Rozkład jazdy linii 412/414 Bydgoszcz – Sicienko – Dąbrówka Nowa (ważny od 10.12.2017)

przez Osówiec, Wojnowo


414

1-5 S

412

1-5 S
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 6:55 14:35
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy (przed CH Fokus) 06:57 14:37
Bydgoszcz, Jagiellońska – Piotrowskiego 06:58 14:38
Bydgoszcz, Focha – Opera 07:01 14:43
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 07:04 14:46
Bydgoszcz, Grunwaldzka 90 07:06 14:48
Bydgoszcz, Rondo Maczka 07:08 14:51
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 07:10 14:53
Bydgoszcz, Kolbego – Grunwaldzka 07:16 14:57
Bydgoszcz, Rekinowa 07:19 15:00
Osówiec Leśniczówka 07:21 15:02
Osówiec I 07:23 15:04
Osówiec 07:25 15:06
Wojnowo 07:29 15:10
Sicienko 07:32 15:13
Dąbrówka Nowa II 15:16
Dąbrówka Nowa I 15:17
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
S – kursuje w dni nauki szkolnej

 

 

 

Rozkład jazdy linii 412/414 Dąbrówka Nowa – Sicienko – Bydgoszcz (ważny od 1.10.2017)

przez Wojnowo, Osówiec


412

1-5 S

414

1-5 S

412

1-5 S
Dąbrówka Nowa I 06:10 15:25
Dąbrówka Nowa II 06:12 15:27
Sicienko 06:15 08:55 15:30
Wojnowo 06:18 08:58 15:33
Osówiec 06:22 09:02 15:37
Osówiec I 06:24 09:04 15:39
Osówiec Leśniczówka 06:26 09:06 15:41
Bydgoszcz, Kolbego – Wielorybia 06:28 09:09 15:43
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kolbego 06:31 09:12 15:46
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 06:35 09:15 15:50
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Flisacka 06:36 09:16 15:51
Bydgoszcz, Grunwaldzka 101 06:40 09:20 15:55
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 06:44 09:24 15:59
Bydgoszcz, Plac Teatralny 06:46 09:26 16:01
Bydgoszcz, Rondo Jagiellonów (Jagiellońska 28) 06:49 09:29 16:04
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy 06:52 09:32 16:07
Bydgoszcz, Ogińskiego – Moniuszki 06:53 09:33 16:08
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 06:54 09:34 16:09
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze

S – kursuje w dni nauki szkolnej

Drukuj