Rozkład jazdy linii 12 Gminy Koronowo

Koronowo – Wtelno – Gogolinek – Witoldowo – Gogolin – Salno – Koronowo

Linia użyteczności publicznej Gminy Koronowo nr 12 kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, od 3.10.2022.

Przystanek pt-pt w dni robocze pt-pt w dni robocze
Koronowo II 6:40 15:35
Koronowo Aleje Wolności – /Hala sportowa 6:42 15:37
Koronowo Aleje Wolności /bloki/ 6:43 15:38
Koronowo Aleje Wolności – Przemysłowa 6:44 15:39
Koronowo Pomianowskiego (ogrody działkowe) 6:45 15:40
Koronowo Pomianowskiego (szkoła) 6:46 15:41
Koronowo ul. Paderewskiego 21 Dw 6:48 15:43
Stary Dwór 6:53 15:48
Okole – Koronowska 6:55 15:50
Stopka 6:58 15:53
Gościeradz I Kopalnia 6:59 15:54
Gościeradz II 7:01 15:56
Wtelno Koronowska (Tryszczyn skrzyżowanie) 7:04 15:59
Wtelno I (ul. Akacjowa) 7:07 16:02
Gogolinek 5 7:13 16:08
Witoldowo 7:16 16:11
Gogolin 7:19 16:14
Salno 7:24 16:19
Więzowno I 7:26 16:21
Więzowno 7:28 16:23
Bieskowo 7:31 16:26
Koronowo D.A. 7:35 16:30
Koronowo Pomianowskiego (Urząd Miejski) 7:36 16:31
Koronowo Pomianowskiego (szkoła) 7:37 16:32
Koronowo Aleje Wolności – Przemysłowa 7:39 16:34
Koronowo Aleje Wolnosci – /Hala sportowa 7:40 16:35
Koronowo II 7:42 16:37