1

Rozkład jazdy linii 212 Nakło – Liszkówko

Rozkład jazdy linii 212 – Nakło nad Notecią – Liszkówko (ważny od 1.10.2021)

Przystanki

Od poniedziałku do piątku

w dni robocze

Nakło nad Notecią, ul. Nowa 6:10 16:45
Nakło nad Notecią, ul. Potulicka 6:13 16:48
Nakło nad Notecią, ul. Ks. Skargi 6:15 16:50
Nakło nad Notecią, ul. Jackowskiego 6:17 16:52
Nakło nad Notecią, ul. Staszica I 6:19 16:54
Nakło nad Notecią, ul. Staszica II 6:21 16:56
Lubaszcz 6:25 17:00
Śmielin I 6:27 17:02
Śmielin wybudowanie 6:29 17:04
Dębowo (szkoła) 6:31 17:06
Dębowo (skrzyżowanie z drogą gminną 090116C Dębowo – Wyrza) 6:33 17:08
Broniewo wieś 6:35 17:10
Broniewo (skrzyżowanie z drogą powiatową nr 1906C Dziunin – Mrocza) 6:37 17:12
Dębionek (Dębionek II – wieś) 6:43 17:18
Dębionek 6:46 17:21
Radzicz (nr 24) 6:52 17:27
Liszkówko 6:57 17:32

Rozkład jazdy linii 212 – Liszkówko – Nakło Nad Notecią (ważny od 1.10.2021)

Przystanki

Od poniedziałku do piątku

w dni robocze

Liszkówko 7:00 17:35
Radzicz 7:05 17:40
Dębionek (sklep) 7:11 17:46
Dębionek II – wieś 7:14 17:49
Broniewo (skrzyżowanie z drogą powiatową 1906C) 7:20 17:55
Broniewo wieś 7:22 17:57
Dębowo (skrzyżowanie z drogą gminną 090116C Dębowo -Wyrza) 7:24 17:59
Dębowo szkoła 7:27 18:02
Śmielin II 7:30 18:05
Śmielin I 7:32 18:07
Lubaszcz 7:34 18:09
Nakło nad Notecią, ul. Staszica II 7:38 18:13
Nakło nad Notecią, ul. Staszica I 7:40 18:15
Nakło nad Notecią, ul. Dąbrowskiego 7:41 18:16
Nakło nad Notecią, ul. Ks. Skargi 7:44 18:19
Nakło nad Notecią, ul. Nowa 7:46 18:21