Rozkład jazdy linii 404 – Bydgoszcz – Mrocza (ważny od 17.03.2022)

przez Wojnowo, Sicienko, Trzemiętowo, Drzewianowo

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie6:007:1510:0012:5014:4015:4016:2017:3019:4522:10Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie7:3012:2515:1518:10
Bydg.: ul. Jagiellońska (Galeria Focus)6:017:1710:0212:5214:4215:4216:2217:3219:4622:11Bydg.: ul. Jagiellońska (Galeria Focus)7:3112:2615:1718:12
Bydg.: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego6:027:1810:0412:5414:4415:4416:2417:3419:4722:12Bydg.: ul. Jagiellońska – Piotrowskiego7:3212:2715:1818:13
Bydgoszcz: ul. Focha – Opera6:047:2110:0712:5714:4915:4916:2917:3919:4922:14Bydgoszcz: ul. Focha – Opera7:3412:2915:2118:16
Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie6:067:2510:1113:0114:5315:5316:3317:4319:5122:16Bydgoszcz: Rondo Grunwaldzkie7:3612:3115:2518:20
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 906:077:2710:1313:0314:5515:5516:3517:4519:5222:17Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 907:3712:3215:2718:22
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka-Kraszewskiego6:087:2810:1413:0414:5615:5616:3617:4619:5322:18Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka-Kraszewskiego7:3812:3315:2818:23
Bydgoszcz: Rondo Maczka6:097:3010:1613:0614:5815:5816:3817:4819:5422:19Bydgoszcz: Rondo Maczka7:3912:3415:3018:25
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa6:107:3110:1713:0714:5915:5916:3917:4919:5522:20Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa7:4012:3515:3118:26
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Grunwaldzka6:137:3410:2013:1015:0416:0416:4417:5419:5822:23Bydgoszcz: ul. Kolbego – Grunwaldzka7:4312:3815:3618:30
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Rekinowa6:157:3710:2313:1315:0716:0716:4717:5720:0022:25Bydgoszcz: ul. Kolbego – Rekinowa7:4512:4015:3918:33
Osówiec (Leśniczówka)6:167:3810:2413:1415:0816:0816:4817:5820:0122:26Osówiec (Leśniczówka)7:4612:4115:4018:34
Osówiec I6:187:4010:2613:1615:1016:1016:5018:0020:0322:28Osówiec I7:4812:4315:4218:36
Osówiec6:197:4110:2713:1715:1116:1116:5118:0120:0422:29Osówiec7:4912:4415:4318:37
Wojnowo6:227:4410:3013:2015:1416:1416:5418:0420:0722:32Wojnowo7:5212:4715:4618:40
Sicienko6:257:4710:3313:2315:1716:1716:5718:0720:1022:35Sicienko7:5512:5015:4918:43
Sitno6:2710:3513:2515:1916:1916:5918:0920:1222:37Sitno7:5712:5215:5118:45
Sitno I6:2810:3613:2615:2016:2017:0018:1020:1322:38Sitno I7:5812:5315:5218:46
Ugoda6:2910:3713:2715:2116:2117:0118:1120:1422:39Ugoda7:5912:5415:5318:47
Goncarzewy6:3010:3813:2815:2216:2217:0218:1220:1522:40Goncarzewy8:0012:5515:5418:48
Teresin6:3210:4013:3015:2416:2417:0418:1420:1722:42Teresin8:0212:5715:5618:50
Michalin6:3410:4213:3215:2616:2617:0618:1620:1922:44Michalin8:0412:5915:5818:52
Samsieczno6:3610:4413:3415:2816:2817:0818:1820:2122:46Samsieczno8:0613:0116:0018:54
Gliszcz6:3910:4713:3715:3116:3117:1118:2120:2422:49Gliszcz8:0913:0416:0318:57
Trzemiętowo – Dom Dziecka6:4110:4913:3915:3316:3317:1318:2320:2622:51Trzemiętowo – Dom Dziecka8:1113:0616:0518:59
Trzemiętowo – Szkoła6:4210:5013:4015:3416:3417:1418:2420:2722:52Trzemiętowo – Szkoła8:1213:0716:0619:00
Trzemiętowo skrzyżowanie6:437:5510:5113:4115:3516:3517:1518:2520:2822:53Trzemiętowo skrzyżowanie8:1313:0816:0719:01
Trzemiętowo (Prosperowo działki)6:457:5710:5313:4315:3716:3717:1718:2720:3022:55Trzemiętowo (Prosperowo działki)8:1513:1016:0919:03
Prosperowo skrzyżowanie6:467:5810:5413:4415:3816:3817:1818:2820:3122:56Prosperowo skrzyżowanie8:1613:1116:1019:04
Słupowo (przy pomniku)6:477:5910:5513:4515:3916:3917:1918:2920:3222:57Słupowo (przy pomniku)8:1713:1216:1119:05
Słupowo6:498:0110:5713:4715:4116:4117:2118:3120:3422:59Słupowo8:1913:1416:1319:07
Drzewianowo6:528:0411:0013:5015:4416:4417:2418:3420:3723:02Drzewianowo8:2213:1716:1619:10
Drzewianowo posesja nr 26:548:0611:0213:5215:4616:4617:2618:3620:3923:04Drzewianowo posesja nr 28:2413:1916:1819:12
Dąbrowice skrzyżowanie6:568:0811:0413:5415:4816:4817:2818:3820:4123:06Dąbrowice skrzyżowanie8:2613:2116:2019:14
Mrocza ul. Kościuszki7:008:1211:0813:5815:5216:5217:3218:4220:4523:10Mrocza ul. Kościuszki8:3013:2516:2419:18
Mrocza – Rynek7:018:1311:0913:5915:5316:5317:3318:4320:4623:11Mrocza – Rynek8:3113:2616:2519:19
Mrocza D.A.7:028:1411:1014:0015:5416:5417:3418:4420:4723:12Mrocza D.A.8:3213:2716:2619:20

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej
W – kursuje w dni bez nauki szkolnej

 

Rozkład jazdy linii 404 – Mrocza – Bydgoszcz (ważny od 17.03.2022)

przez Drzewianowo, Trzemiętowo, Sicienko, Wojnowo

 

Przystanki

poniedziałek – piątek

Przystanki

sobota

Mrocza D.A.4:505:557:05 (S)8:309:4511:2014:1016:05 (S)16:05 (W)18:30Mrocza D.A.4:508:4514:0516:55
Mrocza ul. Kościuszki4:525:577:07 (S)8:329:4711:2214:1216:07 (S)16:07 (W)18:32Mrocza ul. Kościuszki4:528:4714:0716:57
Dąbrowice skrzyżowanie4:566:017:11 (S)8:369:5111:2614:1616:11 (S)16:11 (W)18:36Dąbrowice skrzyżowanie4:568:5114:1117:01
Drzewianowo nr 24:576:027:12 (S)8:379:5211:2714:1716:12 (S)16:12 (W)18:37Drzewianowo nr 24:578:5214:1217:02
Drzewianowo4:596:047:14 (S)8:399:5411:2914:1916:14 (S)16:14 (W)18:39Drzewianowo4:598:5414:1417:04
Słupowo5:026:077:17 (S)8:429:5711:3214:2216:17 (S)16:17 (W)18:42Słupowo5:028:5714:1717:06
Słupowo (przy pomniku)5:046:097:19 (S)8:449:5911:3414:2416:19 (S)16:19 (W)18:44Słupowo (przy pomniku)5:048:5914:1917:07
Prosperowo skrzyżowanie5:056:107:20 (S)8:4510:0011:3514:2516:20 (S)16:20 (W)18:45Prosperowo skrzyżowanie5:059:0014:2017:08
Trzemiętowo (Prosperowo działki)5:066:117:21 (S)8:4610:0111:3614:2616:21 (S)16:21 (W)18:46Trzemiętowo (Prosperowo działki)5:069:0114:2117:09
Trzemiętowo skrzyżowanie5:086:137:23 (S)8:4810:0311:3814:2816:23 (S)16:23 (W)18:48Trzemiętowo skrzyżowanie5:089:0314:2317:11
Trzemiętowo szkoła5:096:147:24 (S)8:4910:0411:3914:2916:24 (S)Trzemiętowo szkoła5:099:0414:2417:12
Trzemiętowo Dom Dziecka5:106:157:25 (S)8:5010:0511:4014:3016:25 (S)Trzemiętowo Dom Dziecka5:109:0514:2517:13
Gliszcz5:126:177:27 (S)8:5210:0711:4214:3216:27 (S)Gliszcz5:129:0714:2717:15
Samsieczno5:146:197:29 (S)8:5410:0911:4414:3416:29 (S)Samsieczno5:149:0914:2917:17
Michalin5:166:217:31 (S)8:5610:1111:4614:3616:31 (S)Michalin5:169:1114:3117:19
Teresin5:176:227:32 (S)8:5710:1211:4714:3716:32 (S)Teresin5:179:1214:3217:20
Goncarzewy5:206:257:35 (S)9:0010:1511:5014:4016:35 (S)Goncarzewy5:209:1514:3517:22
Ugoda5:216:267:36 (S)9:0110:1611:5114:4116:36 (S)Ugoda5:219:1614:3617:23
Sitno I5:226:277:37 (S)9:0210:1711:5214:4216:37 (S)Sitno I5:229:1714:3717:24
Sitno5:236:287:38 (S)9:0310:1811:5314:4316:38 (S)Sitno5:239:1814:3817:25
Sicienko5:256:307:40 (S)9:0510:2011:5514:4516:40 (S)16:30 (W)18:5521:05Sicienko5:259:2014:4017:26
Wojnowo5:296:347:44 (S)9:0910:2411:5914:4916:43 (S)16:33 (W)18:5821:08Wojnowo5:299:2414:4417:29
Osówiec5:326:377:47 (S)9:1210:2712:0214:5216:46 (S)16:36 (W)19:0121:11Osówiec5:329:2714:4717:32
Osówiec I5:336:387:48 (S)9:1310:2812:0314:5316:47 (S)16:37 (W)19:0221:12Osówiec I5:339:2814:4817:33
Osówiec (Leśniczówka)5:356:407:50 (S)9:1510:3012:0514:5516:49 (S)16:39 (W)19:0421:14Osówiec (Leśniczówka)5:359:3014:5017:35
Bydgoszcz: ul. Kolbego – Wielorybia5:376:427:52 (S)9:1710:3212:0714:5716:50 (S)16:40 (W)19:0521:15Bydgoszcz: ul. Kolbego – Wielorybia5:379:3214:5217:36
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kolbego5:396:447:54 (S)9:1910:3412:0914:5916:52 (S)16:42 (W)19:0721:17Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kolbego5:399:3414:5417:38
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa5:426:477:57 (S)9:2210:3712:1215:0216:54 (S)16:44 (W)19:0921:19Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Filtrowa5:429:3714:5717:40
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Flisacka5:436:487:58 (S)9:2310:3812:1315:0516:55 (S)16:45 (W)19:1021:20Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Flisacka5:439:3815:0017:41
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kraszewskiego5:446:497:59 (S)9:2510:4012:1515:0716:57 (S)16:47 (W)19:1221:22Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka – Kraszewskiego5:449:4015:0217:43
Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 1015:466:518:01 (S)9:2610:4112:1615:0816:58 (S)16:48 (W)19:1321:23Bydgoszcz: ul. Grunwaldzka 1015:469:4115:0317:44
Bydgoszcz: R. Grunwaldzkie (Św. Trójcy)5:496:548:04 (S)9:2910:4412:1915:1117:00 (S)16:50 (W)19:1521:25Bydgoszcz: R. Grunwaldzkie (Św. Trójcy)5:499:4415:0617:46
Bydgoszcz: Plac Teatralny5:516:568:06 (S)9:3110:4612:2115:1317:02 (S)16:52 (W)19:1721:27Bydgoszcz: Plac Teatralny5:519:4615:0817:48
Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza)5:536:588:08 (S)9:3310:4812:2315:1517:04 (S)16:54 (W)19:1921:29Bydgoszcz: Rondo Jagiellonów (Urocza)5:539:4815:1017:50
Bydgoszcz: Dworzec Autobusowy5:557:008:10 (S)9:3510:5012:2515:1717:06 (S)16:56 (W)19:2121:31Bydgoszcz: Dworzec Autobusowy5:559:5015:1217:52
Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki5:567:018:11 (S)9:3610:5112:2615:1817:07 (S)16:57 (W)19:2221:32Bydgoszcz: Ogińskiego – Moniuszki5:569:5115:1317:53
Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie5:577:028:12 (S)9:3710:5212:2715:1917:08 (S)16:58 (W)19:2321:33Bydgoszcz: Rondo Wielkopolskie5:579:5215:1417:54

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej
W – kursuje w dni bez nauki szkolnej

image_pdfimage_print