Rozkład jazdy linii 14 Gminy Koronowo

Koronowo – Salno – Byszewo – Wierzchucin Królewski – Łąsko Wielkie – Wilcze – Osiek – Wiskitno – Wierzchucin Królewski – Byszewo – Salno – Koronowo

Linia użyteczności publicznej Gminy Koronowo nr 14 kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, od 3.10.2022.

Przystanek pn-pt w dni robocze pn-pt w dni robocze
Koronowo II 4:55 16:40
Koronowo Aleje Wolności – /Hala sportowa 4:57 16:42
Koronowo Aleje Wolności /bloki/ 4:58 16:43
Koronowo Aleje Wolności – Przemysłowa 4:59 16:44
Koronowo Pomianowskiego (szkoła) 5:00 16:45
Koronowo Pomianowskiego UG 5:01 16:46
Koronowo ul. Paderewskiego 21 Dw 5:03 16:48
Bieskowo 5:07 16:52
Więzowno 5:10 16:55
Więzowno I 5:11 16:56
Salno I 5:12 16:57
Salno 5:14 16:59
Byszewo przy kościele 5:18 17:03
Byszewo 5:19 17:04
Byszewo wybudowanie 5:21 17:06
Wierzchucin Królewski 5:25 17:10
Łąsko Małe I 5:30 17:15
Łąsko Wielkie 5:36 17:21
Wilcze 5:40 17:25
Sitowiec szkoła 5:47 17:32
Osiek 5:51 17:36
Osiek I 5:54 17:39
Wiskitno 5:57 17:42
Wierzchucin Królewski 6:02 17:47
Wierzchucin Królewski skrzyż. 6:03 17:48
Byszewo wyb. 6:06 17:51
Byszewo 6:08 17:53
Byszewo przy kościele 6:09 17:54
Salno 6:12 17:57
Salno I 6:13 17:58
Więzowno I 6:14 17:59
Więzowno 6:15 18:00
Bieskowo 6:19 18:04
Koronowo D.A. 6:23 18:08
Koronowo Pomianowskiego (Urząd Miejski) 6:24 18:09
Koronowo Pomianowskiego (szkoła) 6:25 18:10
Koronowo Aleje Wolności – Przemysłowa 6:26 18:11
Koronowo Aleje Wolności /bloki/ 6:27 18:12
Koronowo Aleje Wolnosci – /Hala sportowa 6:28 18:13
Koronowo II 6:30 18:15