Rozkład jazdy linii 407 – Bydgoszcz – Kraczki

przez Ślesin, Nakło, Sadki, Mrozowo

1-5, b 6, b 1-5, bNiski 6, b 1-5, b 1-5, b 6, 7, b 1-5, bNiski 1-6, b 1-7, b 1-5, bNiski 1-5, b 1-5, b 6, 7, b 1-6, bNiski 1-5, b 1-6, b 1-5, bNiski 6, 7, b 1-5, b, m 1-6, b, mNiski 1-5, b, m
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 4:35 4:35 5:50 5:50 6:25 7:25 7:25 8:50 10:00 10:50 11:55 13:20 14:25 14:25 15:20 16:25 17:35 18:15 18:15 19:25 21:30 22:15
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy (przed CH Fokus) 4:36 4:36 5:52 5:52 6:28 7:28 7:28 8:53 10:03 10:53 11:58 13:23 14:28 14:28 15:23 16:28 17:38 18:17 18:17 19:26 21:31 22:16
Bydgoszcz, Jagiellońska – Piotrowskiego 4:37 4:37 5:53 5:53 6:30 7:30 7:30 8:55 10:05 10:55 12:00 13:25 14:30 14:30 15:25 16:30 17:40 18:18 18:18 19:27 21:32 22:17
Bydgoszcz, Focha – Opera 4:40 4:40 5:56 5:56 6:33 7:33 7:33 8:58 10:08 10:58 12:03 13:30 14:35 14:35 15:30 16:35 17:45 18:23 18:23 19:30 21:35 22:20
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 4:42 4:42 5:58 5:58 6:37 7:37 7:37 9:02 10:12 11:02 12:07 13:34 14:39 14:39 15:34 16:39 17:49 18:27 18:27 19:34 21:37 22:22
Bydgoszcz, Grunwaldzka 90 4:44 4:44 6:00 6:00 6:39 7:39 7:39 9:04 10:14 11:04 12:09 13:36 14:41 14:41 15:36 16:41 17:51 18:29 18:29 19:36 21:39 22:24
Bydgoszcz, Rondo Maczka 4:47 4:47 6:03 6:03 6:42 7:42 7:42 9:07 10:17 11:07 12:12 13:39 14:44 14:44 15:39 16:44 17:54 18:32 18:32 19:39 21:42 22:27
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 4:48 4:48 6:05 6:05 6:44 7:44 7:44 9:09 10:19 11:09 12:14 13:41 14:46 14:46 15:41 16:46 17:56 18:34 18:34 19:40 21:43 22:28
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kolbego 4:50 4:50 6:09 6:09 6:48 7:48 7:48 9:13 10:23 11:13 12:18 13:45 14:50 14:50 15:45 16:50 18:00 18:38 18:38 19:42 21:45 22:30
Pawłówek I 4:54 4:54 6:11 6:11 6:52 7:52 7:52 9:17 10:27 11:17 12:22 13:49 14:54 14:54 15:49 16:54 18:04 18:42 18:42 19:46 21:48 22:33
Pawłówek II 4:56 4:56 6:13 6:13 6:54 7:54 7:54 9:19 10:29 11:19 12:24 13:51 14:56 14:56 15:51 16:56 18:06 18:44 18:44 19:48 21:50 22:35
Kruszyn 4:58 4:58 6:15 6:15 6:56 7:56 7:56 9:21 10:31 11:21 12:26 13:53 14:58 14:58 15:53 16:58 18:08 18:46 18:46 19:50 21:52 22:37
Zielonczyn 5:00 5:00 6:17 6:17 6:58 7:58 7:58 9:23 10:33 11:23 12:28 13:55 15:00 15:00 15:55 17:00 18:10 18:48 18:52 19:52 21:54 22:39
Strzelewo 5:04 5:04 6:21 6:21 7:02 8:02 8:02 9:27 10:37 11:27 12:32 13:59 15:04 15:04 15:59 17:04 18:14 18:52 18:52 19:56 21:57 22:42
Minikowo 5:07 5:07 6:24 6:24 7:05 8:05 8:05 9:30 10:40 11:30 12:35 14:02 15:07 15:07 16:02 17:07 18:17 18:55 18:55 19:59 22:00 22:45
Ślesin II 5:10 5:10 6:27 6:27 7:08 8:08 8:08 9:33 10:43 11:33 12:38 14:05 15:10 15:10 16:05 17:10 18:20 18:58 18:58 20:02 22:03 22:48
Ślesin I 5:11 5:11 6:28 6:28 7:09 8:09 8:09 9:34 10:44 11:34 12:39 14:06 15:11 15:11 16:06 17:11 18:21 18:59 18:59 20:03 22:04 22:49
Trzeciewnica wybudowanie 5:13 5:13 6:30 6:30 7:11 8:11 8:11 9:36 10:46 11:36 12:41 14:08 15:13 15:13 16:08 17:13 18:23 19:01 19:01 20:05 22:06 22:51
Trzeciewnica 5:16 5:16 6:33 6:33 7:14 8:14 8:14 9:39 10:49 11:39 12:44 14:11 15:16 15:16 16:11 17:16 18:26 19:04 19:04 20:08 22:09 22:54
Nakło, ul. Nowa 5:19 5:19 6:36 6:36 7:17 8:17 8:17 9:42 10:52 11:42 12:47 14:14 15:19 15:19 16:14 17:19 18:29 19:07 19:07 20:11 22:12 22:57
Nakło, ul. Jackowskiego nr 4 5:21 5:21 6:38 6:38 7:21 8:21 8:21 9:46 10:56 11:46 12:51 14:18 15:23 15:23 16:18 17:23 18:33 19:11 19:11 20:15 22:14 22:59
Nakło, ul. Ks. Skargi 5:23 5:23 6:40 6:40 7:23 8:23 8:23 9:48 10:58 11:48 12:56 14:23 15:28 15:28 16:23 17:28 18:38 19:14 19:14 20:18 22:17 23:01
Nakło, ul. Staszica I 5:27 5:27 6:44 6:44 7:27 8:27 8:27 9:52 11:02 11:52 13:00 14:27 15:32 15:32 16:27 17:27 18:42 19:18 19:18 20:22 22:21 23:05
Nakło, ul. Staszica II 5:29 5:29 6:46 6:46 7:29 8:29 8:29 9:54 11:04 11:54 13:02 14:29 15:34 15:34 16:29 17:34 18:44 19:20 19:20 20:24 22:23 23:07
Lubaszcz 5:32 5:32 6:49 6:49 7:32 8:32 8:32 9:57 11:07 11:57 13:05 14:32 15:37 15:37 16:32 17:37 18:47 19:23 19:23 20:27 22:26 23:10
Śmielin 5:34 5:34 6:51 6:51 7:34 8:34 8:34 9:59 11:09 11:59 13:07 14:34 15:39 15:39 16:34 17:39 18:49 19:25 19:25 20:29 22:28 23:12
Śmielin 5:36 5:36 6:53 6:53 7:36 8:36 8:36 10:01 11:11 12:01 13:09 14:36 15:41 15:41 16:36 17:41 18:51 19:27 19:27 20:31 22:30 23:14
Sadki Poczta, ul. Wyzwolenia 39 5:39 5:39 6:56 6:56 7:39 8:39 8:39 10:04 11:14 12:04 13:12 14:39 15:44 15:44 16:39 17:44 18:54 19:30 19:30 20:34 22:33 23:17
Sadki, ul. Wyrzyska 22 5:40 5:40 6:57 6:57 7:40 8:40 8:40 10:05 11:15 12:05 13:13 14:40 15:45 15:45 16:40 17:45 18:55 19:31 19:31 20:35 22:34 23:18
Mrozowo 5:44 5:44 7:01 7:01 7:44 8:44 8:44 10:09 11:19 12:09 13:17 14:44 15:49 15:49 16:44 17:49 18:59 19:35 19:35 20:39 22:38 23:22
Kraczki 5:47 7:04 8:47 15:52 19:38

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli oraz w święta
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele
b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
m – nie kursuje w dniu 24 XII i w dniu 31.XII

Niski – kurs planowo obsługiwany taborem niskopodłogowym z miejscem na wózek (mogą wystąpić odstępstwa)

 

 

Rozkład jazdy linii 407 – Kraczki – Bydgoszcz

przez Mrozowo, Sadki, Nakło, Ślesin

1-6, bNiski 1-5, b 1-5, b 6, 7, b 1-5, bNiski 6, b 1-5, b 6, 7, b 1-5, b 1-5, bNiski 1-6, b 1-7, b 1-5, bNiski 1-5, b 1-5, b 6, b 1-7, bNiski 1-5, b 1-6, b, m 1-5, b, mNiski 6, b, m 1-5, b, mNiski
Kraczki 5:50 7:10 8:55 16:00 19:55
Mrozowo 4:00 4:50 5:55 5:55 7:15 7:15 8:05 9:00 9:00 10:25 11:25 12:10 14:00 14:55 16:05 16:05 16:55 18:00 19:00 20:00 20:00 20:40
Sadki, ul. Wyzwolenia 2 4:05 4:55 6:00 6:00 7:20 7:20 8:10 9:05 9:05 10:30 11:30 12:15 14:05 15:00 16:10 16:10 17:00 18:05 19:05 20:05 20:05 20:45
Sadki Poczta, ul. Wyzwolenia 4:07 4:57 6:02 6:02 7:22 7:22 8:12 9:07 9:07 10:32 11:32 12:17 14:07 15:02 16:12 16:12 17:02 18:07 19:07 20:07 20:07 20:47
Śmielin 4:09 4:59 6:04 6:04 7:24 7:24 8:14 9:09 9:09 10:34 11:34 12:19 14:09 15:04 16:14 16:14 17:04 18:09 19:09 20:09 20:09 20:49
Śmielin I 4:11 5:01 6:06 6:06 7:26 7:26 8:16 9:11 9:11 10:36 11:36 12:21 14:11 15:06 16:16 16:16 17:06 18:11 19:11 20:11 20:11 20:51
Lubaszcz 4:13 5:03 6:08 6:08 7:28 7:28 8:18 9:13 9:13 10:38 11:38 12:23 14:13 15:08 16:18 16:18 17:08 18:13 19:13 20:13 20:13 20:53
Nakło, ul. Staszica II 4:17 5:07 6:12 6:12 7:32 7:32 8:22 9:17 9:17 10:42 11:42 12:27 14:17 15:12 16:22 16:22 17:12 18:17 19:17 20:17 20:17 20:57
Nakło, ul. Staszica I 4:18 5:08 6:13 6:13 7:33 7:33 8:23 9:18 9:18 10:43 11:43 12:28 14:18 15:13 16:23 16:23 17:13 18:18 19:18 20:18 20:18 20:58
Nakło, ul. Dąbrowskiego 4:19 5:09 6:14 6:14 7:34 7:34 8:24 9:19 9:19 10:44 11:44 12:29 14:19 15:14 16:24 16:24 17:14 18:19 19:19 20:19 20:19 20:59
Nakło, ul. Ks. Skargi 4:23 5:11 6:17 6:17 7:37 7:37 8:27 9:22 9:22 10:47 11:47 12:32 14:22 15:17 16:27 16:27 17:17 18:22 19:22 20:22 20:22 21:02
Nakło, ul. Nowa 4:26 5:14 6:20 6:20 7:40 7:40 8:30 9:25 9:25 10:50 11:50 12:35 14:25 15:20 16:30 16:30 17:20 18:25 19:25 20:25 20:25 21:05
Trzeciewnica 4:30 5:18 6:26 6:26 7:46 7:46 8:36 9:31 9:31 10:56 11:56 12:41 14:31 15:26 16:36 16:36 17:26 18:31 19:31 20:28 20:28 21:08
Trzeciewnica Wybudowanie 4:33 5:21 6:29 6:29 7:49 7:49 8:39 9:34 9:34 10:59 11:59 12:44 14:34 15:29 16:39 16:39 17:29 18:34 19:34 20:31 20:31 21:11
Ślesin I 4:35 5:23 6:31 6:31 7:51 7:51 8:41 9:36 9:36 11:01 12:01 12:46 14:36 15:31 16:41 16:41 17:31 18:36 19:36 20:33 20:33 21:13
Ślesin II 4:36 5:24 6:32 6:32 7:52 7:52 8:42 9:37 9:37 11:02 12:02 12:47 14:37 15:32 16:42 16:42 17:32 18:37 19:37 20:34 20:34 21:14
Minikowo 4:39 5:27 6:35 6:35 7:55 7:55 8:45 9:40 9:40 11:05 12:05 12:50 14:40 15:35 16:45 16:45 17:35 18:40 19:40 20:37 20:37 21:17
Strzelewo 4:42 5:30 6:38 6:38 7:58 7:58 8:48 9:43 9:43 11:08 12:08 12:53 14:43 15:38 16:48 16:48 17:38 18:43 19:43 20:40 20:40 21:20
Zielonczyn 4:46 5:34 6:42 6:42 8:02 8:02 8:52 9:47 9:47 11:12 12:12 12:57 14:47 15:42 16:52 16:52 17:42 18:47 19:47 20:44 20:44 21:24
Kruszyn 4:48 5:36 6:44 6:44 8:04 8:04 8:54 9:49 9:49 11:14 12:14 12:59 14:49 15:44 16:54 16:54 17:44 18:49 19:49 20:46 20:46 21:26
Pawłówek II 4:50 5:38 6:46 6:46 8:06 8:06 8:56 9:51 9:51 11:16 12:16 13:01 14:51 15:46 16:56 16:56 17:46 18:51 19:51 20:48 20:48 21:28
Pawłówek I 4:52 5:40 6:48 6:48 8:08 8:08 8:58 9:53 9:53 11:18 12:18 13:03 14:53 15:48 16:58 16:58 17:48 18:53 19:53 20:50 20:50 21:30
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Kolbego 4:57 5:45 6:53 6:53 8:17 8:17 9:03 9:56 9:56 11:23 12:23 13:08 15:02 15:57 17:07 17:07 17:51 18:56 19:56 20:53 20:53 21:33
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Filtrowa 4:59 5:47 7:01 7:01 8:25 8:25 9:11 10:00 10:00 11:25 12:25 13:10 15:04 15:59 17:09 17:09 17:53 18:58 19:58 20:55 20:55 21:35
Bydgoszcz, Grunwaldzka – Flisacka 5:00 5:48 7:02 7:02 8:26 8:26 9:12 10:01 10:01 11:26 12:26 13:11 15:05 16:00 17:10 17:10 17:54 18:59 19:59 20:56 20:56 21:36
Bydgoszcz, Grunwaldzka 101 5:03 5:51 7:05 7:05 8:29 8:29 9:15 10:04 10:04 11:29 12:29 13:14 15:08 16:03 17:13 17:13 17:57 19:02 20:02 20:59 20:59 21:39
Bydgoszcz, Rondo Grunwaldzkie 5:05 5:53 7:07 7:07 8:31 8:31 9:17 10:06 10:06 11:31 12:31 13:16 15:10 16:05 17:15 17:15 17:59 19:04 20:04 21:01 21:01 21:41
Bydgoszcz, Plac Teatralny 5:07 5:55 7:09 7:09 8:33 8:33 9:19 10:08 10:08 11:33 12:33 13:18 15:12 16:07 17:17 17:17 18:01 19:06 20:06 21:03 21:03 21:43
Bydgoszcz, Rondo Jagiellonów 5:09 5:57 7:11 7:11 8:35 8:35 9:21 10:10 10:10 11:35 12:35 13:20 15:14 16:09 17:19 17:19 18:03 19:08 20:08 21:05 21:05 21:45
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy 5:11 5:59 7:13 7:13 8:37 8:37 9:23 10:12 10:12 11:37 12:37 13:22 15:16 16:11 17:21 17:21 18:05 19:10 20:10 21:07 21:07 21:47
Bydgoszcz, Ogińskiego – Moniuszki 5:12 6:00 7:14 7:14 8:38 8:38 9:24 10:13 10:13 11:38 12:38 13:23 15:17 16:12 17:22 17:22 18:06 19:11 20:11 21:08 21:08 21:48
Bydgoszcz, Rondo Wielkopolskie 5:13 6:01 7:15 7:15 8:39 8:39 9:25 10:14 10:14 11:39 12:39 13:24 15:18 16:13 17:23 17:23 18:07 19:12 20:12 21:09 21:09 21:49
Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli oraz w święta
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele
b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
m – nie kursuje w dniu 24 XII i w dniu 31.XII

Niski – kurs planowo obsługiwany taborem niskopodłogowym z miejscem na wózek (mogą wystąpić odstępstwa)

 

Rozkład jazdy ważny od 1 lipca 2016

Drukuj