 18:21 20:24 22:49 Gliszcz 8:09 13:04 16:03 18:57
Trzemiętowo – Dom Dziecka 6:41 10:49 13:39 15:33 16:33 17:13 18:23 20:26 22:51 Trzemiętowo – Dom Dziecka 8:11 13:06 16:05 18:59
Trzemiętowo – Szkoła 6:42 10:50 13:40 15:34 16:34 17:14 18:24 20:27 22:52 Trzemiętowo – Szkoła 8:12 13:07 16:06 19:00
Trzemiętowo skrzyżowanie 6:43 7:55 10:51 13:41 15:35 16:35 17:15 18:25 20:28 22:53 Trzemiętowo skrzyżowanie 8:13 13:08 16:07 19:01
Trzemiętowo (Prosperowo działki) 6:45 7:57 10:53 13:43 15:37 16:37 17:17 18:27 20:30 22:55 Trzemiętowo (Prosperowo działki) 8:15 13:10 16:09 19:03
Prosperowo skrzyżowanie 6:46 7:58 10:54 13:44 15:38 16:38 17:18 18:28 20:31 22:56 Prosperowo skrzyżowanie 8:16 13:11 16:10 19:04
Słupowo (przy pomniku) 6:47 7:59 10:55 13:45 15:39 16:39 17:19 18:29 20:32 22:57 Słupowo (przy pomniku) 8:17 13:12 16:11 19:05
Słupowo 6:49 8:01 10:57 13:47 15:41 16:41 17:21 18:31 20:34 22:59 Słupowo 8:19 13:14 16:13 19:07
Drzewianowo 6:52 8:04 11:00 13:50 15:44 16:44 17:24 18:34 20:37 23:02 Drzewianowo 8:22 13:17 16:16 19:10
Drzewianowo posesja nr 2 6:54 8:06 11:02 13:52 15:46 16:46 17:26 18:36 20:39 23:04 Drzewianowo posesja nr 2 8:24 13:19 16:18 19:12
Dąbrowice skrzyżowanie 6:56 8:08 11:04 13:54 15:48 16:48 17:28 18:38 20:41 23:06 Dąbrowice skrzyżowanie 8:26 13:21 16:20 19:14
Mrocza ul. Kościuszki 7:00 8:12 11:08 13:58 15:52 16:52 17:32 18:42 20:45 23:10 Mrocza ul. Kościuszki 8:30 13:25 16:24 19:18
Mrocza – Rynek 7:01 8:13 11:09 13:59 15:53 16:53 17:33 18:43 20:46 23:11 Mrocza – Rynek 8:31 13:26 16:25 19:19
Mrocza D.A. 7:02 8:14 11:10 14:00 15:54 16:54 17:34 18:44 20:47 23:12 Mrocza D.A. 8:32 13:27 16:26 19:20

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej
W – kursuje w dni bez nauki szkolnej

 

Rozkład jazdy linii 404 – Mrocza – Bydgoszcz (ważny od 17.03.2022)

przez Drzewianowo, Trzemiętowo, Sicienko, Wojnowo

 

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Mrocza D.A. 4:50 5:55 7:05 (S) 8:30 9:45 11:20 14:10 16:05 (S) 16:05 (W) 18:30 Mrocza D.A. 4:50 8:45 14:05 16:55
Mrocza ul. Kościuszki 4:52 5:57 7:07 (S) 8:32 9:47 11:22 14:12 16:07 (S) 16:07 (W) 18:32 Mrocza ul. Kościuszki 4:52 8:47 14:07 16:57
Dąbrowice skrzyżowanie 4:56 6:01 7:11 (S) 8:36 9:51 11:26 14:16 16:11 (S) 16:11 (W) 18:36 Dąbrowice skrzyżowanie 4:56 8:51 14:11 17:01
Drzewianowo nr 2 4:57 6:02 7:12 (S) 8:37 9:52 11:27 14:17 16:12 (S) 16:12 (W) 18:37 Drzewianowo nr 2 4:57 8:52 14:12 17:02
Drzewianowo 4:59 6:04 7:14 (S) 8:39 9:54 11:29 14:19 16:14 (S) 16:14 (W) 18:39 Drzewianowo 4:59 8:54 14:14 17:04
Słupowo 5:02 6:07 7:17 (S) 8:42 9:57 11:32 14:22 16:17 (S) 16:17 (W) 18:42 Słupowo 5:02 8:57 14:17 17:06
Słupowo (przy pomniku) 5:04 6:09 7:19 (S) 8:44 9:59 11:34 14:24 16:19 (S) 16:19 (W) 18:44 Słupowo (przy pomniku) 5:04 8:59 14:19 17:07
Prosperowo skrzyżowanie 5:05 6:10 7:20 (S) 8:45 10:00 11:35 14:25 16:20 (S) 16:20 (W) 18:45 Prosperowo skrzyżowanie 5:05 9:00 14:20 17:08
Trzemiętowo (Prosperowo działki) 5:06 6:11 7:21 (S) 8:46 10:01 11:36 14:26 16:21 (S) 16:21 (W) 18:46 Trzemiętowo (Prosperowo działki) 5:06 9:01 14:21 17:09
Trzemiętowo skrzyżowanie 5:08 6:13 7:23 (S) 8:48 10:03 11:38 14:28 16:23 (S) 16:23 (W) 18:48 Trzemiętowo skrzyżowanie 5:08 9:03 14:23 17:11
Trzemiętowo szkoła 5:09 6:14 7:24 (S) 8:49 10:04 11:39 14:29 16:24 (S) Trzemiętowo szkoła 5:09 9:04 14:24 17:12
Trzemiętowo Dom Dziecka 5:10 6:15 7:25 (S) 8:50 10:05 11:40 14:30 16:25 (S) Trzemiętowo Dom Dziecka 5:10 9:05 14:25 17:13
Gliszcz 5:12 6:17 7:27 (S) 8:52 10:07 11:42 14:32 16:27 (S) Gliszcz 5:12 9:07 14:27 17:15
Samsieczno 5:14 6:19 7:29 (S) 8:54 10:09 11:44 14:34 16:29 (S) Samsieczno 5:14 9:09 14:29 17:17
Michalin 5:16 6:21 7:31 (S) 8:56 10:11 11:46 14:36 16:31 (S) Michalin 5:16 9:11 14:31 17:19
Teresin 5:17 6:22 7:32 (S) 8:57 10:12 11:47 14:37 16:32 (S) Teresin 5:17 9:12 14:32 17:20
Goncarzewy 5:20 6:25 7:35 (S) 9:00 10:15 11:50 14:40 16:35 (S) Goncarzewy 5:20 9:15 14:35 17:22
Ugoda 5:21 6:26 7:36 (S) 9:01 10:16 11:51 14:41 16:36 (S) Ugoda 5:21 9:16 14:36 17:23
Sitno I 5:22 6:27 7:37 (S) 9:02 10:17 11:52 14:42 16:37 (S) Sitno I 5:22 9:17 14:37 17:24
Sitno 5:23 6:28 7:38 (S) 9:03 10:18 11:53 14:43 16:38 (S) Sitno 5:23 9:18 14:38 17:25
Sicienko 5:25 6:30 7:40 (S) 9:05 10:20 11:55 14:45 16:40 (S) 16:30 (W) 18:55 21:05 Sicienko 5:25 9:20 14:40 17:26
Wojnowo 5:29 6:34 7:44 (S) 9:09 10:24 11:59 14:49 16:43 (S) 16:33 (W) 18:58 21:08 Wojnowo 5:29 9:24 14:44 17:29
Osówiec 5:32 6:37 7:47 (S) 9:12 10:27 12:02 14:52 16:46 (S) 16:36 (W) 19:01 21:11 Osówiec 5:32 9:27 14:47 17:32
Osówiec I 5:33 6:38 7:48 (S) 9:13 10:28 12:03 14:53 16:47 (S) 16:37 (W) 19:02 21:12 Osówiec I 5:33 9:28 14:48 17:33
Osówiec (Leśniczówka) 5:35 6:40 7:50 (S) 9:15 10:30 12:05 14:55 16:49 (S) 16:39 (W) 19:04 21:14 Osówiec (Leśniczówka) 5:35 9:30 14:50 17:35
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Wielorybia 5:37 6:42 7:52 (S) 9:17 10:32 12:07 14:57 16:50 (S) 16:40 (W) 19:05 21:15 Bydgoszcz: ul. Kolbego – Wielorybia 5:37 9:32 14:52 17:36
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kolbego 5:39 6:44 7:54 (S) 9:19 10:34 12:09 14:59 16:52 (S) 16:42 (W) 19:07 21:17 Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kolbego 5:39 9:34 14:54 17:38
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa 5:42 6:47 7:57 (S) 9:22 10:37 12:12 15:02 16:54 (S) 16:44 (W) 19:09 21:19 Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa 5:42 9:37 14:57 17:40
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Flisacka 5:43 6:48 7:58 (S) 9:23 10:38 12:13 15:05 16:55 (S) 16:45 (W) 19:10 21:20 Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Flisacka 5:43 9:38 15:00 17:41
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:44 6:49 7:59 (S) 9:25 10:40 12:15 15:07 16:57 (S) 16:47 (W) 19:12 21:22 Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kraszewskiego 5:44 9:40 15:02 17:43
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 101 5:46 6:51 8:01 (S) 9:26 10:41 12:16 15:08 16:58 (S) 16:48 (W) 19:13 21:23 Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 101 5:46 9:41 15:03 17:44
Bydgoszcz: R. Grunwaldzkie (Św. Trójcy) 5:49 6:54 8:04 (S) 9:29 10:44 12:19 15:11 17:00 (S) 16:50 (W) 19:15 21:25 Bydgoszcz: R. Grunwaldzkie (Św. Trójcy) 5:49 9:44 15:06 17:46
Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:51 6:56 8:06 (S) 9:31 10:46 12:21 15:13 17:02 (S) 16:52 (W) 19:17 21:27 Bydgoszcz: Plac Teatralny 5:51 9:46 15:08 17:48
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 5:53 6:58 8:08 (S) 9:33 10:48 12:23 15:15 17:04 (S) 16:54 (W) 19:19 21:29 Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza) 5:53 9:48 15:10 17:50
Bydgoszcz: Dworzec Autobusowy 5:55 7:00 8:10 (S) 9:35 10:50 12:25 15:17 17:06 (S) 16:56 (W) 19:21 21:31 Bydgoszcz: Dworzec Autobusowy 5:55 9:50 15:12 17:52
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:56 7:01 8:11 (S) 9:36 10:51 12:26 15:18 17:07 (S) 16:57 (W) 19:22 21:32 Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki 5:56 9:51 15:13 17:53
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:57 7:02 8:12 (S) 9:37 10:52 12:27 15:19 17:08 (S) 16:58 (W) 19:23 21:33 Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie 5:57 9:52 15:14 17:54

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej
W – kursuje w dni bez nauki szkolnej