1

Dziękujemy za zamówienie biletu

Dziękujemy za złożenie zamówienia na bilet okresowy


Po otrzymaniu wniosku i wpłaty, Twój bilet będzie gotowy do odbioru w ciągu 5 dni.  Jeżeli wniosek będzie niekompletny lub wystąpią inne komplikacje na pewno się z Tobą skontaktujemy.

 

Po otrzymaniu karty


Po otrzymaniu karty od kierowcy, należy ją każdorazowo odbijać na bileterce przy wsiadaniu do autobusu. Przygotowanie karty przed wejściem do autobusu przyspiesza zajecie miejsca w pojeździe.

 

Jak przedłużać ważność biletu?


Jeżeli zdecydujesz się na przedłużenie biletu o kolejny taki sam okres np. miesiąc lub 30 dni na tej samej trasie co dotychczas, bez żadnych modyfikacji, to bilet może być przedłużony u kierowcy w autobusie przez przyłożenie do bileterki i wniesienie opłaty.

Jeśli ma nastąpić jakakolwiek modyfikacja, np. terminu ważności, trasy, wówczas należy pobrać od kierowcy lub ze strony papierowy druk zamówienia biletu i po czytelnym wypełnieniu oddać kierowcy wraz z kartą. Kierowca wyda potwierdzenie przyjęcia, a karta zostanie odpowiednio zakodowana przez nas w biurze i zwrócona do tego samego autobusu w którym została złożona (na tę samą godzinę kursu).