Rozkład jazdy linii 408 – Bydgoszcz – Paterek (ważny od 10 grudnia 2017)

przez Potulice, Nakło

1-6, b 1-5, b 1-6, b 1-7, b 1-5, b 1-6, b 1-7, b 1-5, b 1-5, b 1-6, b 1-7, b 1-5, b 1-6, b 1-7, b 1-5, b 1-6, b, m 1-7, b, m 1-6, b, m 1-5, b, m
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 4:45 5:35 6:30 7:25 8:25 9:25 10:25 11:15 12:15 12:55 14:00 14:55 15:55 16:55 17:55 19:00 19:45 21:05 22:10
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy 4:47 5:37 6:32 7:27 8:27 9:27 10:27 11:17 12:17 12:57 14:03 14:58 15:58 16:58 17:58 19:02 19:47 21:07 22:12
Bydgoszcz, Jagiellońska – Piotrowskiego 4:48 5:38 6:33 7:28 8:28 9:28 10:28 11:18 12:18 12:58 14:05 15:00 16:00 17:00 18:00 19:03 19:48 21:08 22:13
Bydgoszcz, Focha – Opera 4:51 5:41 6:36 7:33 8:33 9:33 10:33 11:23 12:23 13:03 14:10 15:05 16:05 17:05 18:05 19:06 19:51 21:11 22:16
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 4:54 5:44 6:39 7:36 8:36 9:36 10:36 11:26 12:26 13:06 14:13 15:08 16:08 17:08 18:08 19:09 19:54 21:14 22:19
Bydgoszcz, Nakielska – Wrzesińska 4:56 5:46 6:41 7:38 8:38 9:38 10:38 11:28 12:28 13:08 14:15 15:10 16:10 17:10 18:10 19:11 19:56 21:16 22:21
Bydgoszcz, Nakielska – Widok 4:58 5:48 6:43 7:40 8:40 9:40 10:40 11:30 12:30 13:10 14:17 15:12 16:12 17:12 18:12 19:13 19:58 21:18 22:23
Bydgoszcz, Nakielska – Wiśniowa 4:59 5:49 6:44 7:41 8:41 9:41 10:41 11:31 12:31 13:11 14:18 15:13 16:13 17:13 18:13 19:14 19:59 21:19 22:24
Bydgoszcz, Nakielska – Żywiecka 5:00 5:50 6:45 7:42 8:42 9:42 10:42 11:32 12:32 13:12 14:19 15:14 16:14 17:14 18:14 19:15 20:00 21:20 22:25
Bydgoszcz, Nakielska – Lisia 5:02 5:52 6:47 7:44 8:44 9:44 10:44 11:34 12:34 13:14 14:21 15:16 16:16 17:16 18:16 19:17 20:02 21:22 22:27
Lisi Ogon, ul. Bydgoska/Spokojna 1 5:04 5:54 6:49 7:46 8:46 9:46 10:46 11:36 12:36 13:16 14:23 15:18 16:18 17:18 18:18 19:19 20:04 21:24 22:29
Lisi Ogon, ul. Potulicka/Szlachecka 5:05 5:55 6:50 7:47 8:47 9:47 10:47 11:37 12:37 13:17 14:24 15:19 16:19 17:19 18:19 19:20 20:05 21:25 22:30
Lisi Ogon, ul. Potulicka 32/Hubertusa 5:06 5:56 6:51 7:48 8:48 9:48 10:48 11:38 12:38 13:18 14:25 15:20 16:20 17:20 18:20 19:21 20:06 21:26 22:31
Łochowo, Szosa Bydgoska/Kasztanowa 5:07 5:57 6:52 7:49 8:49 9:49 10:49 11:39 12:39 13:19 14:26 15:21 16:21 17:21 18:21 19:22 20:07 21:27 22:32
Łochowo, ul. Szosa Bydgoska/Grabowa 5:09 5:59 6:54 7:51 8:51 9:51 10:51 11:41 12:41 13:21 14:28 15:23 16:23 17:23 18:23 19:24 20:09 21:29 22:34
Łochowo, Szosa Nakielska/Czereśniowa 5:10 6:00 6:55 7:52 8:52 9:52 10:52 11:42 12:42 13:22 14:29 15:24 16:24 17:24 18:24 19:25 20:10 21:30 22:35
Łochowo, ul. Nakielska 34 (cmentarz) 5:11 6:01 6:56 7:53 8:53 9:53 10:53 11:43 12:43 13:23 14:30 15:25 16:25 17:25 18:25 19:26 20:11 21:31 22:36
Łochowice I, ul. Nakielska 5:12 6:02 6:57 7:54 8:54 9:54 10:54 11:44 12:44 13:24 14:31 15:26 16:26 17:26 18:26 19:27 20:12 21:32 22:37
Łochowice, ul. Nakielska 5:13 6:03 6:58 7:55 8:55 9:55 10:55 11:45 12:45 13:25 14:32 15:27 16:27 17:27 18:27 19:28 20:13 21:33 22:38
Niedola 5:15 6:05 7:00 7:57 8:57 9:57 10:57 11:47 12:47 13:27 14:34 15:29 16:29 17:29 18:29 19:30 20:15 21:35 22:40
Gorzeń (Ferma kur) 5:17 6:07 7:02 7:59 8:59 9:59 10:59 11:49 12:49 13:29 14:36 15:31 16:31 17:31 18:31 19:32 20:17 21:37 22:42
Gorzeń Wieś 5:19 6:09 7:04 8:01 9:01 10:01 11:01 11:51 12:51 13:31 14:38 15:33 16:33 17:33 18:33 19:34 20:19 21:39 22:44
Potulice ul. Bydgoska (ogródki działkowe) 5:22 6:12 7:07 8:04 9:04 10:04 11:04 11:54 12:54 13:34 14:41 15:36 16:36 17:36 18:36 19:37 20:22 21:42 22:47
Potulice ul. Bydgoska (Zakład Karny) 5:23 6:13 7:08 8:15 9:05 10:05 11:05 11:55 12:55 13:35 14:42 15:37 16:37 17:37 18:37 19:38 20:23 21:43 22:48
Występ (ul. Rybacka) 5:25 6:15 7:10 8:07 9:07 10:07 11:07 11:57 12:57 13:37 14:44 15:39 16:39 17:39 18:39 19:40 20:25 21:45 22:50
Występ (ul. Świerkowa) 5:26 6:16 7:11 8:08 9:08 10:08 11:08 11:58 12:58 13:38 14:45 15:40 16:40 17:40 18:40 19:41 20:26 21:46 22:51
Występ (szkoła) 5:27 6:17 7:12 8:09 9:09 10:09 11:09 11:59 12:59 13:39 14:46 15:41 16:41 17:41 18:41 19:42 20:27 21:47 22:52
Nakło, ul. Potulicka 5:31 6:21 7:16 8:13 9:13 10:13 11:13 12:03 13:03 13:43 14:50 15:45 16:45 17:45 18:45 19:46 20:31 21:51 22:56
Nakło, ul. Ks. Skargi 5:33 6:23 7:18 8:15 9:15 10:15 11:15 12:05 13:05 13:45 14:52 15:47 16:47 17:47 18:47 19:48 20:33 21:53 22:58
Nakło, ul. Jackowskiego nr 4 5:35 6:25 7:20 8:17 9:17 10:17 11:17 12:07 13:07 13:47 14:54 15:49 16:49 17:49 18:49 19:50 20:35 21:55 23:00
Nakło, ul. Poznańska 5:38 6:28 7:23 8:21 9:21 10:21 11:21 12:11 13:11 13:51 14:58 15:53 16:53 17:53 18:53 19:54 20:39 21:58 23:03
Paterek wyb. (przed rondem) 5:41 6:31 7:26 8:24 9:24 10:24 11:24 12:14 13:14 13:54 15:01 15:56 16:56 17:56 18:56 19:57 20:42 22:01 23:06
Paterek wyb. I (za rondem) – bloki 5:42 6:32 7:27 8:25 9:25 10:25 11:25 12:15 13:15 13:55 15:02 15:57 16:57 17:57 18:57 19:58 20:43 22:02 23:07
Paterek, ul. Przemysłowa 5:44 6:34 7:29 13:17 13:57 15:04 22:03
Paterek, ul. Przemysłowa 5:45 6:35 7:30 13:18 13:58 15:05 22:05

 

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli oraz w święta
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele
b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
m – nie kursuje w dniu 24 XII i w dniu 31.XII

Drukuj

 

Rozkład jazdy linii 408 – Paterek – Bydgoszcz (ważny od 10 grudnia 2017)

przez Nakło, Potulice

1-5, b 1-6, b 1-7, b 1-5, b 1-6, b 1-7, b 1-5, b 1-6, b 1-7, b 1-5, b 1-5, b 1-6, b 1-7, b 1-5, b 1-6, b 1-7, b 1-6, b, m 1-5, b, m 1-5, b, m
Paterek, ul. Przemysłowa 6:10 6:40 7:35 13:25 14:15 15:25 22:05
Paterek, ul. Przemysłowa – ZNTK 6:11 6:41 7:36 13:26 14:16 15:26 22:06
Paterek, wyb. 6:12 6:42 7:37 13:27 14:17 15:27 22:07
Paterek, wyb. I (za rondem) – bloki 4:25 5:10 6:13 6:43 7:38 8:50 9:50 10:50 11:40 12:20 13:28 14:18 15:28 16:20 17:20 18:30 20:00 21:00 22:08
Paterek, wyb. (przed rondem) 4:27 5:12 6:15 6:45 7:40 8:52 9:52 10:52 11:42 12:22 13:30 14:20 15:30 16:22 17:22 18:32 20:02 21:02 22:10
Nakło, ul. Poznańska 4:30 5:15 6:18 6:48 7:43 8:55 9:55 10:55 11:45 12:25 13:33 14:23 15:33 16:25 17:25 18:35 20:05 21:05 22:13
Nakło, ul. Bydgoska 39 4:32 5:17 6:20 6:50 7:45 8:57 9:57 10:57 11:47 12:27 13:35 14:25 15:35 16:27 17:27 18:37 20:07 21:07 22:15
Nakło, ul. Potulicka (Biedronka) 4:33 5:18 6:21 6:51 7:46 8:58 9:58 10:58 11:48 12:28 13:36 14:26 15:36 16:28 17:28 18:38 20:08 21:08 22:16
Występ (szkoła) 4:37 5:22 6:25 6:55 7:50 9:02 10:02 11:02 11:52 12:32 13:40 14:30 15:40 16:32 17:32 18:42 20:12 21:12 22:20
Występ (ul. Świerkowa) 4:38 5:23 6:26 6:56 7:51 9:03 10:03 11:03 11:53 12:33 13:41 14:31 15:41 16:33 17:33 18:43 20:13 21:13 22:21
Występ (ul. Rybacka) 4:39 5:24 6:27 6:57 7:52 9:04 10:04 11:04 11:54 12:34 13:42 14:32 15:42 16:34 17:34 18:44 20:14 21:14 22:22
Potulice, ul. Bydgoska (Zakład Karny) 4:41 5:26 6:29 6:59 7:54 9:06 10:06 11:06 11:56 12:36 13:44 14:34 15:44 16:36 17:36 18:46 20:16 21:16 22:24
Potulice, ul. Bydgoska (ogródki działkowe) 4:42 5:27 6:30 7:00 7:55 9:07 10:07 11:07 11:57 12:37 13:45 14:35 15:45 16:37 17:37 18:47 20:17 21:17 22:25
Gorzeń (wieś) 4:45 5:30 6:33 7:03 7:58 9:10 10:10 11:10 12:00 12:40 13:48 14:38 15:48 16:40 17:40 18:50 20:20 21:20 22:28
Gorzeń (Ferma kur) 4:47 5:32 6:35 7:05 8:00 9:12 10:12 11:12 12:02 12:42 13:50 14:40 15:50 16:42 17:42 18:52 20:22 21:22 22:30
Niedola 4:49 5:34 6:37 7:07 8:02 9:14 10:14 11:14 12:04 12:44 13:52 14:42 15:52 16:44 17:44 18:54 20:24 21:24 22:32
Łochowice, ul. Nakielska 4:51 5:36 6:39 7:09 8:04 9:16 10:16 11:16 12:06 12:46 13:54 14:44 15:54 16:46 17:46 18:56 20:26 21:26 22:34
Łochowice I, ul. Nakielska 4:52 5:37 6:40 7:10 8:05 9:17 10:17 11:17 12:07 12:47 13:55 14:45 15:55 16:47 17:47 18:57 20:27 21:27 22:35
Łochowo, ul. Nakielska 33 4:53 5:38 6:41 7:11 8:06 9:18 10:18 11:18 12:08 12:48 13:56 14:46 15:56 16:48 17:48 18:58 20:28 21:28 22:36
Łochowo, Szosa Nakielska/Topolowa 4:54 5:39 6:42 7:12 8:07 9:19 10:19 11:19 12:09 12:49 13:57 14:47 15:57 16:49 17:49 18:59 20:29 21:29 22:37
Łochowo, Szosa Nakielska/Wierzbowa 4:55 5:40 6:43 7:13 8:08 9:20 10:20 11:20 12:10 12:50 13:58 14:48 15:58 16:50 17:50 19:00 20:30 21:30 22:38
Łochowo, Szosa Bydgoska/Kwiatowa 4:57 5:42 6:45 7:15 8:10 9:22 10:22 11:22 12:12 12:52 14:00 14:50 16:00 16:52 17:52 19:02 20:32 21:22 22:40
Lisi Ogon, ul. Potulicka – Wyczynowa 4:58 5:43 6:46 7:16 8:11 9:23 10:23 11:23 12:13 12:53 14:01 14:51 16:01 16:53 17:53 19:03 20:33 21:33 22:41
Lisi Ogon, ul. Potulicka – Dworska 4:59 5:44 6:47 7:17 8:12 9:24 10:24 11:24 12:14 12:54 14:02 14:52 16:02 16:54 17:54 19:04 20:34 21:34 22:42
Lisi Ogon, ul. Bydgoska 10-12 5:00 5:45 6:48 7:18 8:13 9:25 10:25 11:25 12:15 12:55 14:03 14:53 16:03 16:55 17:55 19:05 20:35 21:35 22:43
Bydgoszcz, Nakielska – Lisia 5:02 5:47 6:50 7:20 8:15 9:27 10:27 11:27 12:17 12:57 14:05 14:55 16:05 16:57 17:57 19:07 20:37 21:37 22:45
Bydgoszcz, Nakielska – Żywiecka 5:04 5:49 6:52 7:22 8:17 9:29 10:29 11:29 12:19 12:59 14:07 14:57 16:07 16:59 17:59 19:09 20:39 21:39 22:47
Bydgoszcz, Nakielska – Wiśniowa 5:05 5:50 6:53 7:23 8:18 9:30 10:30 11:30 12:20 13:00 14:08 14:58 16:08 17:00 18:00 19:10 20:40 21:40 22:48
Bydgoszcz, Nakielska – Widok 5:06 5:51 6:54 7:24 8:19 9:31 10:31 11:31 12:21 13:01 14:09 14:59 16:09 17:01 18:01 19:11 20:41 21:41 22:49
Bydgoszcz, Nakielska – Wrzesińska 5:09 5:54 6:57 7:27 8:22 9:34 10:34 11:34 12:24 13:04 14:12 15:02 16:12 17:04 18:04 19:14 20:44 21:44 22:52
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 5:13 5:58 7:01 7:31 8:26 9:38 10:38 11:38 12:28 13:08 14:16 15:06 16:16 17:08 18:08 19:18 20:48 21:88 22:56
Bydgoszcz, Plac Teatralny 5:15 6:00 7:03 7:33 8:28 9:40 10:40 11:40 12:30 13:10 14:18 15:08 16:18 17:10 18:10 19:20 20:50 21:50 22:58
Bydgoszcz, Rondo Jagiellonów 5:18 6:03 7:06 7:36 8:31 9:43 10:43 11:43 12:33 13:13 14:21 15:11 16:21 17:13 18:13 19:23 20:53 21:53 23:01
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy 5:21 6:06 7:09 7:39 8:34 9:46 10:46 11:46 12:36 13:16 14:24 15:14 16:24 17:16 18:16 19:26 20:56 21:56 23:04
Bydgoszcz, Ogińskiego – Moniuszki 5:22 6:07 7:10 7:40 8:35 9:47 10:47 11:47 12:37 13:17 14:25 15:15 16:25 17:17 18:17 19:27 20:57 21:57 23:05
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 5:23 6:08 7:11 7:41 8:36 9:48 10:48 11:48 12:38 13:18 14:26 15:16 16:26 17:18 18:18 19:28 20:58 21:58 23:06

 

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli oraz w święta
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele
b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
m – nie kursuje w dniu 24 XII i w dniu 31.XII

Rozkład jazdy ważny od 10 grudnia 2017

Drukuj